Powrót

Niezwykle mocny film, ukazujący nam ohydne fakty - zbrodnicza elita rządowa w połączeniu z koncernami farmaceutycznymi chcą nas szczepić w celach całkowitego posłuszeństwa.

 

Nie tylko chodzi o posłuszeństwo! Planuje się wymordowanie 90% populacji naszej Ziemi. Przynajmniej nam to się tak przedstawia. Oczywiście są to plany demoniczne i posłusznych demonom ludzi, którzy są u władzy. Ludzie ci celowo nie ukrywają owych zbrodniczych celów, ponieważ moim zdaniem chcą oni, abyśmy je znali.

Osobiście nie wierzę w plam wymordowania 90% populacji Ziemi.

Szatan doskonale wie, że w przypadku takiego bezpośredniego ataku na lud Boży, Bóg z pewnością zareaguje i to natychmiast!

Bóg zareaguje tak, jakby ktoś dotknął źrenicy jego oka. Strach szatana przed taką reakcją powoduje, że szatan nie posuwa się zbyt daleko i najczęściej chce nas po prostu przerazić.

Jego strach przed taką akcją jest tak potężny, że w czasie końca dopiero sam Bóg zmusi szatana do ataku na lud Boży.

Zmusi go nie po to, aby szatan zniszczył ten lud, ale zmusi go po to, aby w ten sposób ukazać swoją niezwykłą moc oraz gorliwość wobec Jego ludu.

Ezechiela 38:(4) zawrócę cię i włożę haki w twoje szczęki; i wyprowadzę ciebie i całe twoje wojsko, konie i jeźdźców, wszystkich wspaniale odzianych, wielki zastęp, z tarczą i puklerzem - wszystkich uzbrojonych w miecze.

Podobne słowa  mamy także w następnym rozdziale:

Ezechiela 39:(2) I zawrócę cię, i wezmę cię na smycz; sprowadzę cię z najdalszej północy i przyprowadzę cię na góry izraelskie. (3) I wytrącę miecz z twojej lewej ręki, i sprawię, że twoje strzały wypadną z twojej prawej ręki. (4) Na górach izraelskich padniesz ze wszystkimi twoimi hufcami i ludami, które są z tobą; wydam się na żer drapieżnym ptakom, wszystkim uskrzydlonym istotom i zwierzętom polnym. (5) Na otwartym polu padniesz, gdyż Ja tak powiedziałem - mówi Wszechmocny Pan. (6) Spuszczę ogień na Magog i na mieszkańców wysp żyjących bezpiecznie i poznają, że Ja jestem Pan. (7) I ujawnię moje święte imię wśród mojego ludu izraelskiego; i już nie dopuszczę, aby moje święte imię było bezczeszczone, aby poznały ludy, że Ja jestem Pan, Święty w Izraelu.

Nie obawiajmy się. Bezpośredni atak na ludzkość to ostania rzecz, jaką chce szatan zrobić. Jako największy kłamca we wszechświecie pozuje on na bohatera i oszukuje tych, którzy mu służą, zastraszając w ten sposób cały świat.

Powyższy film to taka właśnie próba zastraszenia. Oczywiście wiele rzeczy Alex Jones przedstawia jako fakty i możemy zaobserwować wiele prawdy z tego, co on nam ujawnia.

Ale eksterminacja 90% populacji nie jest planem szatana. Jego celem jest czynienie  z naszego życia wielkiej udręki, i to mu właśnie się doskonale udaje.

Nie ulega wątpliwości, że grozi nam III Wojna Światowa. Ale nie oznacza to, że w owej wojnie zginie 90% populacji świata i że tak to jest planowane.

Warto ten film porównać ponownie z tym planem. link -Tajemnicze Przymierze.

Szkodzić? TAK! To mu wolno.

Zniszczyć? O NIE! Na to Bóg mu nigdy nie pozwoli!

(Inny film na temat szczepionek. Polskie napisy. http://www.youtube.com/watch?v=trfDpcSTIEQ)

 

 

Napisano: 19 Września 2011

Ostatnie uaktualnienie: 19 Września 2011

 

powrót
 
powrót na górę