Szatańska rzeczywistość

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Patel Patrion & Cliff High: Trump timing.

Niestety ten człowiek okazał się kłamcą i manuipulatorem a podał się za wierzącego w Boga i Biblię.

Opisałem jego 'prawdę' w taki sposób na forum.

https://zbawienie.forumotion.com/t230p350-zwiedzenie-czasy-ostateczne#22046

Poniżej wklejam cały tekst z forum.

Niestety utraciłem wszelkie zaufanie do Ewaranona. Nie wiem, jakie są cele, ale widziałem jego film i teraz nabrałem wielkiego podejrzenia, kim ten człowiek jest i do czego on dąży. Jest prawie ewidentne, że wprowadził nas w błąd w kilku swoich filmach.

Ciekawy tekst pod filmem. Tłumaczenie w Google...

Płaski model Ziemi to archaiczna i naukowo obalona koncepcja kształtu Ziemi jako płaszczyzny lub dysku. https://www.youtube.com/watch?v=62aBcXr2IcA

Oraz ciekawe komentarze pod tym filmem. Warto je przeczytać.

Przyznał się publicznie do tego, co może mieć bardzo wyrafinowany sposób na zdobycie podobne zaufania. Mnie to jednak całkowicie wystarczyło, aby zrozumieć, że ten człowiek nie szuka prawdy. Moje rozumowanie jest niezwykle proste oraz niezwykle logiczne. Znacznie bardziej logiczne niż JEGO rozumowanie.

Ten człowiek podaje się za czytelnika Biblii. To stawia go w gronie oszustów, którzy dążą do zwiedzenia chrześcijan. Oto fundamentalne dowody. W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie nawet dowiedzieć się, o co chodzi w wojnie Rosji z Ukrainą. Niemal za ścianą graniczną, ale Polacy nie wiedzą, kto z kim o co walczy.

A mamy przecież erę Internetu i każdy ma do wielu informacji dostęp. Pozornie! Nie wiemy niemal nic o tym, co się dzisiaj na świecie dzieje. Zadajmy sobie pytanie: jak wygląda nasza historia? Jest znacznie bardziej zakłamana niż nasza rzeczywistość. Ewaranon przedstawił się na chrześcijanina.

To znaczy, żę on wie, że władcą nad całą ziemią był i jeszcze nadal jest szatan. A to oznacza jedno. Praktycznie wszelka wiedza z naszej pozabiblijnej historii jest szatańskim kłamstwem. Biblia jest jedynym źródłem prawdy i masowe kłamstwa o Ukrainie czy o czymkolwiek nam to w pełni potwierdzają, że szatańskie kłamstwa nadal dominują nad naszą 'cywilizacją'.

Fałszywe religie nadal nas oszukują wraz z rządami i naukowcami. Prosty przykład. Covid-19 i szczepienia, masowo mordujące oraz pozbawiające płodności kobiet na całym świecie. Dzięki Biblii wiemy, że mamy rok 480, czyli cała historia nowożytna jest zakłamana przez szatana. Ewaranon chce w szatańskim świecie szukać PRAWDY?

On nie wierzy ani w Boga ani w Biblię i bardzo nas oszukał i nabraliśmy do niego zbyt wiele zaufania. Jedynie Biblia podaje nam prawdę i jeżeli rzekomy chrześcijanin, jak Ewaranon nie stara się znaleźć czy udowodnić prawdy biblijnej i Bożej, trzeba się z tym panem grzecznie pożegnać.

Zaraz usunę jego materiały z mojej witryny i dam sobie z tym człowiekiem spokój. To, co głosił miało sporo sensu ale teraz okazuje się, że KTOŚ mu musiał pomagać i nadal mu będzie pomagał, w celu wprowadzenia w błąd jak największej liczby chrześcijan. Jeszcze nie znalazłem fałszywych informacji w Biblii i im więcej ją studiuję, tym większe mam zaufanie do Boga i Syna.

Reszta to bełkot szatański i Ewaranon jest niestety tego częścią. Także dałem się nabrać, ale nie polegałem na nim, aczkolwiek pewne detale były wiarygodne. Niestety okazały się oszustwem. Najciekawsze jest to, że gość jakoś nie mówił ani słowa o tym, że... na pewno otrzymywał emaile od ludzi, którzy wytykali mu wiele błędów jak daty budowli tych katedr.

