Zabójcze chemtrails czyli smugi chemiczne

Ostatnie uaktualnienie: 24 Kwietnia 2014

Wiele ostatnio się mówi, pisze i wiele powstaje filmów na temat chemtrails. Jedno jest pewne, nie jest to teoria spiskowa, ale rzeczywisty spisek, konspiracja, ale o jej rzeczywistych celach oraz następstwach bardzo niewiele się wspomina.

Najpierw wyjaśnienie - co jest czym.

Ostatnio widziałem taki widok z mojego podwórka.

Samolot leciał nad lotniskiem na południowy wschód, a z północnego zachodu owa smuga tak wyglądała.

Zbliżał się zachód słońca. Proszę zwrócić uwagę na inne chmury. Nie są to chmury naturalne, ale chmury powstałe w wyniku takiego rozpylania, ale znacznie wcześniejszego.

Jestem pewien, że było to celowe rozpylanie, ponieważ jeszcze trzy lata temu lotnisko w Perth, Zachodnia Australia było moim przysłowiowym drugim domem, ponieważ pracowałem przy lotnisku znając wiele procedur oraz byłem i nadal jestem zorientowany, gdzie, kto o której godzinie leci. Mieszkam blisko lotniska, około 1.5 km.

Znam jego układ i położenie obydwu pasów startowych. Samolot na zdjęciu nie lądował ani nie startował. Przelatywał nad lotniskiem co jest co najmniej dziwne i nie jest częścią rozkładu lotów. Nad tym lotniskiem samoloty nigdy nie przelatują, chyba ze w sytuacjach wyjątkowych muszą je okrążać czekając na jakieś wydarzenia na ziemi.

Albo się startuje, albo się ląduje, albo z jednego pasa startowego, albo z drugiego. Czyli samolot musiał mieć specjalne zezwolenie na przelot ową szczególną ścieżką lotu ponad lotniskiem, które jest blisko centrum Perth

Smugi, te, nazywane po angielsku - contrails to smugi kondensacyjne, które można porównać do parującego czajnika czy świeżo uruchomionego samochodu, który przez kilka sekund wydala parę wodną z rury wydechowej. Podobnie jest w przypadku IDENTYCZNEJ smugi kondensacyjnej wytworzonej przez samolot. Przy zimnej atmosferze robi się podobna smuga, ale z uwagi na dużą emisję spalonego paliwa owa smuga jest znacznie dłuższa, ale znika w ciągu kilkunastu sekund do jednej minuty. Paliwo samolotowe to nieco lepszej jakości diesel!

Powyżej typowa smuga kondensacyjna, co do której nikt nie ma żadnych podejrzeń.

Zastrzeżenia mamy do poniższych smug, które utrzymują się w powietrzu do 16 godzin!

Typowe chemtrails.

W tym linku mamy wiele zdjęć tego wielce niepokojącego nas procederu. Link - http://cosmicconvergence.org/?p=3789

To nie jest teoria konspiracyjna ale ścisłe fakty, które ostatnio były omawiane w ONZ!

Link do wielu zdjęć chemtrails oraz w ten sposób wytworzonych chmur. Link - chemtrails. Link - chmury powstałe z chemtrails. Link do zdjęć - samolotów wyposażonych do spryskiwania. Proszę zauważyć, że najczęściej nie rozpyla się tego z silników!

Link do filmu - http://www.youtube.com/watch?v=L5is16A8pfw [EN].

Przez 17 minut omawiane są niebezpieczeństwa związane z rozpylaniem środków chemicznych w naszej atmosferze. W ostatnich kilku miesiącach różne agencje ujawniają geoinżynierię, czyli modyfikacje pogody z powodu globalnego ocieplenia oraz w celu ratowania planety. Link do artykułu na Wikipedii.

RTL o smugach chemicznych

Z oficjalnych serwisów informacyjnych z Niemiec przyznaje się że trwają próby zmian pogody i rozpylane substancje są często szkodliwe dla zdrowia.

