Powrót

Znana wielu z nas ohydna grupa metalowa - Behemoth wydała ostatnio olbrzymią sumę pieniędzy na kolejny paszkwil skierowany oczywiście przeciwko Chrześcijaństwu, czyli teledysk ku czci szatana, zwanego Lucyferem. Tytuł albumu - Evangelion.

http://www.cgm.pl/video,17686,behemoth_lucifer_making_of,video.html

Przeanalizujmy nieco dążenia autorów muzyki i filmu, wsparcie pro szatańskich mediów oraz z pewnością błogosławieństwo rządu.

Celem jest nie religia jako taka, ale Chrześcijaństwo. Trzeba także zdać sobie sprawę z tego, że satanizm, religia Behemoth to także religia.

Jakoś brakuje odwagi Nergalowi wyśmiać Żydów w Izraelu od fanatyków biblijnych. którzy wierzą Bogu biblijnemu i nadal nazywają się narodem wybranym przez Boga. Nie śmieje się także z tego, że Izrael posiada prawa do Ziemi Obiecanej przez tegoż właśnie Boga, z którego Nergal ciągle szydzi na scenie i nawet drze Biblię.

Talmudu czy Koranu (!) nie odważył się jeszcze podrzeć na scenie i z Mohameta także nie kpi.

Powala mnie skrajna głupota połączona z wyjątkową naiwnością ludzi skądinąd wykształconych i inteligentnych, aczkolwiek zupełnie pozbawionych podstawowych funkcji myślowych! Inteligencji nie można mylić z mądrością. Istnieje wielu wysoko wykształconych głupców. Nazwisk raczej nie będę wymieniał! :-)

Zacznę od głupoty satanistów.

Głupotą jest wielbienie odźwiernego zamiast Króla. Taka jest relacja wysoce niemiłego stworzenia Bożego, czyli szatana - Lucyfera. Nie jest on żadnym bogiem i jego życie jest i zawsze było zależne od Boga. Czy pisze się listy do odźwiernego, aby cokolwiek załatwić u króla? Oczywiście że nie.

Druga rzecz - tzw. wiedza tajemna (szatańska) to zwykła marchewka na patyku, której nigdy wielbiciele szatana nie otrzymają. I tutaj odnoszę się do wyjątkowej naiwności satanistów, którzy pokładają zaufanie w największym kłamcy wszechświata.

Za marne 30 srebrników. Mamy olbrzymią ilość dowodów na to, że obietnice szatańskie są nic nie warte, poza 30-stoma srebrnikami. I to wszystko. Szatan pogardza ludźmi, a zwłaszcza mu zaprzedanych - właśnie za ową głupotę, naiwność i pożądanie owych srebrników.

A oni dla niego teledysk kręcą!

Dlaczego to robią?

Dla rezultatów, jakie widać na tym filmie.  Młodzi ludzie omamieni satanizmem naiwnie wierzą, że jest to cool i chętnie uczestniczą w owym największym na świecie szatańskim rytuale.

Film nakręcony w roku 2008, w Holandii 22/11/2008 QLIMAX 2008.

Opis filmu:

Muzyka pominięta, został same przerywniki "tematyczne". Polecam oglądnąć całe.

Najlepsze będzie w part 2 - przemawia szatan o kontroli nad światem :)

Nie wiem, jak to się ma do prawdy, ale jest Polak, który pracował nad światłami dla tych imprez. Twierdzi, że to sekta, która rządzi przemysłem filmowym i muzycznym. Dokument dostępny na yt pod nazwą "Wstrząsające Wyznanie Leszka Dokowicza". Google potwierdzają to, że był pracownikiem oświetlenia w dodatku jako jeden z najlepszych w Europie.

Nie wiem czy to tylko na pokaz czy faktycznie coś w tym jest. Nic mnie już nie zdziwi, ostrzegam niedoświadczonym może wysadzić umysł.

Link do pierwszej części - http://www.youtube.com/watch?v=mRudX19_ivY

Część II

 

W owym widowisku są używane wszelkie demoniczne symbole.  Pod koniec przemawia - osobiście lub podstawiony aktor jako jeden z  najwyższej rangi demonów. Film po angielsku, ale nie trzeba znać języka, aby zrozumieć atmosferę tego rytuału oraz jego cele.

Niestety owe rytuały zataczają coraz większe kręgi na świecie i jest to kolejny dowód na niezwykłe spełnianie się proroctw biblijnych, które wyraźnie zapowiadają, że większość pójdzie na śmierć wierząc szatanowi, a nie Bogu.

Nie łudźcie się, naiwni sataniści!

Jeżeli istnieje szatan, istnieje także Bóg - Stwórca Nieba, Ziemi i całego Wszechświata.

Jedynie On wydaje rozkazy, nagrody i... kary!

 

Napisano: 26 Sierpień 2011

Ostatnie uaktualnienie: 26 Sierpień 2011

 

powrót
 
powrót na górę