Władza totalna - w jakim celu?

„Tylko małe tajemnice muszą być pilnowane, gdyż te największe są bezpieczne przez swoją niewiarygodność”

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 24 Października 2012.

 

Ukazał się interesujący film, ukazujący szatańskie oblicze masonerii oraz tajemniczych ugrupowań politycznych, jak Grupa Bilderberg czy Komisja Trójstronna.

Film ten ukazuje zasięg satanizmu, postępującego pod nadzorem władz, chronionego przez władze oraz organizacje jak Masoneria czy inne.

W tym linku jest obraz ukazujący nam RZECZYWISTĄ strukturę władzy światowej. http://www.proroctwa.com/images/piramida.jpg

Wiele dowodów można znaleźć w artykułach na tej witrynie oraz na witrynie zbawienie.com.

Nie dostrzeganie rzeczywistej struktury władzy posiada 2 możliwości.

W przypadku b) celem jest dezinformacja.

Niemniej bez dociekania przyczyn można wiele wynieść z tego filmu, jeżeli posiadamy wiedzę o rzeczywistej strukturze. Watykan jest miastem sprawującym władzę nad całym światem a żydo/masoneria jest jego głównym organem kontrolnym oraz wykonawczym. Jezuici są mózgiem całej światowej działalności.

Obejrzyjmy najpierw film.

Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 3

 

Film ten ukazuje zasięg macek Watykanu, który posługując się masonerią swobodnie kontroluje cały świat i dąży do NWO a samego siebie widzi w Jerozolimie, której praktycznie jest właścicielem. Królem świata jest papież.

Proszę zwrócić uwagę na kilka interesujących szczegółów w tym filmie. Wszystko jest oparte na satanizmie.

Celem szatana jest walka z Bogiem i jego sługami na ziemi. Narzędziami są Watykan, Jezuici, i żydo/masoneria.

Film nie nazywając rzeczy po imieniu ukazuje nam jednak wiele konkretnych szczegółów w sprawowaniu owej władzy. Jest tam jednak małe kłamstwo, czy też może brak wiedzy.

Watykan jest POZORNYM wrogiem masonerii i w tej chwili ścisłe powiązania żydo/masonerii z Watykanem nie są już dla wielu z nas jakąkolwiek tajemnicą.

Niewielu wie, że Generał Jezuitów jest głową Masonerii.

Oznacza to, że biblijne proroctwa z księgi Objawienia są niezawodnie wypełniane i zbliżamy się do finałowego konfliktu pomiędzy Bogiem i szatanem - tutaj na ziemi. Czyli NWO to plan szatana wyłuszczony w Protokołach Mędrców Syjonu ora Planach III Wojny Światowej.

Co jest szczególnie interesujące i wyraźnie widoczne w tej części znacznie większego filmu - praktycznie istotna jest tylko jedna kwestia na Ziemi. Walka szatana z Bogiem, Biblią i Chrześcijaństwem. Watykan i żydo/masoneria są wykonawcami lucyferiańskiego planu.

W poniższym filmie prof. Walter Veith ukazuje owe ścisłe powiązania masonerii z Watykanem oraz zasięg współpracy i zasięg kontroli Watykanu nad WSZYSTKIMI organizacjami okultystycznymi z masonerią i syjonizmem włącznie.

Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń

W ten sposób obejrzawszy dwa nieco manipulatywne i tendencyjne filmy możemy poznać Prawdę. Wystarczy wiedzieć co trzeba odrzucić jako kłamstwo oraz porównać oba źródła informacji pod kątem wiarygodności przedstawianych dowodów. Dołożywszy do owych informacji proroctwa biblijne możemy w ten sposób dotrzeć do nagiej prawdy. Trzeba jednak użyć księgi Objawienia jako pewnego źródła informacji i wtedy reszta łamigłówki sama się nam ułoży.

Porównując oba filmy z  łatwością zauważymy ze wiele szczegółów dotyczących Masonów się zgadza, ale istnieje wielki konflikt informacji pomiędzy filmami. Jeden twierdzi, ze Watykan jest wrogiem masonerii ale drugi przedstawia bardzo przekonywujące dowody, że jest to błędne rozumowanie.

Z kolei prof. Veith jest doskonałym poszukiwaczem historycznym. Ale jego interpretacja proroctw biblijnych jest pozbawiona logiki. I to jest poważny dowód na celową dezinformację.

Niemniej znając podłoże obu źródeł możemy poznać Prawdę i to się najbardziej liczy.

Robię tak od lat w ten sposób porównując źródła i egzaminując dowody oraz porównuje je z Biblią. Resztą proszę sobie dopowiedzieć! :-)

 

Napisano: 24 Października 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 24 Października 2012.