Watykan dąży do NWO!


Stolica Apostolska nalega na reformę światowych finansów.

Kilku czytelników jednocześnie nadesłało mi link do tego artykułu. Otrzymałem także linki do kopii tego artykułu w innych gazetach.

Najpierw przeczytajmy sobie artykuł z Wyborczej - Watykan za powołaniem światowej władzy zarządzającej finansami.

Kiedy zacząłem to czytać, zauważyłem brak nazwisk oraz linków. Jak zwykle nabrałem podejrzeń i postanowiłem poszukać źródeł  tych informacji.

No i znalazłem. Oryginalny artykuł na witrynie Watykanu - http://press.catholica.va/news_services/press/vis/dinamiche/b7_en.htm

Ten sam artykuł w tłumaczeniu Google. Link. Tak dla zasady zrobiłem własną kopię tego artykułu - Link.

Od razu można zauważyć drastyczną różnicę poziomu informacji pomiędzy czołowym kłamliwym instrumentem propagandowym Polski, nie słynnej Wyborczej a treściwym podaniem specyficznych informacji, których Wyborcza nie rozumie, albo raczej... nie chce ujawnić.

Kilka tekstów z Wyborczej to zwykłe kłamstwa, których w dokumencie watykańskim po prostu nie ma.

Nie ma o "multilateralizmie", nie ma nic o powołaniu Światowego Banku Centralnego. W zamian są inne, znacznie bardziej interesujące informacje.

Na zwołanej konferencji prasowej Watykan przedstawił dokument - "reformy międzynarodowego systemu finansowego i walutowego w kontekście globalnej władzy publicznej " Czyli NWO!!!

Kardynał Turkson wyjaśnił, ze odbędzie się szósty szczyt rady G20 w Cannes (Francja) 3-4 listopada 2011. Kardynał z upoważnienia Watykanu chciałby pomóc G20 i wydana praca jest tego narzędziem. Celem tej pracy czy też listu są "możliwe sugestie dla obrad G20".

Co to jest G20? Jest to zebranie 20 ministrów finansów i i gubernatorów największych banków światowych. Owa banda łupieżców działa już od roku 1999 a rezultaty ich działań to stopniowo zacieśniający się straszliwy kryzys globalny. Trudno mówić tutaj o pomyłkach oraz braku zawodowych kwalifikacji. Ci panowie nie są zwalniani za nieszczęścia finansowe, ale są oni nagradzani! Ale to tak na marginesie...

Zatrzymajmy się nieco w tym miejscu i zastanówmy się na tym nieco głębiej.

Według obecnych realiów podawanych nam przez światowe media tzw. 'nowoczesnego świata', kilku klechów klepiących zdrowaśki i zajętych studiowaniem pism starożytnych pastuchów hebrajskich (Cóż za nonsens - Boga przecież nie ma i nawet Watykan wierzy w ewolucję i UFO!!), ale... ci mnisi mają nie tylko dostęp do najtajniejszych obrad na globie ziemskim, takich jak konferencja tajna G20, ale nawet dołączają swój dokument, który tam... będzie czytany i rozważany.

Owszem.... możemy otrzymać wyjaśnienie, że przecież Watykan reprezentuje ponad miliard katolików.

Islamistów jest więcej, dużo więcej i ich 'sugestii' na piśmie ani G20 ani nikt inny nie będzie w ogóle brał pod uwagę. Dalaj Lamy także na żadne posiedzenia nie zaproszą.

Wszelkie obrady i programy G20 są zwykle objęte ścisłą tajemnicą. (Nawet nie można przetłumaczyć ich witryny w Google tłumacz!) Nie dopuszcza się mediów i nie udziela się żadnych informacji o treści obrad. Nic dziwnego skoro planuje się kryzys światowy! Kwestia bezpieczeństwa jest także priorytetowa i jest to logiczne. Wielu myślących ludzi już doskonale wie, co ci wysoce niemili panowie planują i jakie mamy tego rezultaty.