Nie jest to więc teoria ale są to fakty, a rządy powoli przyznają się do takich działań geoinżynieryjnych.

Co się nad nami rozpyla na globalną skalę?

Czym Spryskiwany Jest Świat

 

Aluminium, bar, ołów, arszenik, chrom, kadm, selen i srebro.

Dane o owych metalach są podawane przez wielu naukowców, którzy natychmiast po połączeniu się owych smug z chmurami pobierali do analizy próbki wody deszczowej. Aluminium jest odpowiedzialne za chorobę Alzheimera. O szkodliwości ołowiu, kadmu a zwłaszcza arszeniku nie trzeba chyba wiele mówić. Ostatnio nie produkuje się lakierów ze składnikiem ołowiu, który stanowił do niedawna standard w kolorach żółtych, pomarańczowych i czerwonych.

JAK ROZPOZNAĆ SMUGI CHEMICZNE ☰☰☰☰☰ ✈

Z powodu szkodliwości ołowiu zabroniono używania go w lakierach i farbach.

Zastanówmy się nieco, jaką styczność miano z ołowiem z powodu jego istnienia w farbach i lakierach. Lakiernik musiał używać maski do malowania w specjalnej kabinie. Kiedy farba wyschła na samochodzie, w jaki sposób mogła nam szkodzić? Niemniej nawet tak mikroskopijne ślady ołowiu były oraz są dla nas szkodliwe.

Musimy zdać sobie sprawę z tego, co się dzieje z tymi truciznami rozpylanymi w powietrzu. Wdychamy je, pijemy je z wodą z kranu a gotowanie nie usuwa tych metali i trucizn. Po za tym spadają one w postaci deszczu i dostają się do gleby, do wszelkich otwartych zbiorników wody, strumieni, rzek, mórz i oceanów.

Wszystkie te składniki łączą się z łańcuchem biologicznym i są spożywane - tak przez ludzi jak i przez zwierzęta.

Wiele słyszeliśmy o masowych ginięciach pszczół, o ptakach spadających z nieba, masowej śmierci ryb. Codziennie ginie bezpowrotnie 200 gatunków zwierząt, owadów, ptaków, płazów, gadów i ryb.

Bez pszczół życie nasze nie może praktycznie istnieć. Nie będzie ziaren, zboża, owoców czyli śmierć planety. Nie tylko pszczoły zapylają wszelkie kwiaty, ale nie tylko pszczoły giną.

Wiemy doskonale, że nasz stan zdrowia pogarsza się gwałtownie. Powodem jest celowo zatrute pożywienie oraz przyjmujemy zatrute rtęcią szczepienia, które niczego dobrego nam nie dają. W krajach ubogich nie szczepi się ludzi i dzieci i one także nie chorują na chorobę Heinego-Medina, gruźlicę czy wiele innych groźnych chorób. 

Mleko krowie w większości krajów MUSI być pasteryzowane, ponieważ 'naukowcy' twierdzą że są w nim bakterie i one są dla nas szkodliwe.

Tymczasem rodzaj ludzki dotrwał do dzisiaj na mleku nie pasteryzowanym, ponieważ owe bakterie są dla nas wyjątkowo korzystne. Nazywa się je - probiotykami.

Dlaczego to się rozpyla?

I tutaj właśnie zaczyna się problem. Dlaczego? 

Nie podaje się nam od lat żadnych logicznych przyczyn, a wszystkich tych, którzy na ten temat cokolwiek mówią czy piszą, tytułuje się pogardliwie zwolennikami teorii spiskowych. A problem ten dotyczy nas wszystkich,  ponieważ masowe, globalne rozpylanie poważnych trucizn działa na każdego człowieka na ziemi, pośrednio lub bezpośrednio.

W niektórych mas mediach podaje się przyczyny rozpylania, ale nie podaje się żadnych istotnych danych, żadnych badań, żadnych programów czy rozkładów kto, gdzie, kiedy i co będzie rozpylał. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w przypadku masowych zatruć powinniśmy reagować na takie wydarzenia, i w odpowiedzi na zniszczenia mamy prawo w legalny sposób żądać odszkodowań, a także mamy prawo, aby żądać zaprzestania tego ohydnego procederu.

