Powrót

Poniżej niezwykły film, niestety po angielsku, ujawniający wielce niepokojące fakty odnośnie katastrofy w Fukushimie. Większość tekstu jest poniżej przetłumaczona na polski.

Według pani doktor, niezwykle aktywnej działaczki anty nuklearnej, zgłaszanej nawet do pokojowej nagrody Nobla, obecna sytuacja sytuacja jest niezwykle tragiczna.

Katastrofa ta jest jej zdaniem największą katastrofą na naszej  planecie.

Kilka faktów ujawnionych przez panią doktor Helen Caldicott.

Na wstępie ukazuje ona książkę - Raport z Czernobyla i według tego raportu dotychczas zmarło na świecie prawie 1 milion ludzi, dotkniętych skutkami owej eksplozji - czyli promieniowaniem!

Uważa ona ukrywanie owych danych za największe oszustwo medycyny.

Odnośnie Fukushimy, kilku inżynierów porzuciło pracę w tym ośrodku atomowym z obawy o możliwość tego, co się właśnie wydarzyło. Według jej badań, reaktory Fukushimy nie były zniszczone poprzez tsunami, ale został odcięty prąd z innej elektrowni który doprowadzał wodę do reaktorów, która je ochładzała. Właśnie z powodu braku wody nastąpiła owa tragiczna katastrofa. Innymi słowy, woda chłodząca reaktory została wstrzymana powodując gwałtowny wzrost temperatury reaktorów.

To z kolei spowodowało 3 eksplozje wodoru. Materiał nuklearny, który znajduje się w reaktorach ma moc 1000 bomb, jakie zrzucono na Hiroszimę i Nagasaki.

Einstein kiedyś powiedział - Energia nuklearna jest najgorszym sposobem gotowania wody.

Reaktor jest to olbrzymi czajnik nagrzewający wodę za pomocą energii nuklearnej.

W Fallujah i w Bagdadzie rodzi się 80% dzieci z poważnymi deformacjami typu - jedno oko, brak mózgu, rąk, nóg itp.

Lekarze w obu miejscach ostrzegli kobiety, aby nie zachodziły w ciążę.

Wypadki zachorowań na raka w tych miastach wzrosły 12 x - (1200%). Jej zdaniem jest to depopulacja Iraku za pomocą broni nuklearnej -tzw. zubożonego uranu - Depleted Uranium. DU. Skażenie będzie trwało 4.5 miliarda lat.

Typowe rezultaty zdrowotne dla ofiar skażenia wypadkiem Czernobyla - konieczność amputacji tarczycy, białaczka, rak kości.

Radioaktywne cez jest nadal wysoce niebezpieczny w Europie, zwłaszcza w Turcji. Skażenie cezem trwa 600 lat i jest on oczywiście nadal aktywny po katastrofie w Czernobylu.

Według jej danych 40% Europy jest skażonych cezem a w Anglii skażenie baraniny sięga tak daleko, że nie można jej nigdzie sprzedawać. "Nie jedzcie europejskich pokarmów" - ostrzega pani doktor.

"Ale to jest nic w porównaniu do tego, co dzieje się obecnie."

Najbardziej groźny jest Pluton. Jedna milionowa grama może spowodować raka. Jeden funt równomiernie rozprowadzony może spowodować raka u każdej osoby na globie ziemskim. Każdy reaktor posiada 250 kg Plutonu. 2.5 kg potrzeba na jedną bombę atomową mocy tej, która wybuchła w Hiroshimie.

Nuklearna chmura jest już nad Europą i sięga do Ameryki Północnej. Kiedy deszcz pada na ziemię, zabiera ze sobą te cząsteczki, które spadając na ziemię, dostają się do pokarmów - warzyw i owoców, Kiedy pada na morza, plankton jest skażony. Jest on zjadany przez małe ryby, potem one asas zjadane przez duże ryby. Nie można widzieć czy czuć owych śmiertelnych cząsteczek.

Jeżeli to dostanie się do ciała, nie padniesz trupem natychmiast, ale po 5-są do 60 lat spowoduje to u ciebie raka. Guz na piersi nie będzie wiedział, skąd się wziął. Może z tej smacznej ryby, którą zjadłeś 20 lat temu.

Każde promieniowanie jest szkodliwe i się w ciele akumuluje.

Kiedy spadnie deszcz, nie kultywuj jedzenia i nie jedz przez co najmniej 600 lat!

Radioaktywne materiały będą się stale wydostawać, będą szkodzić nam wszystkim Będzie katastrofalna ilość raka, leukemii oraz deformacji niemowląt.

Obecna sytuacja jest największym zagrożeniem dla życia ludzkiego na ziemi - poza groźbą wojny nuklearnej. Opanowaliśmy energię słoneczną i ale kto inny to kontroluje. Nic nie możemy wskórać.

 Tyle dr. Helen Caldicott. Nie mam powodu, aby jej nie wierzyć. Informacje podane nam na temat Iraku i Czernobyla wydają się jak najbardziej wiarygodne. Masowe zachorowania na raka nie budzą żadnych wątpliwości. Według statystyk co trzecia osoba kiedyś zachoruje na raka.

Nie jesteśmy jedynie pewni, co powoduje taką masywną epidemię raka. Do chwili obecnej na Ziemi (lub pod) spowodowano ponad 2000 próbnych detonacji bomb nuklearnych. Jest oczywiste, że nikt nie był w stanie zapobiec skazeniu wielkich połaci ziemi, wody i wysokich partii atmosfery, które stopniowo pokryły całą Ziemię. Jest oczywiste, że takie skazenie trwa od kilkuset do kilku miliardów lat!

 Oznacza to jedno - jesteśmy nadal ofiarami owych testów i dzięki nim chorujemy na raka i inne śmiertelne choroby. Medycyna bezskutecznie szuka przyczyn owych chorób, które nie istniały przez II WŚ. Także i przed tą wojną palono papierosy, cygara i nie notowano masowych achorowań na raka.

Czyli przyczyny raka płuc to niekoniecznie papierosy, ale być może w owych papierosach tkwią czasami radioaktywne cząsteczki, które po latach zabijają palaczy rakiem płuc. Jest oczywiste, że zaprzestano testów nuklearnych i były ku temu  poważne przyczyny - rozprzestrzeniające się skażenie radioaktywne. 

Jeżeli katastrofa nuklearna w Japonii jest rzeczywiście taka groźna, to jedynie Bóg nam może pomóc i najwyraźniej owa zbrodnia woła do Niego o pomstę. Jak dotychczas Bóg zawsze występował w obronie swoich sług.

Spójrz na to zdjęcie.

Masa ludzi dba o swoje zdrowie, biega, kupuje witaminy, minerały i zioła, aby jakoś normalnie żyć. Władze tego świata faszerują nas wszelkimi truciznami, narkotykami, papierosami, a obecnie aplikują nam radioaktywne śmiercionośne opady.

Jest więc duże prawdopodobieństwo, że miara grzechu władców ziemi przebrała wszelkie granice i możemy już wkrótce liczyć jedynie na Boga. Pod warunkiem, że będziemy Go prosić o pomoc, pod warunkiem, że zdamy sobie sprawę z tego, że jedynie On jest w stanie naprawić i odwrócić zło, jakie na Jego sługach popełniają słudzy szatana.

Jezu, miej nas w swej opiece i pomścij nas i naszych braci i siostry. Amen!

Jedynie w Tobie nadzieja!

Napisano: 29 Kwietnia 2011

Ostatnie uaktualnienie: 29 Kwietnia 2011

 

powrót
 
powrót na górę