Zaginione 9 bilionów dolarów Banku Federalnego USA

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 15 Sierpień 2012.

 

Czy to ma dla Chrześcijan jakiekolwiek znaczenie?

Oczywiście! To ujawnia nam pewien schemat, który ukaże nam nieco pełniejszy obraz zakłamanego i zbrodniczego świata pod berłem szatana oraz jego sług. Najpierw pewne obrazowe ukazanie niezwykłej sumy, jaka zaginęła - 9 bilionów to 9 tysięcy miliardów!

Jest to $30 000 na każdą osobę w USA. Jeżeli rodzina ma dwoje dzieci, to 4 x $30 000 = $120 000 na jedną rodzinę.

Nie trzeba zbyt wielkiej wyobraźni, aby natychmiast dostrzec proste rozwiązanie. Niech władze USA dadzą obywatelom USA te pieniądze i w ciągu kilku tygodni całe Stany Zjednoczone staną NATYCHMIAST na nogi. Ruszą wszelkie zakłady przemysłowe, wytwórcy samochodów i wszelkich innych dóbr materialnych - natychmiast zniknie bezrobocie i każdego będzie stać na prywatne ubezpieczenie zdrowia.

Rezultat wstrzyknięcia takiej sumy społeczeństwu jest wręcz zawrotny. Podatki zwiększone w związku z zakupami, produkcją oraz likwidacji bezrobocia zwiększą się także dramatycznie. Wystarczy jeszcze opodatkować import z Chin, aby nie importowano znacznie tańszych ale znacznie gorszych jakościowo produktów i USA jest ponownie na szczycie świata pod względem gospodarczym i finansowym.

Co jest jeszcze ciekawsze, FED wstrzyknął wielu bankom olbrzymie sumy pieniędzy, aby powstrzymać ich upadek. Czyli bankierzy otrzymali w szybkim tempie pieniądze, które ludzie im byli winni. Dlaczego dłużnicy muszą nadal spłacać długi, które za nich już spłacił Bank Federalny!?

Dlaczego tego nikt nie postawił żadnych kroków w kierunku uzdrowienia gospodarki?

Ponieważ celem władz jest zniszczenie ekonomi USA oraz wywołanie masowego przelewu krwi na tle rasowym i religijnym.

Czy na owe twierdzenia są jakiekolwiek dowody? Poniższy film jest jednym z głównych dowodów.

Zaginione 9 bilionów dolarów Banku Federalnego USA [PL]

Film ujawnia nam wiele interesujących szczegółów na temat Federalnego Banku USA.

Jest zrozumiałe, że film ten jest także swego rodzaju farsą, ponieważ obie strony doskonale wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. Najwyraźniej celem Alana Graysona jest uchylenie nieco owego rąbka tajemnicy FED. Ale to nie wszystko. Pentagon także zapodział gdzieś 2.3 biliona dolarów. Link - http://www.youtube.com/watch?v=xU4GdHLUHwU [EN] Razem 11.3 tysiąca miliardów! To już około $40 000 na osobę!

W poniższym filmie mamy nieco zawile wyjaśnione inne mechanizmy, które wprowadzają stopniowo coraz większy kryzys na naszej planecie.

Gigantyczne oszustwo Rezerwy Federalnej [PL]

Ten sam lord James Blackheath ujawnił dwa lata temu, że Watykan jest właścicielem znacznej większość złota na całej ziemi. Słuchacze Izby Lordów oczywiście nie zaprzeczają temu przytakując Jamesowi.

http://www.youtube.com/watch?v=Z69JQY929vY [EN]

Dwa linki ukazujące wiele mechanizmów finansowej manipulacji narodów - w tym przypadku USA.

W tym linku Wikipedia podaje nam, o dziwo nieco prawdy, której już nikt nie jest w stanie ukryć. Wikipedia - link. [PL]

Najważniejszymi punktami dla nas są główne prawdy o tym Banku.

Przytoczmy teraz słynne zdanie Rothschilda.

 Mayer Amschel Rothschild: "Dajcie mi kontrolę nad narodowymi finansami, a nie dbam kto czyni prawa."

Czyli ktokolwiek posiada klucz do banku, stanowi jego rzeczywistego władcę. Oczywiście rodzina Rothschild jest jednym z kontrolerów Banku Federalnego USA, wraz z rodziną Rockefellerów.

Czy jest to spisek? OCZYWIŚCIE!

Cytat z Wikipedii, który rzuca nam wiele światła.

 

Murray Rothbard w swojej książce America's Great Depression obarcza Fed winą za spowodowanie Wielkiego Kryzysu.