Oczywiście głównie powinny się tym zająć nasze władze i media, chociażby we własnym interesie. Pomimo powszechnej już wiedzy o chemtrails, głównie NATO oraz... NASA ukrywają przed nami niemal wszystkie detale. Najwyraźniej owa konspiracja sięga znacznie dalej i konsekwencje rozpylania są znacznie gorsze niż to widać na powierzchni problemu.

Problemy wynikające z rozpylania trucizn są dalekosiężne.

Dalsza kontynuacja owych zbrodniczych poczynań może spowodować światową katastrofę  i zamianę naszej ziemi w jedną wielką pustynię.

Objawów spryskiwania widzieliśmy już sporo, ale nie znając wielu mechanizmów nie wiemy także, jak to wpływa na nasze środowisko.

Widzimy czasami w mas mediach masowe plagi nieżywych ptaków, ryb spadających z deszczem czy wyrzucanych na brzegi mórz i oceanów, ale większość naukowców rozkłada bezradnie ręce, kłamliwie twierdząc, że przyczyny  nie są znane.

Kilka przykładów problemów:

Nasze zdrowie - nie ma żadnych wątpliwości, że jest coraz gorzej i coraz więcej ludzi choruje na coraz dziwniejsze, dawniej nie znane schorzenia.

Zanikają pszczoły na poważnych obszarach. Oznacza to coraz niższe zbiory, a więc coraz wyższe ceny żywności. Co jest szczególnie ciekawe, program chemtrails jest związany z firmami modyfikującymi genetycznie produkty żywnościowe, jak ziarna pszenicy czy kukurydza - oba ziarna genetycznie zmodyfikowane i wyjątkowo rakotwórcze. Z chemtrails łączy się koncern Monsanto! To także nie wróży niczego dobrego.

Drastyczne zwyżki cen spowodują olbrzymi kryzys ekonomiczny oraz głód na całym globie.

Władze i media najpierw nam pokazywały dowody na globalne ocieplenie pomimo, że ocieplenia jeszcze nie było. Teraz ogólnie się milczy, ponieważ ocieplenie stało się faktem, ale się już o tym nie mówi, ponieważ jest coraz bardziej oczywiste, że owo ocieplenie jest właśnie spowodowane owymi chemtrails.

Jedne media podają groźbę zlodowacenia wielu regionów Ziemi a inne podają nadal wzrastające globalne ocieplenie.

Czyli mamy istną medialno-rządową masakrę prawdy a metale i trucizny są nadal naszym kosztem rozpylane za pomocą samolotów w atmosferze. Władze maja pieniądze na wszystko, tylko nie dla naszej korzyści  i ochrony.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że najwyraźniej nie dąży się do całkowitego wytrucia nas ale niszczy się faunę i florę. To wywoła z czasem olbrzymi światowy kryzys głodu i masowych śmierci. Nie chodzi zbrodniarzom o wybijanie nas w taki oczywisty sposób, ale jest to pośredni etap prowadzący do światowych braków żywności na niespotykaną dotychczas skalę.

Oni nigdy nie działają bezpośrednio. Każdy program ma rządowe oficjalne lecz kłamliwe wyjaśnienie i żaden z tych programów nie powoduje masowej śmierci mas ludzkich. W takim przypadku byłoby to wysoce niebezpieczne dla sprawców. Dlatego oni zawsze działają powoli i najczęściej stawiają dwa kroki do przodu ale także jeden do tyłu. Po to, aby pokazać, ze oni robią w dobrych celach, ale biurokracja 'czasami' się myli i popełnia błędy!

Podobnie jest z wszelkimi wojnami. Jesteśmy ogłupiani masową i kłamliwą propagandą, w którą większość ludzi nadal wierzy i bierze aktywny udział w zbrodniczych wojnach.

Oni zawsze mają pseudo powody i pseudo wyjaśnienia na wszystko.

