Powrót

Satanizm w Watykanie.

Wielu ludzi posiada poważne zastrzeżenia do wiarygodności oskarżeń Watykanu o ścisłą współpracę z szatanem. Nic dziwnego - znalezienie jakichkolwiek informacji w tej materii jest niezwykle trudne. Ci, którzy je ujawniają, najczęściej tracą życie. Dzieje się tak dlatego, że Watykan to rzeczywisty władca świata i posiada wiele kontroli nad informacjami, które stara się drastycznie cenzurować.

W tym linku jest artykuł ukazujący postawę byłego księdza z Watykanu, który ujawniał prawdę pod przykrywką powieści fikcyjnych, które pisał. Dopiero po opublikowaniu książek, fikcji czy prawdy - ujawniał, że także oficjalna fikcja to w rzeczywistości prawda, ale nie mógł tego w książce oficjalnie napisać. W tym artykule (Google tłumaczenie.) są przedstawione dowody, że ks. Malachi Martin otwarcie ujawniał, że książki zaznaczone jako fikcja ujawniają prawdę.

Malachi Martin także ujawnia, że... "pedofilia jest kulminacyjnym szatańskim rytuałem." Tak uważa także wiele profesjonalistów - ekspertów od kultów szatańskich.

 

Oczywiście znane nam są skandale pedofilskie, za którymi stoi nie tylko Watykan, ale Papież Benedykt XVI znany jest z tego, że tuszował oraz nadal chroni i zmiata pod dywan wszelkie oskarżenia Kościoła oraz jego kapłanów. Takie miał zadanie jeszcze za pontyfikatu JP II.

Przypomnę czytelnikom, że niedawno pisałem o planach legalizacji pedofilii oraz zniesienia opinii, że pedofilia jest chorobą psychiczną.

Kilka starszych linków dla przypomnienia.

 

Wracając do Malachi Martina, poniżej opis po polsku ceremonii, która odbyła się w Watykanie w roku 1963, a której celem było zaintronizowanie Lucyfera jako księcia nad Watykanem.

Link do fragmentu tej książki - Dom smagany wiatrem.

Materiał ten jest przeznaczony tylko dla czytelników dojrzałych o mocnych nerwach.

Malachi Martin zmarł podczas pracy nad nową książką - Prymat:. Jak instytucjonalny Kościół Katolicki stał się twórcą New World Order.

 

NWO nosi także nazwę - Lucyferiański NWO!

Jest także inny artykuł z tego samego źródła, przedstawiający nam Ojca Gabriela Amortha, największego eksperta w dziedzinie egzorcyzmów.

Link do Google tłumaczenia - Father Gabriel Amorth.

O. Amorth podaje dwie istotne informacje.

 

Połączyć owe informacje z informacjami ks. Malachi Martina i wszystko zaczyna się układać w logiczną, aczkolwiek przerażającą całość.

Co jest ciekawe, wygląda to mniej więcej tak:

 

(Tak na marginesie - twarz Lucyfera wydaje się niezmienna na wszelkich rycinach, które go przedstawiają.)

Tak mniej więcej wygląda kontrola światowej polityki. Najczęściej przywódcy światowi nie mają pojęcia, jaki w rzeczywistości zadanie ma dla nich szatan. Są oni także często podobnie oszukiwani, tak jak my jesteśmy nieustannie wprowadzani w błąd, zgodnie z proroczą zapowiedzią Objawienia.

Objawienie 12:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie

Jest więc oczywiste, że ofiarami oszustw szatana nie są jedynie Chrześcijanie i zwykli ludzie. Szatan zwodzi cały świat - bez wyjątku. Czyli plany NWO to są najprawdopodobniej plany szatana przedstawione religiom oraz władcom. Nie oznacza to, że te plany są realne i szatan rzeczywiście dąży do ich realizacji.

Jawność owych planów oraz łatwość, z jaką można je uzyskać na Internecie wyraźnie sugeruje nam, że NWO to jest także szatańskie oszustwo.

Oznacza to także, że wszelkie informacje uzyskane od władz, członków różnych komisji, kolejnych papieży czy obecnych lub byłych głów państw nie mogą być całkowicie wiarygodne, ponieważ ci ludzie są tak samo oszukiwani, jak cała reszta świata.

Jedyną kotwicą Prawdy dla nas jest Słowo Boże, które wyraźnie mówi o Rzymie:

Objawienie 18:23 ..."kupcy (bankierzy!?) twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody."

Zwróćmy uwagę na masę wskazówek, jakie widać w tym krótkim wersecie. Kupcy czy też bankierzy Watykanu (Rzymu czy też Babilonu) są głównymi postaciami na ziemi, i cały świat, włącznie z owymi kupcami jest oszukiwany za pomocą czarów Watykanu.

Ostatni ks. Natanek ukazuje nam także niezwykle ciemne strony Watykanu, który w ostatnich czasach współpracuje z Masonerią (wielbiciele Lucyfera - Jehowy i Jahbulona) a według Natanka arcybiskup Dziwisz to także Mason. Wcześniej przedstawiony Malachi Martin ujawnia także tajemne członkowstwa papieży i kardynałów w Masonerii. 

Napisano: 10 Grudnia 2011

Ostatnie uaktualnienie: 10 Grudnia 2011