Watykan przeciwko Chrześcijaństwu?

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 28 Maja 2012.

Oczywiście! Tylko, że nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą czy nawet chcą wiedzieć. Najnowsza szokująca informacja z Anglii.

W tym linku mamy film Alexa Jones'a, który przeprowadza wywiad ze znanym wielu z nas Lordem Monctonem, [EN] członkiem brytyjskiej Izby Lordów, który jest znany ze swego twardego stanowiska przeciwko globalnemu ociepleniu.

Oczywiście Moncton jest przeciwny temu idiotycznemu pomysłowi opartemu na oszustwie i w tym filmie przedstawia pewne absurdy. Jednym z nich jest fakt, że Chiny rozpoczęły budowę elektrowni na węgiel, które definitywnie wydalają poważne ilości dwutlenku węgla. USA likwidują owe elektrownie z powodu 'globalnego ocieplenia' a Chiny rozpoczęły budowę sieci elektrowni i planują budowę jednej elektrowni co tydzień.

Ale nie tyle chodzi o nonsens globalnego ocieplenia, ile chodzi tutaj o coś znacznie poważniejszego.

Rozpoczyna się walka rządu brytyjskiego przeciwko Chrześcijaństwu, któremu próbuje się zabronić noszenia krzyżyków na szyi. Z propozycjami stanowczego zakazu występuje sam Premier Anglii, Cameron!

Lord Moncton ujawnia niektóre wyjątkowo ciekawe szczegóły owej walki o krzyże. W minucie 12:00 ujawnia on, że dziwnym trafem Kościół Katolicki milczy w tej niezwykle drastycznej sprawie.

W całym świecie zachodnim i nie tylko zachodnim każdy człowiek ma prawo do wierzeń religijnych, co także manifestuje się w noszeniu krzyżyków, czy innych dewocjonalii. W wolnym świecie nikt nie ma prawa dyktowania drugiemu człowiekowi, w co, w Kogo i w jaki sposób powinien on wierzyć czy wielbić. Jest to podstawowe prawo każdego człowieka.

Co jest jaskrawym kontrastem do takiego zakazu, to wyraźnie faworyzowanie Islamu w Anglii, gdzie nie zabrania się noszenia jakichkolwiek islamskich strojów z Burka na czele a nawet nie zabrania się masowych modlitw wprost na ulicach, które to modlitwy blokują ruch uliczny i pieszy i są prawdziwą zakałą w Anglii czy w każdym kraju, który wpuścił do siebie ową anty chrześcijańską, pełną przemocy religię, która w skuteczny sposób zahamowała rozwój przemysłowy i nawet kulturalny krajów Islamu. Oczywiście zdjęć tych w mass mediach rzadko się zobaczy.

I najważniejsze w tym wszystkim - Watykan jak na razie milczy i watykańscy biskupi w Anglii także! Większość ludzi uważa, że KRK to religia wielbiąca Chrystusa i szanująca krzyż!

Niestety najnowsze fakty ukazują nam coraz wyraźniej rzeczywiste oblicze tej rzekomo chrześcijańskiej religii, która coraz wyraźniej zwalcza wszelkie objawy wiary w naszego Zbawiciela.

Aby dokładniej zrozumieć podstępne i ukryte działania Watykanu, obserwujmy jego witrynę, śledźmy wiadomości z kraju i ze świata. Zwracajmy szczególną uwagę na to, przeciwko czemu Watykan nigdy nie protestuje.

Jako (rzekoma) twierdza Chrześcijaństwa ma on obowiązek protestów przeciwko bankom, bankierom, wojnom, torturom, mordowaniu Chrześcijan w Egipcie w ostatnich miesiącach itd. itp.

W Polsce zwalcza się krzyże a w Anglii przygotowuje się zakaz noszenia krzyżyka na szyi. To dzieje się juz dzisiaj, i możemy obserwować wiele zakazów ustawiania choinek na gwiazdkę czy krzyży w publicznych miejscach. Na kartach świątecznych wymusza się życzenia w stylu - Przyjemnego Sezonu Świątecznego lub tylko Wesołych Świąt, ale bez Bożego Narodzenia!