Przecież to jest nielogiczne!

W tym momencie trzeba powiedzieć jedną ważną kwestię.

Główną linią obrony jest fakt, że chemtrails są spryskiwane na każdego, włącznie z ludźmi odpowiedzialnymi za spryskiwanie.

Argumentuje się, że przecież rodziny i sami piloci oraz władze także odczuwają skutki rozpylania owych trujących środków. Czyli wszelkie oskarżenia to nonsens. Nie szkodzono by własnym rodzinom.

Argument ten jest argumentem fałszywym.

Oni sobie i rodzinom praktycznie nie szkodzą. Większość z tych ludzi jest niezwykle majętna i jada wyłącznie dokładnie sprawdzone pożywienie i pija nie pasteryzowane mleko czy inne wspaniałe pożywki, owoce, warzywa czy naturalne sery itd. itp.

Czy słyszano, że ktokolwiek z jakiejkolwiek rodziny królewskiej czy rządowej, czy wielkiego przemysłu umarła na raka, czy miał cukrzycę lub chorobę Alzheimera czy Parkinsona?

Oni nie umierają z powodu chorób ale ze starości a żyją bardzo długo. Rockefellerzy, Rothschildowie czy inni ze znanych klanów, z papieżami włącznie. (Czasami niektórzy z nich umierają od choroby bezpośrednio wywołanej  sporą dawką ołowiu wprost do czaszki, jak w przypadku Johna F. Kennedy'ego.)

Na pilotów są selekcjonowani według rygorystycznych metod odpowiedni ludzie z nieposzlakowaną opinią... pro rządową! Są oni także profilowani według ich DNA, które w takich przypadkach musi być sprawdzone i kandydat na pilota o tym doskonale wie i to akceptuje. Na lotniskach panuje od kilku lat wręcz paranoiczna ochrona przed 'terrorystami' czyli za pomocą owych praw nie można bezkarnie cokolwiek sfilmować czy przypadkiem zagubić się na lotnisku, aby przypadkiem ujrzeć samoloty przygotowane do akcji rozpylania.

Czasami pasażerowie filmują przypadki rozpylania.

Ale... nie wszyscy milczą!

MECHANIK SAMOLOTOWY O CHEMTRAILS ☰☰☰☰☰ ✈

Akcja rozpylania aerozoli sfilmowana z kokpitu pilota

Oczywiście samolot, z którego sfilmowano rozpylanie nie rozpylał niczego i w tych samych warunkach - gdyby to były zwykłe smugi kondensacyjne czyli contrails - także ten samolot powinien je zostawiać. Te same warunki atmosferyczne oraz to same paliwo i takie same silniki odrzutowe.

Kto to robi - kim są... Oni?

Światem rządzi grupa upadłych aniołów, nazywanych także UFO oraz ich nieprawe potomstwo - Nefilimy oraz dalsze odstrzały genetyczne od rzeczywistego rodzaju ludzkiego. Większość tych istot ma pewny wyrok śmierci za wszystkie zbrodnie popełniane tak w chwili obecnej a także w przeszłości.

Przyczyna smug chemicznych jest w takim kontekście oczywista.

Jest to ich zemsta na Bogu - Oni po prostu niszczą Jego dzieła - ludzi i Ziemię.

Szkodzą nam nieustannie na wielu platformach, a chemtrails są dla nas w chwili obecnej największym zagrożeniem dla życia całej planety. Jeszcze rok, dwa czy może cztery takiej działalności a będziemy mieli na ziemi piekło - olbrzymie ilości chorych ale przede wszystkim głodnych ludzi, którzy w zdobyciu pożywienia będą zdolni do wszystkiego. Przeczytaj ich ohydny plan. Tajemnicze przymierze.

Głód i groźba śmierci jest największym motywem do drastycznych akcji.

Owa groźba jest niezwykle realna i mamy wiele dowodów na to, że już zbieramy spore żniwo z owej zbrodniczej akcji.

