Ujawniane przestępstwa Watykanu.

Ostatnie uaktualnienie: 2 Listopada 2011


I znowu o Watykanie. Znalazłem szokującą witrynę, zatytułowaną -Vatican Crimes Reviled. (Ujawnione przestępstwa Watykanu.)

Doznałem niezłego szoku... W tym filmie spikerka w ostry sposób nazywa papieża hipokrytą. Witryna ta wskazuje na wiele zbrodni Watykanu i papiestwa oraz ujawnia potajemną realizację planów NWO. W tym filmie twierdzi się także, że Watykan jest właścicielem największych banków światowych oraz fundacji Rockefellerów i Rothschildów.

Ale to nie wszystko. Rozpoczynają się  wielkie wiece protestacyjne przeciwko finansowym przestępstwom Watykanu oraz niezwykle rozpowszechnionej pedofilii. Do niedawna słyszano jedynie skrawki informacji na temat watykańskich sierocińców i pedofilii, ale ostatnio okazuje się, że jest to jedynie mały wierzchołek olbrzymiej góry lodowej.

Widać coraz wyraźniej, że dotychczasowe siły Watykanu, które skutecznie uniemożliwiały rozpowszechnianie się tego rodzaju wiadomości na cały świat nie potrafią już temu zapobiec. W chwili obecnej istnieje wiele witryn otwarcie przeciwnych Watykanowi, a ta witryna jest chyba najbardziej ostrą, jaką kiedykolwiek widziałem.

Vatican Crimes Reviled. Proszę rzucić okiem na tłumaczenie Google. Materiałów jest olbrzymia ilość.

Ale to nie wszystko!

Człowiek, który opłaca tę witrynę to... Dr. Jose Luis De Jesus Miranda.  Człowiek ten podaje się za Boga, Antychrysta i za samego Jezusa.

Proszę nieco poczytać w Google tłumaczeniu. Dr. Jose Luis De Jesus Miranda.

Niewątpliwie żyjemy w ciekawych czasach i możemy obserwować z pierwszej ręki pojawianie się fałszywych Mesjaszów, jak to zapowiedział sam Jezus, a także możemy zaobserwować niezwykle gwałtowny atak, skierowany przeciwko Watykanowi. Człowiek ten obiecuje zniszczenie Watykanu. Czy właśnie jemu Bóg powierzy misje wykonania wyroku na Wielkiej Nierządnicy?

Bardzo w to wątpię, ale człowiek ten z pewnością otwiera oczy wielu ludziom na dotychczas ukrywaną przed nami zbrodniczą działalność Watykanu - nie tylko pedofilską ale jako głównego architekta NWO.

Pytanie retoryczne.

Czy kiedykolwiek Watykan potępił NWO? Czy wskazał na niebezpieczeństwa oraz niezgodność z Biblią?

Napisano: 2 Listopada 2011

Ostatnie uaktualnienie: 2 Listopada 2011