On najwyraźniej nie reagował na to. W sumie nie jest ważne, jaka narracja ze strony szatańskiego świata jest prawdziwa a jaka jest oszustwem, czy wiemy o tym, kto i kiedy wbudował tę katedrę czy inną, to nie zmienia faktu, że jedyna prawda w świecie kłamstwa jest w Biblii i jeszcze nikt nigdy tego nie podważył.

Dlatego we wszystkim polegam na Biblii oraz na jej proroctwach, i jeszcze się na nich nie zawiodłem. W USA szykuje się wielki bałagan i nastąpi zmiana rządu raczej wcześnie ale to opiszę w innym poście. Ukraina najwyraźniej już przegrała tę wojnę i o tym także napiszę. Droga do władzy Bestii jest niemal otwarta a wiadomości o Bestii oraz o nasieniu węża pochodzą wyłącznie z Biblii.

Ponieważ Biblia nam zawsze mówi prawdę.

Napisano 09/05/2022

----------------------------------------------------------------------------

Poniżej oryginalny artykuł.

Cały bałagan światowy to wynik ich zbrodniczych dzieł na przełomie wieków.

Niewielu wie, że oni naśladują Boga, który zaplanował zniszczenie ich wraz z ich szatańskim bezprawiem. Bóg zapowiedział, że spowoduje reset i całkowite zniszczenie wszystkiego, co wytworzyła synagoga szatana. Sataniści, a są ich już miliardy, zostaną na zawsze usunięci z ziemi stworzonej przez Boga.

Poniżej mamy niezwykłą serię 13 filmów z polskimi napisami, która ujawnia nam olbrzymie zbrodnie i oszustwa synagogi szatana i ukazuje nam mnóstwo dowodów. Większość przedstawionego materiału jest często nam znana. Jeżeli chcesz potwierdzić swoją wiedzę biblijną, koniecznie obejrzyj WSZYSTKIE filmy.

Filmy Ewaranona - Oficjalny polski kanał Ewaranon

Część 1  - Zagrzebane na widoku 13:25 Część 2 - Lupa w przeszłości 25:13
Część 3  - Spadkobiercy błota 40:57 Część 4  - Punkty zaniku i stary zegar
Część 5 - Czerwona tarcza 23:18 Część 6 - Infiltracja zamiast inwazji 26:54 
Część 7 - Oczy szeroko otwarte 50:21 (Bitchute) Część 8 -  Zwierciadło 57:22
Część 9 - Panika 39:40  (Bitchute) Część 10 - Energetyczna Ziemia 47:25
Część 11 - Trzmiel i sześciobok 42:25 Część 12 - Dziwniejsze niż fikcja 57:25
Część 13 - W głąb króliczej nory 1:08:09

Istnieje także ta sama seria na Bitchute, także po polsku. Ewaranon Polska. Jeżeli Google to zamknie, mamy szanse na... Bitchute

Jedna ważna uwaga! Polski kanał Ewaranona nie jest kontrolowany przez Ewaranona, producenta tych filmów. Wiemy już, że na tym kanale zaczęły się ukazywać filmy innych osób. Jedna z nich jest najwyraźniej bardzo podejrzana o jej motywy i często sprzeczna z Ewaranonem.

Bądźmy więc ostrożni i ufajmy tylko Bogu i Synowi Bożemu.

Informacje w tej serii ujawniają zezwierzęcenie władz

Seria ta jest niezwykle rzadkim dowodem na straszliwą zbrodniczość nasienia węża, oraz ich szefa, szatana i jego współpracowników, czyli upadłych aniołów.

Oni wszyscy wraz z całym rządem są całkowicie kontrolowani przez szatana. Dlatego władze wzajemnie się nie krytykują, chyba, że ktoś wyłamie się z szatańkiej kontroli.

Te trzy określenia zbyt często w filmie nie padają, ponieważ autor używa często słowa Bóg. Wierzy on w Boga, ale twierdzi on, że nie ma on zbytniego zaufania do Biblii, ponieważ jest ona w wielu miejscach zmanipulowana. On ma częściowo rację, dlatego w Biblii Mesjańskiej nie ma ani 'apostoła' Pawła, ani Łukasza i Marka, ale istnieją w niej cytowane przez autora filmów księgi Henocha oraz II Ezdrasza.