Tymczasem nie ma zakazów menory czy jarmułki czy innych dewocjonalii żydowskich czy islamskich!

Jak nam zapowiada Słowo Boże, nastąpi taki ucisk dla Chrześcijan, jakiego jeszcze nie było i już nigdy nie będzie. Możemy się spodziewać zakazu cytowania Biblii a nawet jej posiadania. Wszystko przyjdzie z czasem. Siły lucyferiańskie rozpoczynają coraz agresywniejszą krucjatę przeciwko Chrześcijaństwu.

Kto za tym wszystkim stoi? WATYKAN - założyciel Unii Europejskiej, współtwórca hitlerowskiego nazizmu, i zaciekły odwieczny prześladowca wszystkich tych, którzy bez jego nadzoru ośmielają się posiadać i czytać Słowo Boże, czyli Biblię. Jak mówi nam wyraźnie księga Objawienia, miasto siedmiu wzgórz rządzi całym światem i posiada największe bogactwa na świecie.

Objawienie 17:(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Proszę sprawdzić dwa rozdziały Objawienia - 17 i 18!

Jako ponownie narodzony Chrześcijanin uważam zgodnie z Biblią wszelkie dewocjonalia za oczywiste bałwochwalstwo i nie noszę z tego powodu krzyża ani posiadam żadnych 'świętych' obrazów czy posągów.

Zakaz noszenia w takim przypadku nie dotyczy tych, którzy nie noszą i nie mają zamiaru powracać do katolickiego bałwochwalstwa. Proszę więc nie podejrzewać, że popieram bałwochwalstwo.

Mnie interesuje w tym szczególnym przypadku postawa Watykanu, plany rządów, które coraz rzadziej ukrywają swoje zbrodnicze plany wobec Chrześcijaństwa. Jest to coraz wyraźniej widoczne i ukazują się coraz większe ilości dowodów na to, że rządy zdecydowanej większości państw służą potajemnie Lucyferowi - z Watykanem na czele!

Dlatego mamy w mediach i w muzyce taki zalew satanizmu i okultyzmu. Władze i Kościół nie protestują z oczywistych powodów. Ich celem jest każdy, kto w jakikolwiek sposób manifestuje swoją wiarę w Jezusa Chrystusa, nawet nosząc bałwochwalczy krzyż. I to już prześladowcom wystarcza, aby identyfikować najaktywniejszych i z czasem aresztować i najprawdopodobniej... mordować. Po to planuje się III Wojnę Światową, która będzie właśnie wojną religijną.

W tym przypadku Chrześcijanie będą stawiać zacięty i histeryczny opór oraz protestować przeciwko jaskrawej nierówności pomiędzy Chrześcijaństwem a Islamem czy Żydostwem. I o to władcom tego szatańskiego świata chodzi.

Poniżej artykuł w brytyjskim MailOnline.

Prawna walka rządu przeciwko prawie do noszenia krzyża w pracy powoduje oskarżenia o bagatelizowanie Chrześcijaństwa. -w tłumaczeniu Google.

W tym artykule mamy nieco więcej informacji o próbach zakazu noszenia krzyża w miejscach pracy.

Nie miejmy złudzeń. Świat jest pod władzą szatana a on nienawidzi każdego, kto wzywa imienia Jezusa Chrystusa. Owa nienawiść szatańska oraz jego sług jest coraz bardziej widoczna i oczywista.

Sprawdź kilka linków ujawniających sekrety Watykanu oraz jego oczywisty lucyferianizm.

Informacji na te tematy jest znacznie więcej. Sprawdź linki ze stopki i zacznij szukać drogi zbawienia w imieniu Jezusa. 


Napisano: 28 Maja 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 28 Maja 2012.