Wiadomości w świetle proroctw biblijnych

W tej części witryny będę publikował najnowsze informacje o wydarzeniach świata wraz z moim komentarzem opartym o proroctwa biblijne. Nie będą to dokładnie opracowane artykuły ale będą pojawiały się spontanicznie w czasie pojawienia się zachodnich materiałów i nie tylko.

Proszę nie spodziewać się tylko i wyłącznie 100% prawdy.

Nie wszystkie źródła przedstawiają nam prawdę. Jedne źródła nie rozumieją tego, co się dzieje na świecie, a inne źródła celowo nas oszukują. Nie zawsze będzie czas na jakiekolwiek poprawki, których fałszywe szatańskie media i tak nigdy nie korygują, pomimo oczywistego fałszu znanego im, zanim artykuł został napisany!

Proszę to traktować jako informacje jako przeciwieństwo do bełkotu mas mediów, który jest praktycznie w 100% kłamliwy. Zawsze takim był, czy to za czasów Stalina, za komuny, za Wałęsy oraz obecnie. Ci, którzy karmią się szatańską propagandą nie są oni mile przez Boga widziani. Tylko Jego Słowa są Prawdą!

Jeżeli ktoś znalazł coś niezwykle ciekawego i wartego opublikowania, proszę się ze mną emailem podzielić oraz poinformować, czy powinienem podać email osoby, która podesłała mnie ten materiał.

20 Października 2019 - "Tajemnicza rola Trumpa" Jesteśmy w niezwykle ciekawym momencie polityki światowej.
15 Sierpnia 2019 - "Choroba psychiczna nie jest cywilnym prawem" Nie powinniśmy tego nigdy akceptować.
14 Lipca 2019 - "Pedofilia grzechem elit" Staje się to coraz bardziej oczywiste.
07 Maja 2019 - "Prezydent Trump podobny do Apolla " Trump nie jest przyjacielem Polski i USA!
25 Kwietnia 2019 - "Sex niewolnice Illuminati tworzą przerażający obraz " Przerażający artykuł, tłumaczenie dr. Henryka Makowa.
02 Kwietnia 2019 - "Do czego świat zmierza -2" Czyżby świat zwariował? Zawsze taki był!
27 Marca  2019 - "Czy warto rozpoznawać Żydów?" Przecież to bardzo uczciwe pytanie - kim jesteś?
26 Marca  2019 - "Zaawansowany plan III WŚ" Dalsze, coraz wyraźniejsze detale dążeń do III Wojny Światowej.
24 Marca  2019 - "Amerykanie wspierają budowę III Świątyni" To nie są żarty i Amerykanie pod berłem Trumpa dążą do III Wojny Światowej.
24 Marca  2019 - "Antysemityzm Demokratów w USA" Antysemityzm gwałtownie wzrasta na świecie, z USA włącznie.
16 Listopada  2018 - "Plan wprowadzenia stanu wojennego w USA" Najprawdopodobniej jest to jedyny sposób na utrzymanie się u władzy przez Trumpa.
23 Października  2018 - "Druga rewolucja" Czyżby światu groziła bolszewicka rewolucja?. Najwidoczniej tak i... ewentualny proces Hillary Clinton.
18 Października  2018 - "Problemy z YouTube" Tajemnicze zamknięcie YouTube w wielu regionach świata. Coś ukrywają czy na coś nas NAPROWADZAJĄ?
15 Października  2018 - "Totalna fala kłamstw" Niezwykle ważne ostrzeżenie o zarazem nadzieja na nasze wyzwolenie. Patrzmy tylko w stronę Boga i Biblii!
14 Października  2018 - "Fala informacji na temat UFO" Także informacje na temat Banku Federalnego USA oraz możliwości jego usunięcia.
07 Października  2018 - "Dwóch liderów potrafiło..." Tylko potrafią to biznesmeni, nigdy zawodowi kłamcy zwani politykami.
06 Października  2018 - "Wielkie zwiedzeni" Zakres oszustw szatańskich stale się powiększa!
30 Września  2018 - "W USA lewactwo szaleje" Ważą się w USA losy świata. Zwycięży satanizm lub dobra wola.
26 Września  2018 - "Przemówienie Trumpa w ONZ" Trump odważył się na wyłożenie kawy na ławę satanistom lewackim z ONZ!
24 Września  2018 - "Wybuchowa sytuacja w USA!!!" W USA sytuacja polityczna jest dramatycznie wybuchowa, część druga!!!
23 Września  2018 - "Trump rozkazuje śledztwo przeciwko Google i Facebook" W USA sytuacja polityczna jest dramatycznie wybuchowa!!!
21 Września  2018 - "Świat szatana popiera swych sług!" Trzeci już raz. Są także inne wiadomości ze świata.
20 Września  2018 - "Forum ponownie jest niedostępne" Trzeci już raz. Są także inne wiadomości ze świata.
19 Września  2018 - "Fort Trump" Prezydent Duda zaproponował Trumpowi 2 mld dolarów na bazę NATO w Polsce. Trump niemal się roześmiał!
16 Września  2018 - "Dziwne odkrycie odnośnie słońca 2." Niezwykle tajemnicze wydarzenia... być może wyjaśnione.
15 Września  2018 - "Dziwne odkrycie odnośnie słońca." Niezwykle tajemnicze wydarzenia odnośnie pewnych odkryć na słońcu lub... obok słońca.
14 Września  2018 - "Powrót komuny?" Oczywiście. Nie ma ku temu najmniejszych wątpliwości.
13 Września  2018 - "Dlaczego świat białych to ignoruje? Czyli dlaczego ulegamy takiej masowej kontroli naszych umysłów?
12 Września  2018 - "Coś dużego wisi w powietrzu" grozi reset finansowy i podobno jest wiele informacji, których celem jest odwracanie naszej uwagi o rzeczywistych zagrożeń.
11 Września  2018 - "Bolton ostrzega" grozi ponownie wielka zawierucha wojenna w Syrii o plany użycia broni chemicznej przez Assada.