Powrót

Ostatnie uaktualnienie - 5 Marca 2011


Panuje obecnie na Internecie wielka histeria w temacie ewentualnego przesunięcia się pola magnetycznego Ziemi o pełne 180 stopni. Czyli północ i południe zamienią się miejscami. Wymieniane są dwie daty.

6 Marca, jako początek owego problemu i 15-16 Marca jako apogeum - moment największego problemu i fizycznej zmiany ziemskich pól magnetycznych.

Bezpośrednim powodem ma być wpływ przelatującej komety Elenin.

Kometa Elenin nie istnieje!

Nie ma żadnych zdjęć i dowodów na jej istnienie a wszelkie obliczenia z przeszłości są po prostu wyssane z palca. Co jeszcze dziwniejsze - Elenin to najprawdopodobniej Planeta X czy też Nibiru. Wikipedia także nie wspomina o Elenin!

http://www.youtube.com/watch?v=UdbfYOqK0lU Film w języku angielskim.

Wygląda na to, że propaganda NWO stara się wywoływać światową panikę strasząc nas wielkimi trzęsieniami Ziemi, wielkimi falami oceanicznymi, które będą zmiatać z powierzchni globu miasta nadbrzeżne. Na Internecie panuje biała gorączka w tym temacie.

W poniższym filmie autor ukazuje zależności specyficznego ustawienia w jednej linii Słońca, Jowisza (Jupiter) i Ziemi. Niemal zawsze w takim ustawieniu działają spore siły grawitacyjne i magnetyczne, co powoduje trzęsienia Ziemi oraz magnetyczne anomalie, zakłócenia w funkcjonowaniu systemów GPS i innych urządzeń nawigacyjnych itp.

Według tego autora - 15 Marca mamy właśnie takie ustawienie, ale jest zupełnie nieprawdopodobne, że nastąpi zmiana biegunów na Ziemi. Jedyne, co może nastąpić, to zwiększona aktywność wulkaniczna oraz trzęsienia Ziemi w rejonach podatnych na trzęsienia.

Wszystko wygląda więc na hoax, oszustwo.

Ciekawe jest, kto za tym stoi? Czy ludzie poszukujący Prawdy na necie, którzy dają się łatwo wprowadzić w błąd?

Czy jest to celowa akcja satanistów, którzy pragną w ten sposób odwrócić naszą uwagę od planowanych przez nich katastrof wojskowych?

Wiadomo, że istnieje olbrzymi stan zapalny w rejonie Bliskiego Wschodu i USA wysłało w tej rejon wiele wojska i sprzętu wojskowego.

Spekuluje się, że chodzi o pomoc ludności cywilnej Libii, którą masakruje (podobno!) Kadafii. Jakoś trudno uwierzyć w troskę Amerykanów o ludność cywilną! Ową 'troskę' wyraźnie widać w Iraku i w Afganistanie.

Istnieje jednak chrześcijański aspekt ewentualnej katastrofy zmiany pól magnetycznych Ziemi.

Taka zmiana spowodowałaby niezwykłe katastrofy i potężne fale oceaniczne, które zmiotłyby z powierzchni Ziemi większość nadmorskich miast.

Właścicielem Ziemi jest Bóg i nie tylko Ziemia, ale cały Wszechświat jest pod Jego całkowitą kontrolą. Ludzkość na Ziemi jest Jego własnością także i nasza przyszłość jest przez Boga z góry zaplanowana.

Gdyby Bóg miał zamiar doprowadzić do takiego nieszczęścia, powiadomiłby nas o tym!

Jesteśmy powiadomieni o podobnych nieszczęściach w księdze Objawienia. Ale jest jedna szczególna cecha owych planów Bożych.

Każde większe nieszczęście apokaliptyczne jest z góry zapowiedziane przez Boga za pomocą Jego aniołów. 

Każde takie nieszczęście jest karą za nasze postępowanie, ale Bóg najpierw ostrzega nas przed konsekwencjami, a także daje wyjście, jak takiej plagi uniknąć. Objawienie daje nam także przykłady ludzi, którzy wysłuchali Bożych ostrzeżeń oraz przedsięwzięli odpowiednie kroki, aby owych plag uniknąć.

Bóg zawsze działa i działa nadal w taki a nie inny sposób. Najpierw jest wyraźnie i wielokrotne ostrzeżenie - w przypadku dalszego nieposłuszeństwa następuje kara.

Zbliżamy się do czasów końca i czasy te będą się charakteryzowały tak cudami szatana i jego demonów, jak i cuda i znaki samego Boga będą widzialne dla każdego w tym szczególnym okresie istnienia ludzkości.

Jak wyraźnie widać, czasy takie jeszcze nie nastąpiły.

Mając to na uwadze możemy spać spokojnie i niemal całkowicie zignorować ową histerię internetową.

Zmiany biegunów nie będzie! Bóg tego nie zapowiedział.

Kiedy nastąpią tego typu zapowiedzi, nikt na Ziemi nie będzie miał wątpliwości co do tożsamości Osoby ostrzegającej nas oraz ważności Jego ostrzeżenia.

 

Napisano: 5 Marca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 5 Marca 2011

 

powrót
 
powrót na górę