Upadłe anioły, ich potomstwo - Nefilimy oraz dalsze hybrydy to najbardziej pieczołowicie chronione informacje na ziemi. Sprawdź wiele materiałów zgromadzonych na tym forum i zacznij się nieco rozglądać dookoła. Powrót Nefilimów - oni nigdzie nie odeszli!

Owa zbrodnicza grupa z wielkim sukcesem kontroluje nasze władze, organizacje jak masoneria czy różne okultystyczne organizacje. Grupa ta współpracuje ściśle z Watykanem i NASA dążąc do organizacji NWO, aczkolwiek widać już poważne objawy odmiennych celów i bliskiego konfliktu.

Bądźmy czujni i w żadnym wypadku nie wierzmy w jakiekolwiek wyjaśnienia władz czy Kościoła, który rzecz jasna nie protestuje przeciwko problemom tego świata.

Owszem, papież oficjalnie zaleca współpracę rządów w celu zniwelowania różnicy pomiędzy bogatymi a biednymi. Są to tylko obietnice, które nie mają żadnych szans na urzeczywistnienie. Ale papież wygląda w mediach dobrze i wielu zachwyca się jego... 'dobrą wolą i troską o ubogich'. Po prostu teatr bez znaczenia.

Co powiemy na temat wiarygodności władz?

Skoro nie mamy żadnych szans na wyjście z jakiegokolwiek kryzysu, czy istnieją jakieś szanse na pozytywną zmianę pogody!? Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby w to uwierzyć! Politycy to specjalna służba szatańska, notoryczni kłamcy, wyszkoleni przez ich ojca kłamstwa, szatana, którego potajemnie wielbią i składają mu krwawe ofiary. Praktycznie nie ma nigdzie szans na jakąkolwiek poprawę czegokolwiek.

 

Co jest najciekawsze, Biblia takze zapowiada wielki światowy kryzys żywnościowy oraz szatańskie władze, które... niszczą ziemię!

Apokalipsa 11:18 I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię.

Jeszcze w dziejach po potopowego świata  nie było możliwości, aby człowiek mógł zaszkodzić w jakikolwiek sposób naszej Ziemi. Niemniej w chwili obecnej nie tylko jest to możliwe ale dzieje się to na naszych oczach. Powyższy werset ukazuje nam w pełni powagę sytuacji oraz niepokój Boga, Stworzyciela Nieba i Ziemi, który za celowe zniszczenia obiecuje karę śmierci!

Wielkie ostrzeżenie dla tych, którzy to realizują, z pilotami i obsługą samolotów włącznie! Pracując nad wyniszczaniem ziemi ludzie związani z tą zbrodnią, jeżeli posiadają świadomość o tym, że współpracują ze z ludobójcami, nie maja oni wielkich szans na uniknięcia dotkliwej kary!

Kolejna zapowiedź głodu w Apokalipsie.

Apokalipsa 6:5 A gdy zdjął trzecią pieczęć, usłyszałem, jak trzecia postać mówiła: Chodź! I widziałem, a oto koń kary, ten zaś, który siedział na nim, miał wagę w ręce swojej. 6 I usłyszałem, jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj. 7 A gdy zdjął czwartą pieczęć, usłyszałem głos czwartej postaci, która mówiła: Chodź! 8 I widziałem, a oto siwy koń, a temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim; i dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta ziemi.

Biblia jest największym źródłem Prawdy na naszej planecie i sami widzimy wyraźnie, że owe proroctwa mają olbrzymią szansę na bliskie wypełnienie się.

Jedyne, co możemy robić, to ostrzegać innych i pocieszać ich Dobrą Nowiną - Ewangelią mówiącą o tym, że Królestwo Boże wkrótce obejmie rządy na Ziemi a ludzie odpowiedzialni za ten światowy bałagan otrzymają należną za ich zbrodnie karę z ręki samego Chrystusa.

Napisano:  24 Kwietnia 2014

Ostatnie uaktualnienie: 24 Kwietnia 2014Copyright © 2010 thewordwatcher