Informacje w tych filmach są często nieprawdopodobne i początkowo możemy mieć poważne wątpliwości, co do ich wiarygodności. Mogę was zapewnić, że takie podejrzenia są bezpodstawne, ponieważ zbadałem także mnóstwo podobnych tematów, a szczególnie dogłębnie zbadałem temat płaskiej ziemi i znalazłem znacznie więcej dowodów niż Ewaranon. Ale w jego filmach są informacje, których nie ma w moim artykułach i jest także odwrotnie. Temat płaskiej ziemi jest olbrzymi i dowody stale wzrastają.

Na ziemię kulę nadal nie mamy ani jednego dowodu.

Wiemy doskonale, jaki śmiech budzi samo stwierdzenie, że ziemia jest płaska.  Ale to nie jest jedyne kłamstwo tego świata.

Istnieje rasa 'ludzka', która nie pochodzi od ludzi stworzonych przez Boga. Są to hybrydy w wyniku seksu upadłych aniołów i szatana z kobietami ludzkimi. Istnieje nadal rzeczywiste potomstwo szatana i upadłych aniołów a Biblia nazywa je nasieniem węża lub synagogą szatana. Co jest przerażające, ich jest już znacznie więcej na ziemi niż ludzi Bożych. Właśnie oni - synagoga szatana - rządzą całą ziemią pod kierownictwem szatana.

Wiemy w 100%, że to oni, będąc zjednoczeni w swych zbrodniach, ściśle kontrolują świat. Będąc premierami, prezydentami, ekspertami, naukowcami, policjantami. dziennikarzami, admirałami wojsk, gwiazdami TV i kinematografii, papieżami i księżmi, to oni kontrolują całkowicie wszystko, co widzimy, o czym myślimy (spowiedź) przesyłamy sobie mailami i tekstami i czytamy czyli... wszystko co wiemy jest pod ich całkowitą kontrolą oraz cenzurą.

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że skoro wszystko, co wiesz pochodzi od nich; czyli prawda jest dokładnie cenzurowana i zawsze taka była. Bądź więc otwarty i pewny jednego.

Jeżeli dzisiaj niemal niczego nie wiesz, na pewno nie wiesz o nic o czymkolwiek z przeszłości! Cała historia świata to jedno masowe oszustwo.

TV i wszelkie inne media kłamią, ponieważ oni pracują dla zawsze kłamliwych władz i bardzo pomaga im cenzura. Dopiero teraz ich najbardziej ohydne cechy i kłamstwa wychodzą na światło dzienne. Kłamstwa zawsze istniały ale niewielu z nas się tym interesowało.

Jeżeli wierzysz w Boga i Biblię, obejrzyj uważnie WSZYSTKIE odcinki tego filmu a twoja wiara bardzo się wzmocni. Zrozumiesz lepiej Boga, który chce nas wyratować z zakrwawionych rąk naszych odwiecznych prześladowców i morderców.

Czy wierzysz w to, że mamy rok 2021, skoro już wiadomo, że dodano nam co najmniej 1300 lat do kalendarza, który był często zmieniany?

Zacznij oglądać te filmy z wielką uwagą a dowiesz się wiele, co umocni twoją wiarę w Boga i Syna.

Pedofilia jest ich stygmatem!

Jest ona tak powszechna, że niemal wszyscy za wszelką cenę unikają tego tematu. Jest to nadzwyczaj straszliwe zjawisko do zaakceptowania przez normalnych ludzi. Mamy w Polsce niezwykłego bohatera, Pawła Bednarza, który... bez większych sukcesów zajmuje się tymi niewypowiedzianymi zbrodniami nasienia węża. Pedofilia jest nieludzką i morderczą cechą nasienia węża oraz najbardziej cenioną przez nich przyjemnością oraz... rozrywką.

Pedofile doskonale wiedzą, że nie potrafimy mentalnie znieść takich zbrodni na niewinnych dzieciach. Wiedzą oni także, że rodzice zamordowanego przez nich dziecka są w stanie rozpaczy dokonać morderczego odwetu bez względu na jakiekolwiek konsekwencje. A władze potrafią zgwałcić kilko miesięczne niemowlę i w ten okropny i niezwykle bolesny sposób je zamordować, ponieważ oni to uwielbiają.