Tymczasem Watykan najwyraźniej wie, o czym będą rozmowy, i najwyraźniej przykłada swoją rękę ku temu spiskowi. Najwyraźniej Watykan SUGERUJE, w jaki sposób można światowe problemy polityczno gospodarcze pogłębić. Wyczytali to w zbiorach "mitów pastuchów hebrajskich"?

Z treści tego dokumentu wynika niedwuznacznie, że został on opracowany przez ekspertów politycznych, ideologicznych oraz finansowych. Przedstawiciele Watykanu podają w tym dokumencie sugestie praktycznie nie do odrzucenia, sami nie ryzykując pokazania się na obradach. Ryzyko jest bowiem poważne.

Większość ludzi na naszej planecie doskonale wie, że globalizacja z UE na czele, to największe oszustwo finansowo - gospodarcze, jakie wkroczyło w dzieje świata. Nie wierzysz jeszcze? Zapytaj Greków i Islandczyków.

Przypomnijmy sobie film, który jest na moim kanale YT.

 

Jan Paweł II był człowiekiem wprowadzającym NWO. Odwróćmy nieco sytuację. Powszechnie wiadomo, że politycy są marionetkami w rękach zakulisowych manipulatorów, którzy kontrolują politykę i polityków. Nie jest także tajemnicą, że Watykan jest autorem Unii Europejskiej. ( Obejrzyj tę niezwykle interesującą serię. Warto! Link. )

Czy owa praca Watykanu nie wygląda na... plan przekazywany politykom do zrealizowania? Kto jest tutaj bosem? Pogardzani przez wszystkich politycy, czy też Watykan?

Zwróćmy uwagę na język tego dokumentu - ..."Oni "muszą stać się wyrazem wolnej...". "Muszą być super partnerami, w służbie powszechnego dobra." i ..."nakładania kar na podstawie ustawy".

Czy to są pokorne prośby mnichów z różańcami czy... konkretne nakazy i zakazy?

Kto kieruje kim? Kto kim manipuluje i kto komu wydaje w rzeczywistości polecenia i rozkazy?

Kto posiada fundusze?

Politycy posiadają władzę nad państwami, które są w tak potężnych długach, że państwa te są w na skraju bankructwa.

Co najważniejsze, wszyscy na świecie cierpimy skutki wysiłków w kierunku NWO. Pomysł jest oraz sposób wykonania są iście szatańskie. Najpierw dąży się do wywołania maksymalnego światowego chaosu, z którego popiołów ma się wyłonić watykański NWO.

Zastanówmy się nieco nad rolą Watykanu. Czyżby Biblia mówiła Prawdę, że Wielka Nierządnica rządzi całym światem?

W Polsce wielu wierzy w to, że Watykan rozbił komunę. Ale... JP II dał nam... "Bolka" i żadnych szans na poprawę bytu! Żadnej sprawiedliwości dla siepaczy komuny, i masowego rozkradania majątku narodowego Polski.

Czy to wszystko posiadało błogosławieństwo Watykanu?

Nie ulega wątpliwości, że JP II zrobił najwięcej dla... NWO oraz dla UE!

Nie miejmy złudzeń. Biblia jest jedynym źródłem prawdy w niezwykle zakłamanym świecie szatana i ona nam mówi wyraźnie o organizacji religijnej na siedmiu wzgórzach, o mieście, które rządzi całym światem i jest największą i najbogatszą potęgą finansową tego świata.  Z 'kupcami' Watykanu bogacą się inni kupcy całego świata.

NWO - takie są plany Watykanu.

Owe plany są źródłem problemów światowych oraz zagrożeniem pokoju światowego. Czy zostaną zrealizowane? Czy Bóg im na to pozwoli? Czas pokaże.

Interesujące linki:

http://www.zbawienie.com/babilon.htm

http://www.zbawienie.com/watykan.htm

http://www.zbawienie.com/lnps.htm

http://www.zbawienie.com/przymierze.htm


Napisano: 26 Października 2011

Ostatnie uaktualnienie: 26 Października 2011