Fakty ukrywane przed nami.


Ostatnie uaktualnienie: 23 Marca 2012.

Tajemnice FED (http://spekulant.blox.pl)

 

Film ten ukazuje rzeczywiste oblicze Banku Federalnego w USA. W skrócie -FED. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że Fed jest bankiem prywatnym, który nie ma niczego wspólnego z rządem USA i to właśnie ten bank kieruje całą ekonomią amerykańską a nawet finansami całego świata. Bank ten nie podlega absolutnie żadnej kontroli - czy to ze strony rządu USA, prezydenta czy też Kongresu.

Właśnie ten bak jest bezpośrednio odpowiedzialny za światowy kryzys finansowy.

Istnieje masa dowodów na to, że FED jest instytucją prywatną.

Wystarczy napisać po angielsku na Google - fed in private hands i wyskakuje blisko 50 milionów wyników. Po polsku daje to 1.5 miliona wyników poszukiwań. Poszukiwania - FED w rękach Watykanu dają także interesujące wyniki, ale tutaj już trudniej o prawdę. Ci, którzy rzeczywiście rządzą światem owe informacje pieczołowicie ukrywają.

W rzeczywistości FED jest w rękach Watykanu, a Rockefellerzy i Rothschildowie są jedynie administratorami watykańskich bogactw.

Około 6:40 minuty tego filmu narrator mówi, że w roku 1929 odbyła się największa grabież tego banku. Wtedy właśnie zaczęła się słynna amerykańska depresja, która trwała do roku 1933. Inne źródła podają, że trwała do roku 1935. W roku 1933 Hitler z błogosławieństwem Watykanu zdobył władzę i  nagle w cudowny sposób od 1933-1939 - w zaledwie 6 lat z nędzy Niemiec po przegranej I WŚ zrobił najpotężniejsze mocarstwo militarne na ziemi! Skąd wziął on pieniądze? Czy z tego samego źródła, z którego płynęły błogosławieństwa!?

Jak USA stworzylo kryzys.

Prezes FED nie wie gdzie się podziało 500 miliardów.

 

Chodzi o obecny kryzys w USA, który oczywiście jest także dziełem Banku Federalnego. Jest to przesłuchanie przed komisją Senatu. Zwrócimy uwagę na jeden niezwykle istotny szczegół w tych dociekaniach. Wielu z nas moze nie wiedzieć wielu rzeczy, ale cały świat finansowy doskonale te fakty zna. I jakoś nikt nie wysyła policji do pana Bernanke z nakazem aresztowania za zbrodnie przeciwko całemu światu!

Oznacza to, ze za panem Bernanke stoją znacznie potężniejsze siły niż policja! Powiedzmy CIA oraz NSA. Nie jest tajemnicą że CIA jest na własnym rozrachunku ( sprzedaż narkotyków) i nie podlega jurysdykcji rządu USA.

Kto więc kontroluje CIA!? Możesz nie uwierzyć - Watykan!

Film którego Armia USA nie chce żebyś obejrzał

 

Film ten częściowo ukazuje zbrodnie USA i NATO. Mas media go raczej nie pokażą. Niestety rząd amerykański to zbrodniarze wojenni, odpowiedzialni za rzezie w Iraku (ponad 1 milion ludności cywilnej), Libii, Afganistanu czy obecnie Syrii. Oczywistym celem jest wywołanie III WŚ. Braćmi w owych zbrodniach są 'polscy' przywódcy, którzy beztrosko wysyłają polskich żołnierzy aby wspólnie z 'bohaterami' amerykańskimi mordowali kogo popadnie. A przerażona morderstwami ludzkość ucieka do krajów takich jak Australia, Nowa Zelandia, czy inne kraje chrześcijańskie i tam agenci pomiędzy uchodźcami organizują bojówki islamskie w celach zaprowadzania praw Sharii.

Takie są rzeczywiste cele owych zbrodni NATO, USA, Anglii, Australii czy także Polski. Z jednej strony wysyła się do nich żołnierzy z bronią w ręku aby ich mordować. Z drugie strony odgrywana jest komedia tzw. humanitarnej pomocy i oferowaniu 'bezpiecznego' miejsca dla uchodźców.

Plan III Wojny Światowej jest realizowany z przerażającą dokładnością.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Źródło - http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Jest także film o owych morderczych planach. http://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ


Napisano: 23 Marca 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 23 Marca 2012.