Z tych powodów nikt niemal nie wspomina o pedofilii, a Pawła Bednarza jak do tej pory skutecznie 'przekonano' za pomocą więzienia i innych kar, że niewiele jest on już w stanie zrobić.

Proszę w szczególności o obejrzenie drugą część filmu - Spadkobiercy błota część III. W tej częście filmu, autor nie łączy prawidłowo tych wydarzeń. Dla mnie jest to oczywiste. 

Zbrodniarze zapładniali kobiety białe (najprawdopodobniej gwałtem) z spoza ich kręgów i traktowali je w nieludzki sposób. Wiemy także z innych źródeł, do czego dążyli królowie czy inni przedstawiciele synagogi szatana. Oni uzurpowali sobie prawo do pierwszego seksu z kobietą, która miała jutro mieć ślub z kim innym. W ten sposób populacja synagogi szatana stale rosła a populacja czystych genetycznie ludzi ciągle się obniżała i nadal się obniża.

Te zbrodnie były tak popularne, że zaczęła spadać gwałtownie populacja ludzi w wielu państwach. Nastąpił handel dziećmi i nawet niemowlętami. Dowodów jest olbrzymia masa.

Tymczasem w USA zaledwie jedna osoba została 'ukarana' karą śmierci za pedofilię - Jeffrey Epstein.

Został on najprawdopodobniej zamordowany w więzieniu, gdzie przebywał w izolatce i był za pomocą kamer i dwóch policjantów na żywo obserwowany 24 godziny na dobę. Do dziś nie wiemy, czy on rzeczywiście nie żyje, czy też powrócił do Izraela. Amerykanie także nie spieszą się  do ujawniania pedofilii oraz pedofilów.

Co jest bardzo ciekawe, bliskim przyjacielem Epsteina byli także: Donald Trump i jego żona, Melania, Bill Gates i wielu, wielu innych wielbicieli tego pedofila. Aresztowano współpracownicę Epsteina, Ghislaine Maxwell ale jakoś nikt się nie spieszy, aby ją także postawić przed sądem, dopóki ona (także nasienie węża) jeszcze żyje. Zwróćmy uwagę na popularność Epsteina i Ghislaine. Wszystkie osoby na tych zdjęciach są na najwyższych stanowiskach, ale nie wszystkie osoby pozwoliły się sfotografować.

Nie będę podawał wielu dowodów, ale podam kilka myśli. Przeczytajmy uważnie ten artykuł sprzed kilku lat.

Dlaczego świat milczy? Czy możemy sobie wyobrazić reakcję Watykanu, gdyby to wszystko było kłamstwem? Ilu najwyższej rangi przywódców Watykanu zostało skazanych właśnie za pedofilię? Jakbyśmy na to nie patrzyli, te wszystkie oskarżenia są zgodne z faktami i Watykan nie jest w stanie się przed tymi obronić. Nie bez przyczyn Biblia nazywa Watykan - Wielką Nierządnicą. Nie tylko z powodu zupełnego odrzucenia Biblii jako Słowa Bożego, ale pedofilia jest także ich powszechnym grzechem. Wyrok za pedofilię nawet dla dwóch papieży nadal przez nikogo na świecie nie wzrusza i... wszyscy katolicy milczą.

Zasada milczenia najwyraźniej jest dla kleru skuteczna.

Nigdy jeszcze żaden z oskarżycieli nie został skazany za... oszczerstwa. To znaczy, że Watykan w rzeczywistości jest ohydną Wszetecznicą czy też Nierządnicą i to na skalę światową. Pedofilia to także nierząd najgorszego gatunku.

Jeżeli najwyższe autorytety Watykanu są tak oskarżani, czyż oskarżenia tych niższych rangą są także kłamstwem? Oczywiście że nie i wielu księży się do tego nawet publicznie przyznało, także w Polsce.

Ale dlaczego inni księża tego nie dostrzegają? Może są także pedofilami? Wybierz sobie prawidłową odpowiedź. Biorąc pod uwagę Watykan jako Nierządnicę, co powiemy o poddanych Watykanowi władzach na całym świecie? Dlaczego nie potępiają Nierządnicy? Dlaczego oni tak rzadko są oskarżani także o pedofilię aczkolwiek czasami są oskarżani.

