Powrót
Film dokumentalny "Zmowa Milczenia" miał być wyświetlony na kanale Discovery 3 maja 1994 r. Film ten obnażał sieć religijnych przywódców i polityków z Waszyngtonu, którzy przemycali dzieci do stolicy na orgie seksualne. Wiele dzieci było poniżanych poprzez przymusowe noszenie samej bielizny i numeru na kawałku kartonu zawieszonego na szyi w czasie aukcji dla cudzoziemców w Las Vegas i Toronto. W ostatniej chwili przed emisją nieznany kongresmen zagroził stacji utratą koncesji jeśli dokument zostałby wyemitowany. Prawie natychmiast prawa do filmu zostały nabyte przez nieznane osoby, które zażądały zniszczenia wszystkich kopii. Jedna z kopii roboczych na kasecie VHS trafiła w ręce byłego senatora stanu Nebraska i adwokata Johna De Campa, który udostępnił ją emerytowanemu agentowi FBI Tedowi L. Gundersonowi. Pomimo że jakość wideo nie jest najlepszej jakości, film trzeba obejrzeć, gdyż ujawnia on sieć rządowych pedofilów.

Tyle opis z YT. Film jest szokujący i niezwykle trudny do znalezienia na Internecie. Powody są oczywiste. rzuca on wielką ilość światła na powiązania pedofilskie nie tylko z rządem USA ale także z Kościołem Katolickim. Film stara się o Kościele raczej nie wspominać i informacja o sierocińcu w Nebrasce ukazuje się zaledwie raz. Łatwo ja przeoczyć, dlatego ją podaję w tym króciutkim artykule.

Autor tego niezwykle odważnego śledztwa John De Camp jest zaledwie wspomniany na Wikipedii - http://en.wikipedia.org/wiki/John_DeCamp [EN]

W tym artykule mamy sporo informacji na temat powiązań Watykanu z pedofilią. http://vaticancrimesincanada.blogspot.com/2011/08/orphans-abused-by-catholic-church-mount.html [EN]

Tytuł tej stronki - Sieroty nadużywane przez Kościół Katolicki.

Co jest szczególnie interesujące w tym przypadku - "Boys Town" (Miasto chłopców) w Nebrasce było i nadal jest organizacją kościelną Kościoła Katolickiego.

Sierociniec ten został założony przez mnicha, o. Flagana w roku 1917, a w chwili obecnej jego głową jest o. Boes.

Film o tym doniosłym fakcie  praktycznie milczy. Z wielu informacji i newsów widach wyraźnie powiązania Kościoła z sierocińcami oraz pedofilią.

Nie ma tego za wiele, ale trzeba zrozumieć jedno: udowodnienie pedofilii jest niezwykle trudne. nawet w przypadku posiadania dowodów presja rządów, władz, policji oraz całego aparatu sprawiedliwości jest tak olbrzymia, że zaledwie skrawki informacji najbardziej drastycznych przypadków docierają do mas. Reszta jest skrzętnie zmiatana pod dywan.

Kto kogo kontroluje w tych przypadkach? Kościół kontroluje władze czy władze kontrolują kościół?

Odpowiedź znajdziemy w tym filmie. Zwrócimy uwagę, jak skrzętnie unika się powiązania tego sierocińca z Watykanem.

Pozostałe trzy części:

http://www.youtube.com/watch?v=9lML93kK4vk

http://www.youtube.com/watch?v=cSbYd_JFjKY

http://www.youtube.com/watch?v=2lUY3McH2aA

Co jest niezwykle ważne, pedofilia jest ściśle połączona z homoseksualizmem oraz satanizmem. Nie tak dawno na www.proroctwa.com podałem artykuł o pedofilii w Hollywood. Czyli pedofilia nie zawęża się do Watykanu, ale ślady prowadzą do Hollywood, Białego Domu i wielu innych organizacji, którym wielu nieświadomych niczego ludzi nadal ufa.

Ale to nie koniec. Trwają wysiłki na rzecz legalizacji pedofilii. Poszukaj w tym linku - Legalizacja pedofilii.

Sprawdź także ten link - Satanizm. Prawda jest znacznie straszniejsza od fikcji.

Jeżeli możesz, zassaj ten film, ponieważ raczej szybko on zniknie z YouTube.

 

Napisano: 28 Września 2011

Ostatnie uaktualnienie: 28 Września 2011

 

powrót
 
powrót na górę