STEELHEART czyli jeszcze raz ACTA !

 

Ostatnie uaktualnienie: 28 Stycznia 2012.

Ostatnio nie nadążam z przekazywaniem tego, co wiem i poważnie zalegam.

Odnośnie cenzury ACTA dodam jeszcze, że Megaupload zamknięto z powodu próby otwarcia niezależnego portalu typu iTune - Megabox.

Ponownie nie chodzi w tym przypadku o pieniądze, które nie są istotne w działaniach globalistów pod nadzorem Watykanu. Problem polega na tym, że Megabox mógłby dopuścić na rynek muzykę, której NWO nie byłby w stanie kontrolować.

Muzyka zaczęłaby się rozwijać z powodu poważnych zysków. Masy ludzi rzuciłoby się, aby wreszcie posłuchać ludzi, którzy umieją robić wspaniałą muzykę oraz potrafią cudownie śpiewać, grać i komponować - bez szatańskich mszy na scenie, bez  przeklinania, bez wyuzdania - po prostu czysta rozrywka najwyższej klasy.

Oczywiście zwyrodniałe media serwują nam dwóch takich, czy też dwie takie, jak Justin Beiber czy Lady Gaga. Nie wiadomo, jakiej płci są te osoby i wiadomo, że śpiewanie im raczej na żywo nie wychodzi zbyt cudownie.

Dla kontrastu podam najwspanialszego wokalistę muzyki rocka, jakiego kiedykolwiek w życiu słyszałem!

Długo zastanawiałem się nad przyczynami sabotażu najlepszego wokalisty rockowego na naszej planecie. Nie chciałbym być niewłaściwie zrozumiany.

Nie reklamuję rocka i jego idolów.

Staram się być jedynie w tej kwestii obiektywny. Ujawniam w wielu artykułach szatańskie powiązania rocka i nadal twierdzę, że wszystkie nurty muzyki młodzieżowej z rockiem na czele są opanowane przez satanistów. Jest na to mnóstwo dowodów.

Ale istnieją także wyjątki, w pełni potwierdzające owe szatańskie powiązania.

Takim wyjątkiem jest z pewnością grupa z USA - Steelheart. (Stalowe serce.) Większość ich utworów to utwory o miłości - zwłaszcza tej utraconej ale nie zapomnianej. Nurt praktycznie nie znany w typowym rocku!

Największą niespodzianką jest wokalista tej grupy - Miljenko Matijevic, (Mili) uznawany przez wielu, którym udało się jego usłyszeć, za najlepszego wokalistę wszech czasów w muzyce rockowej.

She's Gone. (Już jej nie ma.)

Na żywo! Rok 1991.

Jeżeli się nie odtworzy, naciśnij na ten link - http://www.youtube.com/watch?v=FxnGaURm3B8

Drugi, studyjny utwór z tego samego roku. Mój ulubiony! :-)

Angel Eyes. (Anielskie oczy.)

Jeżeli się nie odtworzy, naciśnij na ten link - http://www.youtube.com/watch?v=F-nyeiKk35M

Oczywiście sa nadal restrykcje, komu wolno tego słuchać, a komu nie.

Dlaczego tego się nie słyszy w mediach? Ponieważ Milli śpiewa o miłości mężczyzny do kobiety. Nie nosi on także złamanego krzyża satanistycznego, żadnych trójkątów z okiem, trupiej czaszki, żadnych szatańskich czy NWO dekoracji na scenie. Owszem, on i jego grupa jest obwieszona krzyżami i różańcami - najprawdopodobniej ortodoksyjnego kościoła chrześcijańskiego.

Czyli nie ugięto się przed szatanem oraz całkowicie kontrolowanych przez niego mediów dla kariery. Widziałem kilkakrotnie różne koncerty i widziałem słuchaczy wskazujących znak szatana. jednak nie widziałem nigdy nikogo z jego zespołu, kto zrobiłby to samo.

Proszę posłuchać. Proszę też wziąć pod uwagę to, że to nie są ponownie narodzeni Chrześcijanie i zachowują się oni zgodnie z emocjami rocka. Po prostu jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, gdzie jest Prawda biblijna i co ona oznacza.

Napisano: 28 Stycznia 2012

Ostatnie uaktualnienie: 28 Stycznia 2012