Zeitgeist: Addendum film dokumentalny w reżyserii Petera Josepha, przedstawiający Fed jako złodziejską organizację pod kontrolą bankierów.

Książka E. Mullinsa była pierwszą próbą udostępnienia obywatelom USA informacji o Fed, 40 lat po jego powstaniu. Książka była silnie cenzurowana - wydanie niemieckie z 1955 zostało spalone. Był to pierwszy przypadek palenia książek po II wojnie światowej w Niemczech.

Eustacy Mullins był oczywiście nazwany antysemitą, co jest w oczach wielu poszukiwaczy Prawdy uważane za najwyższą oznakę prawdomówności.  Prawda jest tożsama z antysemityzmem. Antysemityzm jest efektem nienawiści Żydów do ludzi mówiących prawdę.

Według Mullinsa, rodzina Rothschild jest administratorem bogactw Watykanu. Oto, dokąd prowadzą nas ślady z tego krótkiego filmu.

Inną ciekawą postacią był Charles P. Chiniquy, który jako pierwszy ujawnił, że to spisek Jezuitów spowodował śmierć Abrahama Lincolna w roku 1865. Lincoln był na drodze przeciwko opanowaniu USA przez Watykan. W roku 1913, rok po zatonięciu Titanica (1912) udało się Jezuitom przejąć FED i rodzina Rothschild rozpoczęła kontrolę nad bankiem, stając się praktycznie główną siłą, sprawującą rzeczywiste rządy w USA.

Gwoli ciekawości - w roku 1923 rozpoczęła się Wielka Depresja w USA - oczywiście spowodowana przez Bank Federalny. Trwała ona do roku 1934. W roku 1933 Hitler doszedł do władzy i w sześć lat później Niemcy z ubogiego i wycieńczonego I Wojną Światową państwa, które nadal płaciło odszkodowania państwom za szkody w w I WŚ, w roku 1939 Niemcy stały się największą potęgą światową i militarną świata.

Wiadomo że Hitler był finansowany przez rodzinę Rothschild. Teraz wiemy, skąd wzięły się pieniądze na Hitlera podboje. Wprost z Federalnej Rezerwy USA!

Wystarczy jeszcze sprawdzić znany masoński spisek trzech wojen światowych i mamy praktycznie odpowiedzi na większość naszych pytań. Wszystko zaczyna nabierać głębokiego sensu. Światem rządzi szatan a pieniądz jest jego głównym narzędziem w rękach Watykanu i Syjonistów. Do tego dochodzą mass media.

Ujawnienie konspiracji FED daje nam jeszcze więcej odpowiedzi na wiele innych pytań.

Jeżeli FED ma możliwość nieograniczonego i nie kontrolowanego przez rząd drukowania banknotów - czyż wojny prowadzone na świecie  są potrzebne?

Czy są one prowadzone dla pieniędzy? Oczywiście że nie! Pieniądze są narzędziem ale nie celem. Pieniędzmi wynagradza się lojalność oraz zbrodnie. FED moze drukować pieniądze bez jakiekolwiek kontroli.

Czy wojny w Iraku czy w Afganistanie, czy w innych miejscach globu są podyktowane chęciami zysku? Oczywiście że nie! Skoro FED może i drukuje i rozdaje pieniądze komu chce - po co komu ropa naftowa, skoro bez pracy i ryzyka można mieć czystą gotówkę.

FED nie można ukarać, ponieważ nikt osobiście nie odpowiada za ten Bank. Rzeczywisty właściciel jest nam nie znany aczkolwiek przywódcy światowi doskonale wiedzą, że Watykan jest instytucją kryjącą się za FED. Z tej właśnie przyczyny wszelkie informacje finansów watykańskich są najlepiej strzeżoną tajemnicą na świecie.

Co jest jeszcze ciekawe, FED drukuje pieniądze, pożycza rządowi ale rząd... nie ma prawa do druku własnych banknotów. Prezydent Kennedy rozpoczął działa przeciwko Bankowi Federalnemu i chcąc się uniezależnić od haraczu i kontroli - wydrukował kilka miliardów srebrnych dolarów poza kontrolą FED. Wszyscy wiemy, jaka kara go za to spotkała i możemy się jedynie domyślać, kto za tym stał.

Są więc poważne dowody na to, że światem rządzi Wielka Nierządnica, która nadal kontroluje apokaliptyczną Bestię.

Napisano: 15 Sierpień 2012

Ostatnie uaktualnienie: 15 Sierpień 2012