Watykan dąży do NWO!


Okazuje się, że przypadkiem znalazłem coś ważniejszego, niż to, co skopiowały - Wyborcza i inne narzędzia masowego ogłupiana.

W poprzednim artykule zacytowałem fragmenty rzeczywistego dokumentu, czy raczej jego podsumowania. Mam na myśli propozycje dla G-20. Dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego, że komentarze w prasie polskiej i światowej delikatnie wspominają o drugim dokumencie, czyli tekście wyjaśniającym owe propozycje 'nie do odrzucenia' dla G-20.

Link do oryginału oraz tłumaczenia w Google.

Owo wyjaśnienie niewiele nam daje. Daje nam jednak coś do przemyślenia. Watykan mówi tam o wieży Babel. Jest powszechnie wiadome, że ów pomysł został zrealizowany w UE a jej budynek jest kopią Babel co wyraźnie wskazuje plakat EU.

Dla nie wtajemniczonych polecam artykuł - Największa Światowa Konspiracja - NWO, oraz drugi artykuł - Wielka wojna duchowa.

Plan rządu światowego nie był nigdy Watykanowi obcy. Plan III Rzeszy to kolejna próba Watykanu zjednoczenia świata. Przynajmniej tak w Watykanie myślano.

Musimy zdać sobie sprawę z tego, że szatan zwodzi cały świat, a więc zwodzi także władze i kontrolowane przez siebie religie.

Moim zdaniem celem obecnej polityki światowej nie jest stworzenie NWO, ale stworzenie największego chaosu światowego, jaki widziano dotychczas na ziemi. Owemu chaosowi będzie towarzyszyć największa wojna religijna jaką do tej pory widziała nasza planeta.

Plan ten był wielokrotnie omawiany na stronach zbawienie.com. Link - http://www.zbawienie.com/okna/pike.htm

Plan ten jest planem Lucyfera, a Watykan jest jego wykonawcą oraz nadzorcą.

Wszystkie dotychczasowe nieszczęścia, zwłaszcza II WŚ oraz wiele wojen amerykańskich po tej wojnie, to dalsze miliony wymordowanych niewinnych ludzi, oczywiście za błogosławieństwem Watykanu oraz szatańskiej ideologii NWO.

W samym Wietnamie zginęło ponad 2 miliony ludzi, w Korei szacuje się na 3-5 milionów ludzi. Wojen było znacznie więcej, z Irakiem, Afganistanem i ostatnio Syrią i Libią włącznie.

Cały kryzys światowy to oczywista grabież całej planety!

Spójrzmy na tę ciekawą witrynę. Jest tam mapa świata, ukazująca zadłużenia poszczególnych państw. [EN] Ale nie trzeba znać angielskiego, aby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

http://www.economist.com/content/global_debt_clock?page=11

Nad mapą mamy grafik w kolorze od czerwonego po zielony. Najbardziej czerwone pola to państwa najbardziej zadłużone. Dziwnym trafem są to... 'najbogatsze' państwa na świecie.

USA - dług w wysokości - $1,315,304,109,589. Na jednego mieszkańca przypada ponad $38 tyś, z dziećmi włącznie.

 

Plusów się nie przewiduje! Libia miała plusy ale już je straciła.

Zastanówmy się nieco nad Libią. Zwłaszcza nad losem jej lidera, Kadaffiego i jego rodziny.

Mówi się, że car Mikołaj i jego rodzina została brutalnie zamordowana. A co się mówi na temat Kadaffiego?

Czy Watykan wystąpił z orędziem potępiającym brutalny mord na najprawdopodobniej niewinnym człowieku, którego Polska z pewnością chciałaby mieć za prezydenta. I nie tylko Polska.

Kadaffi praktycznie stworzył najbogatsze państwo w tym regionie, bogatsze nawet od Arabii Saudyjskiej.

Niektóre dane ta temat gospodarki Libii.

Bezpłatna elektryczność, pożyczki bezprocentowe, studiujący otrzymywali $2300 co miesiąc za wysiłek. jeżeli miałeś wykształcenie a nie znalazłeś pracy, pełny zasiłek w wysokości owego wynagrodzenia. Zasiłki dla bezrobotnych w wysokości $15000 rocznie. Dla nowego małżeństwa rząd dawał BEZPŁATNIE mieszkanie rządowe. Samochody kupowano po kosztach produkcji, Libia nie miała żadnych długów (Mapa z linku kłamie!) bezpłatna edukacja oraz służba zdrowia, koszt chleba $0.15, paliwo - 0.08 EURO.

 

Filmy po angielsku.

Nikt z mieszkańców Libii nie emigrował przez rzekomym 'reżimem' Kadaffiego.

Za swoje zasługi został on brutalnie zamordowany na ulicy i w dodatku był torturowany. Hillary Clinton wypowiedziała się, że powinien on zostać zabity.

Watykan w pełni poparł to morderstwo, nazywając je - Gaddafi’s death marks end of ‘harsh and oppressive regime’ (Śmierć Kaddafiego oznacza koniec twardego i nieludzkiego reżimu.)

Kto wydał takie rozkazy aby zniszczyć to państwo oraz jego lidera? Komu on przeszkadzał? Czy dlatego, że zdołał zgromadzić 44 tony złota jako majątku narodowego? Znienawidzono go, ponieważ nie oddał ropy w ręce USA?

A może w ten sposób dąży się do wywołania nienawiści Arabów i spowodowanie planowanej II WŚ czyli światowej wojny religijnej? Można łatwo przewidzieć, że władzę w Libii przejmą islamscy fundamentaliści, którym Kadaffi nie pozwalał na rządzenie destruktywne Libią. Teraz Islam ma zielone światło w Libii.

Nie można się oprzeć wrażeniu, że linczowanie przywódców światowych wprost na ulicy, bez podania przyczyn, bez udowodnienia win to już norma w naszym cywilizowanym świecie pod 'troskliwą' opieką 'strażnika' moralności i kwestii duchowych - Watykanu.

Kto dąży do globalizacji oraz masowego zadłużania świata w celu wywołania światowego kryzysu?

Podpisanie konstytucji UE 29 Października 2004 [EN] na Capitol Hill w Rzymie, Appartamento dei Conservatori, Sala degli Orazi e Curiazi.

Podpisy złożono pod brązowym posągiem papieża Innocentego X.

Czy dąży się do wieży Babel?

 

Łącząc owe informacje można łatwo dojść do wniosku, że plan NWO oraz ostrożnie kreowany kryzys ekonomiczny służą ku celowegmu wywołaniu III WŚ, a bezpośrednim inicjatorem owych anty ludzkich planów jest właśnie WATYKAN - jedyne źródło bogactw na tej ziemi, twórca zbrodniczej i grabieżczej Unii Europejskiej, źródła nieszczęść większość krajów Europy.


Napisano: 28 Października 2011

Ostatnie uaktualnienie: 28 Października 2011