Wielkość czcionki - A A A
 

Ziemski Avatar - Mirin Dajo.

 

Prorok, którego nie można zranić.

Znaczna ilość informacji jest ukazana w treści tego filmu - polskie napisy (film z napisami polskimi już nie istnieje).

UWAGA! Film ten jest niezwykle szokujący i powinien być oglądany tylko i wyłącznie przez osoby dorosłe i dojrzałe. Ukazuje on rzeczywiste przebijanie żywego człowieka szpadą na wylot. Człowiek oczywiście żyje nadal po takim, przebiciu.

Reszta w filmie.

 

 

Autorzy filmu o tym nie mówią, ale Mirin Dajo miał kontakty z siłami nadprzyrodzonymi. Sam tak oficjalnie twierdził. Ujawniał on, że posiada objawienia, które wykazują mu potrzebę informowania ludzi o siłach duchowych, a tym samym porzucenie typowego materialistycznego pojmowania świata. Według dzisiejszych standardów Dajo nawoływał w istocie do New Age, czyli do otwierania się duchowego ku istotom duchowym.

Niestety, pomimo wielkiej pomocy owych 'przyjaznych' istot, po połknięciu wielkiej igły Dajo zapadł w komę i po trzech dniach zmarł z powodu pęknięcia aorty.

Film ten ukazuje kilka interesujących aspektów i one są wyraźną przyczyną tego, że dotychczas  niewielu z nas miało okazję to obejrzeć. Powody są proste. Owi niewidzialni duchowi opiekunowie Daja bardzo go zawiedli. Nie wyszło mu to zbytnio na zdrowie i posłanie, jakie miał głosić, wsparte owymi 'cudami' całkowicie spaliło na panewce.

Epizod ten ukazuje nam wyraźnie niemoc pewnych sił, które usilnie pozują na naszych przyjaciół. Najczęściej owa 'przyjacielska' pomoc nie wychodzi nam na zdrowie pomimo ich usilnych wysiłków.

Jest oczywista tożsamość owych nadprzyrodzonych 'pomocników'. Jest to pokaz - ich mocy, oraz ich... niemocy i bezsilności w przypadku pomyłki!

Z innej beczki, widząc niezwykłe wyczyny takiego człowieka natychmiast przychodzi na myśl postać Achillesa, półboga, półczłowieka, czyli najprawdopodobniej  syna boga (upadłego anioła) z kobietą ziemską. Achilles miał niezniszczalne ciało za wyjątkiem pięty.

http://astro.jasiu.pl/mity/achilles.htm

Wyobraźmy sobie walkę kogokolwiek z takim człowiekiem na miecze. Praktycznie człowiek niezniszczalny. W tym świetle mity greckie o pół bogach i pół ludziach nie wydają się być jedynie mitami.

 

 

Napisano: 2 Marca 2012

Ostatnie uaktualnienie: 7 Lutego 2019