Czy policja o tych zbrodniach niczego nie wie? A kręgi naukowe, wojskowe, sędziowie, prawnicy, szefowie wszelkich koncernów i olbrzymich korporacji - czy oni nigdy niczego aż tak złego nie robią?

Dlaczego niemal wszyscy na ten temat milczą?

A może to wszystko jest właśnie związane ze sobą pedofilią? Przykład Epsteina oraz pizzagate w USA w pełni potwierdza takie opinie.

Czy słyszałeś kiedykolwiek o andrenochrome? Jest to krew nasycona obficie adrenaliną, która jest wydzielana podczas najboleśniejszych tortur... dzieci a nawet niemowląt!  Jest to najdroższy narkotyk na ziemi i jest on powszechnie dostępny dla elit, aczkolwiek mas media zawzięcie temu zaprzeczają!

Jest jednak powszechnie znany dowód na to, że gwiazdy ekranu i politycy niemal się nie starzeją i przez długi czas wyglądają młodo. Także Celine Dion długie lata się nie starzała.

I nikt jeszcze nie został skazany za użytek... andrenochromu!

Pedofilia jest to wada genetyczna nasienia węża i z tej przyczyny Bóg nie przewiduje dla nich zbawienia, chociaż w pewnym przypadkach będą dla niektórych wyjątkowe sytuacje i część może zostać z tej choroby genetycznej wyleczonych.

Reset świata oczekuje na wytracenie przez Boga i Isusa niemal całego nasienia węża, czyli ludzi pozbawionych sumień.

Na samym początku 4 aniołów wykona wyrok na 1/3 populacji ziemi.

Objawienie 9:(15)  I zostali uwolnieni czterej aniołowie, którzy byli przygotowani na godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok, aby wytracić trzecią część ludzi.

To będzie jedynie początek i Biblia wyraźnie o tej rzezi mówi. Sam przykład potopu jest wymownym dowodem na to, że taki jest właśnie plan Boga i Bóg tego w najbliższym czasie ponownie dokona.

I to w sumie jest przyczyna takiego planu Boga, który stworzył wszystko i wszystkich w niebie i na ziemi, aby żyli wiecznie i szczęśliwie przez wieczność. Dalszych celów Bóg nie ujawnił, ponieważ nie moglibyśmy ich w ogóle nie rozumieli. Nasienie węża to potomstwo szatana oraz upadłych aniołów i z tych przyczyn nie posiada ono sumień oraz dusz ludzkich i typowych ludzkich uczuć.

Całkowita odpowiedzialność za ich śmierć spada na upadłe anioły oraz szatana, ponieważ te istoty doskonale zdawały sobie sprawę z zakazu Boga oraz z rezultatami ich nielegalnego i morderczego seksu z kobietami ziemskimi. One nadal rodzą hybrydy ludzko anielskie, które nie posiadają sumień i dusz ludzkich, często nie wiedząc, kto jest ojcem ich dziecka.

Celem szczepionek jest unieszkodliwienie naszego VIMAT2 czyli genu Bożego. To powoduje demoniczną kontrolę wielu osób zaszczepionych.

Znaleźliśmy się więc na okresie czasu, w którym na naszych oczach Bóg dokona sądu nad mieszkańcami Ziemi. Ci, którzy pozostaną przy życiu, będą się cieszyć Królestwem Bożym.

Wykorzystaj ten czas jak najlepiej, a uzyskasz życie wieczne w raju na Ziemi.

Autor tego filmu nie rozumie pewnych podstawowych elementów opisanych w Biblii. Podaje on wiele dowodów, ale nie rozumie on podstawowych rzeczy. W odcinku 11 omawia on świat przed potopowy, ale słowo potop nie jest użyte przez niego. Czyli wie, że coś nastąpiło, ale nie zna on przyczyn, aczkolwiek zna skutki. Nie można nie skojarzyć potopu, jeżeli zna się Biblię oraz biblijny opis potopu. Bardzo interesujący film, ale tego opisu nam bardzo brakuje.

Sataniści usuwali za wszelką cenę jakiekolwiek dowody świata przed potopowego. Sataniści oraz ich potomstwo i giganci ponieśli w przeszłości sromotną klęskę w walce przeciwko Bogu. Zbliża się szybkimi krokami ich druga klęska, która będzie już ich ostatnią.