Historia Teda Pike'a.

 

Ostatnie uaktualnienie: 18 Stycznia 2012

Najpierw byłoby dobrze zapoznać się z dwoma artykułami, które ukażą wiele światła na całą sprawę.

Oto linki:

Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów?

Pastor Ted Pike o swoich wnioskach z ostatnich wydarzeń

Link do jego witryny. http://www.truthtellers.org/

Można to sobie przetłumaczyć w Google Tłumacz.

 

Oczywiście nie jest to przyjemne, gdy ktoś z rodziny zostaje uśmiercony - w dodatku istnieje poważne przypuszczenie, że jest to robota demonów.

Czytałem często artykuły Teda i w pewnym momencie zaprzestałem. Zauważyłem, że Ted Pike jest gorliwym działaczem anty syjonistycznym i jego działalność anty syjonistyczna nie tylko polegała na udzielaniu informacji na temat tej organizacji. Ted Pike aktywnie walczył z syjonizmem oraz nawoływał do aktywnego oporu przeciwko wielu syjonistycznym akcjom. Jego walka polegała nie tylko na informowaniu, ale Ted agitował do wysyłania listów do Senatu USA oraz sam organizował listy publiczne i je osobiście rozsyłał.

Jest ewidentne, że działał on jedynie w jedna stronę - to znaczy, że jego działalność była skierowana tylko i wyłącznie przeciwko syjonistom oraz wspierających ich innych sił politycznych.

W wielu przypadkach Ted Pike odnosił spore sukcesy i pewne drakońskie prawa miały spore problemy, aby przejść przez Senat USA.

Ted nigdy nie wystąpił przeciwko największemu kontrolerowi na naszej planecie- Watykanowi. Sugeruje to jego powiązanie z Watykanem, podobnie jak to ma miejsce w przypadku Davida Duke. Obaj panowie widzą problemy światowe w podobny sposób - winni wszystkiemu są Żydzi - mówiąc bardzo ogólnie. Watykan jest poza jakimkolwiek podejrzeniem.

Ja to widzę w taki sposób.

Jest to czysto jednostronne widzenie władzy nad światem. Jeżeli obaj panowie nie wymieniają Watykanu - świadczy to wyraźnie albo o poważnym braku dojrzałości politycznej oraz drastycznego braku wiedzy w temacie, albo świadczy to o tym, że otrzymuje się wynagrodzenie za owo wymowne milczenie. Innych opcji nie widzę.

Posunę się nawet tak daleko:

Jeżeli poszukiwacz Prawdy chce uchodzić za wiarygodnego, nie może pomijać ani syjonizmu, ani Watykanu. Są to dwie największe siły polityczne na świecie i jest niemożliwe, aby widzieć jedną i nie widzieć drugiej.

Żywym przykładem jest o. Rydzyk z Radia Maryja.

Działania Pike'a są bardzo niejasne, ponieważ wierzy on, że Izrael jest nadal Narodem Wybranym przez Boga i Chrześcijanie powinni Izrael wspierać moralnie ale występować aktywnie przeciwko syjonizmowi.

Moim zdaniem opartym na Biblii jest prosty fakt Babilonu Wielkiego ujeżdżającego Zwierzę, czyli Bestię.  Babilonem jest największa moc na naszej planecie - Watykan, który skutecznie nadal kontroluje syjonizm, który wykonuje dla Watykanu brudną robotę.

Objawienie mówi nam, że Bóg natchnie serca syjonistów, aby wykonali Jego wyrok na Watykanie, czyli Babilonie Wielkim.

Czyli wzrastająca władza syjonistów pochodzi wprost od Boga!

Ted Pike - walcząc przeciwko wzrastającej władzy syjonizmu praktycznie walczył z... Bogiem.

Dopiero w tym świetle można zrozumieć bezradność Teda i jego żony wobec naśmiewających się z nich demonów.

Jest także ważne wiedzieć, że Ted nosi tytuł... przewielebny. ( Rev. Ted Pike.)

Wszelkie prośby do naszego Zbawiciela mogą być wysłuchiwane tylko wtedy, kiedy akceptujemy Jego wolę i plany na przyszłość.

Trzeba być także w sytuacji czystego sumienia wobec Boga. Oczywiście każdy z nas grzeszy, ale trwanie stałe w grzechu moze nas pozbawić Jego ochrony.

Jak wielu z nas wiadomo. Jezus nie planuje zwycięskiego boju Chrześcijan przeciwko siłom tego świata. Jako Chrześcijanie powinniśmy być neutralni wobec problemów światowych i nie uczestniczyć w jakichkolwiek akcjach, których celem jest uzyskanie jakichkolwiek korzyści w świecie szatana. Świat należy do szatana i być może w najbliższym czasie Chrystus całkowicie ustąpi i pozwoli mu na swobodne i niczym nie skrępowane działanie.

Kiedy to nastąpi, zacznie się wielki ucisk dla Chrześcijan. Wielu z nas zginie.

Ale nie możemy sobie pozwolić na to, aby aktywnie działać przeciwko woli Bożej. Owszem ujawnianie Prawdy jest konieczne. Ale ujawnianie Prawdy a aktywna walka to dwie różne sprawy.

Przykład Teda jest wyraźnym ostrzeżeniem. Musimy trzymać się na wodzy, i nie zajmować się praktycznie niczym innym, poza własnym zbawieniem.

"„Nie wykraczajcie poza to, co napisane” (1 Koryntian 4:6)."

 

Napisano: 18 Stycznia 2012

Ostatnie uaktualnienie: 18 Stycznia 2012