Powrót

Złoto Watykanu.

Dwa niezwykle interesujące filmy. Oba po angielsku ale podaję częściowe streszczenie.

Pierwszy Alexa Jonesa.

Ron Paul w  Senacie USA ujawnia, że CIA jest nielegalną, prywatną organizacją, która za pomocą funduszy uzyskanych ze sprzedaży narkotyków sfinansowała Europejską Unię. Ron Paul, amerykański senator żąda likwidacji CIA!

Senator Ron Paul ujawnia, że CIA jest praktycznie niewidzialnym rządem USA, który jest ściśle powiązany z Bakiem Federalnym, który jest także w prywatnych rękach. Jest on szczególnie znany z handlu narkotykami. Jest to obecnie amerykańska publiczna tajemnica.

Jest także wiadome w wielu kręgach, że CIA jest organizacją watykańską!

Alex dalej mówi o jaskrawej dyskryminacji Amerykanów przeciwko Meksykanom! Meksykanin nie może mieć zabranego prawa jazdy, nie może dostać mandatu za przekraczanie przepisów ruchu drogowego. Około 90% nielegalnych emigrantów w USA nie musi płacić rachunków za prąd czy gas! Jeżeli żądasz stosowania równości, jesteś nazwany rasistą!

"USA to największy dowcip. USA się całkowicie rozpada!" Alex Jones.


Najlepsze na samym końcu!

Film z posiedzenia Brytyjskiej Izby Lordów, z dnia 10 Listopada 2010 roku. W filmie tym mamy potwierdzenie CIA jako finansjera EU ale mamy także jedno zdanie, które nas (ponownie narodzonych Chrześcijan) szczególnie zainteresuje.

 

W 10:35 minucie filmu Lord James of Blackheath [PL] mówi o 6 najbogatszych ludziach na całym świecie, bez wymieniania ich nazwisk.

Czyli... ludzie ci rzeczywiście istnieją!

Ale dalej jest jeszcze lepiej!

W minutach 13: 00 - 13:45 - Blackheath mówi o koncie Banku Watykanu:


"Totalna wartość złota Banku Watykańskiego rezerw jest uważana za większą,

niż ilość złota, jakie kiedykolwiek posiadano w historii całego świata."


 

"Mój problem jest taki: jeszcze tego nie udowodniliśmy." - Lord James of Blackheath.

Lord James of Blackheath jest jednym z najlepiej poinformowanych biznesmenów na naszej planecie, a izba Lordów stanowi grupę biznesmenów takiego formatu !

Jak pisałem w jednym artykułów - "Finanse Watykanu także są otoczone największą tajemnicą. Przyczyna oraz zasięg owej tajemniczości są oczywiste." ( Więcej w linku - http://www.zbawienie.com/watykan.htm )

Jest ewidentne, że finansowe machinacje najbogatszego gracza naszej planety, czyli Watykanu są przyczyną obecnego kryzysu. Posiadając taką ilość złota (o powiązaniach z bankami szwajcarskimi lord Blackheath nie wspomniał!) oraz kontrolując tak syjonizm jak i masonerię -

Watykan jest stolicą całego świata i świat ten jest pod jego całkowitą kontrolą.

Lord cytował ową informację z programu National Geographics wydanego 12 lat wcześniej. Poszukiwania tego oryginalnego filmu prowadzą nad w takie miejsce! http://www.youtube.com/watch?v=Svaxr4erV_Q

"Treść tego filmu zawiera materiał z National Geographics, który został zablokowany w twoim kraju na podstawie praw autorskich."

Oczywiście film taki istnieje!

Wewnątrz Watykanu.

Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że tzw. pieniądze czy konta bankowe mogą stracić wartość w ciągu jednego dnia. Tzw. drukowane pieniądze to zaledwie mały procent tego, co POWINNY posiadać lichwiarskie banki. Większość owych pieniędzy, to po prostu numery na komputerowych ekranach.

Rzeczywistą wartość posiada jedynie złoto.

Kto posiada całe złoto świata -  rządzi tym światem.

Apokalipsa 18:(1) Potem widziałem innego anioła zstępującego z nieba, który miał wielkie pełnomocnictwo, i rozjaśniła się ziemia od jego blasku. (2) I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego. (3) Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.

Apokalipsa 18:(16) Biada, biada, miasto wielkie, przyodziane w bisior i w purpurę, i w szkarłat, przyozdobione w złoto i drogie kamienie, i perły; (17) w jednej godzinie zniweczone zostało tak wielkie bogactwo!

Drukowany papier a zwłaszcza liczby na papierze czy na komputerze w każdej chwili mogą stracić jakiekolwiek znaczenie. Jedyną bardziej trwałą wartość posiada złoto, drogie kamienie i perły. Właściciel owego największego bogactwa - Watykan jest najbogatszym państwem na świecie, które całkowicie kontroluje światowy, lichwiarski system bankowy.

Kto jest więc odpowiedzialny za ówczesny światowy kryzys, dwie wojny światowe, inkwizycję, rewolucje, wojny krzyżackie i krucjaty?

Napisano: 24 Grudnia 2010

Ostatnie uaktualnienie: 24 Grudnia 2010

 

powrót
 
powrót na górę