Powrót

Sprzedali dusze dla Rock and Rolla.

 

Ostatnie uaktualnienie - 29 Listopada 2011


Jeden z czytelników przesłał mi link do filmu pod tym tytułem. Już prawie usunąłem ów email, ponieważ link do tego filmu jest w innym artykule, ale coś mnie skusiło, aby jeszcze raz zerknąć na ten film, być może jest jakieś uaktualnienie lub nowe materiały.

Tym razem materiał ten rzeczywiście mną wstrząsnął. Zdałem sobie sprawę z tego, jak poważna w rzeczywistości jest owa niszczycielska indoktrynacja, którą większość z nas widzi na ekranach telewizorów czy komputerów, ale jakoś nikt tego nie chce dostrzegać oraz ostrzegać innych.

Zobacz najpierw film.

W tym linku jest znacznie więcej materiałów ujawniających ciemną stronę mediów, produkujących muzykę i filmy przeładowane okultyzmem, satanizmem, czarami i magią.

http://www.youtube.com/user/prorocyprawdy777

Sprawdź także te linki.

http://www.zbawienie.com/opetania.htm

http://www.zbawienie.com/rock.htm

http://www.zbawienie.com/satanizm.htm

http://www.zbawienie.com/magia.htm

Jak sprawdzić, CZY OPĘTAŁ MNIE SZATAN?

Co mnie tak zbulwersowało?

Beztroska niemal wszystkich, poza niewielka grupką Chrześcijan, którzy zdają sobie sprawę z niezwykłych niebezpieczeństw i następstw osobistego uczestniczenia w wielu... rytuałach. Co najgorsze, większość nie zdaje sobie sprawy z tego, ze jest pod wpływem czarów, magii oraz szatańskiego wpływu mocy demonicznych.

Poznałem osobiście pewne aspekty tych działań i wiem, do czego moga one prowadzić. Niezwykle smutne jest to, że rodzice zupełnie lekceważą wielkie niebezpieczeństwa i dopiero w sytuacjach poważnych zaczyna się zadawać pytania: dlaczego, w jakim celu, po co, itd.

Co jest najgorsze, niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jest to celowo zaplanowana akcja, wydawane są na nią olbrzymie pieniądze a ci, którzy to wprowadzają na rynek doskonale wiedzą o skuteczności owych metod.

Jest jeszcze gorzej! Tak media jak i władze a nawet KRK w ogóle nie protestują przeciwko owej nieludzkiej propagandzie, która sieje straszliwe żniwo pośród niczego nie spodziewającej się niedoświadczonej młodzieży.

Wszelkie czynniki, których celem powinna być kontrola owych materiałów oraz konkretne bariery skutecznie hamujące wydawanie takiego brudu, powstrzymywanie koncertów w celu niedopuszczania do owych wysoce negatywnych skutków absorbowania takiego brudu.

Czy jest to przypadek?

Oczywiście że i czynniki kontrolujące media doskonale zdają sobie sprawę ze skuteczności tego, co się produkuje i promuje.

Także teorie, że nie można tego powstrzymać nie posiadają żadnej wiarygodności.

Skutecznie powstrzymuje się wszelkie negatywne komentarze przeciwko... Izraelowi. Nikt nie odważa się kwestionować ilości ofiar Holokaustu.

Czyli sprawy żydowskie są priorytetowe - nie wolno wyrażać się negatywnie w tych tematach - jedynie Radio Maryja jest poza prawem - jak dotychczas. Spróbuj reklamować "Main Kampf"!

Z tego jasno wynika, że skuteczna kontrola jak najbardziej istnieje, ale stosuje się ją w zupełnie innych sytuacjach.

Można się więc pokusić o wyciągnięcie bardzo śmiałego wniosku.

 

Szatańska indoktrynacja młodzieży jest głównym priorytetem władz, mediów a nawet Kościoła.

 

Ponieważ praktycznie nikt przeciwko takim materiałom nie protestuje.

Czyli jest to celowy program władz i mediów, które niemal oficjalnie służą szatanowi, a nam wmawiają że ani Boga ani szatana nie ma i nigdy nie było.

Nie daj się nabierać na slogany jednych i drugich. Są to twoi najwięksi wrogowie. Nie ulegaj ich szatańskiej, pro wojennej, anty chrześcijańskiej propagandzie. 

 

Napisano: 29 Listopada 2011

Ostatnie uaktualnienie: 29 Listopada 2011