Powrót

Radioaktywne zagrożenie.

Mas media praktycznie ignorują problem.

Poniżej 2 linki do dwóch źródeł informacji w tym temacie w języku polskim.

http://www.globalnaswiadomosc.com/polskaskazenie.htm

oraz

http://grypa666.wordpress.com/

Oczywiście wielu zadaje sobie pytania, jakie zadaje ten człowiek:

 

Itakniepodam: Jak to możliwe? Nie wiem czy to właściwe miejsce i czy tutaj właśnie mogę napisać komentarz. Ale spróbuję. Nie kumam paru rzeczy. Jeśli są goście, którzy wywołują te wszystkie kataklizmy i katastrofy. A są, bo to co widać i to co się dzieje nie jest normalne. Jak oni chcą dalej żyć. Jeśli ziemia będzie całkowicie skażona, a wygląda na to, że będzie. I połowiczny rozpad niektórych pierwiastków promieniotwórczych trwa tysiące lat. To jak do ch..a oni chcą żyć. Przecież nie są odporni na promieniowanie. Jak oni chcą dalej żyć. Gdzie będą bawiły się ich dzieci? Ja tego nie kumam. Moze ktoś z was wie albo przypuszcza jak to jest.


Od kilku lat umieszczam informacje na obu witrynach i cierpliwie wyjaśniam, kto robi, co i dlaczego. Przyczyny są podawane ale większość ludzi do tej pory uważała owe informacje (wielu nadal uważa) za wymysł mojego rzekomo chorego umysłu, który wszędzie widzi szatana oraz jego sług.

Niestety moje wyjaśnienia są jedynymi logicznymi wyjaśnieniami i nie ma to żadnej innej alternatywy. Ludzkość wybiera ateizm, daje posłuch propagandzie lucyferianizmu i cierpi z powodu zaufania w dobre intencje rządów, religii czy wielkiego przemysłu.

Niestety wierzyć tym ludziom nie można i wielu z nich z pewnością to nie ludzie.

Wielu z nich jest na samobójczym kursie a spora ich część całkowicie kontrolowana przez szatana i demony. Wielu podpisało cyrografy z szatanem i nie ma praktycznie dla nich drogi odwrotu.

Ludzie ci zachowują się jak skazańcy na śmierć w celach śmierci. Im więcej ludzi zginie, tym dla nich lepiej.

Niewielu wie, że ze skażeniem radioaktywnym nie jest sprawa beznadziejna.

Istnieje broń, o której wiele mała garstka ludzi. Broń skalarna. Owa broń może być użyta jako broń ofensywna a także jako broń defensywna. Jako broń ofensywna moze ona być detonowana z satelity i w kilka sekund zniszczyć potężne miasto.

Jako broń defensywna, moze ona zrobić kopułę ochronną z niezwykle silnego pola elektromagnetycznego o specyficznej częstotliwości i nawet broń jądrowa nie jest w stanie zniszczyć tak chronionego miasta czy obiektu.

Co jest jeszcze bardziej interesujące, broń tak może służyć jako neutralizator promieniowania radioaktywnego.

Link do artykułu częściowo przetłumaczonego na język polski przez Google - http://www.angelfire.com/oz/cv/scalarweapons.html

Tak więc ludzie, którzy dokonują takich wyczynów jak tsunami w Japonii są niemal całkowicie bezpieczni. Wbrew pozorom nie są oni samobójcami aczkolwiek życie innych ludzi nie posiada dla nich żadnej wartości i posłusznie wykonują oni wolę szatana dążąc do wyniszczenia jak największej ilości ludzi na świecie.

W poniższym filmie są ukazane anomalie chmur, które niektórzy łączą z bronią skalarną.

http://www.youtube.com/watch?v=AZqX1lNfbM4

Temat owych broni do niedawna był praktycznie nieznany. W ostatnich dwóch latach pojawiło się nieco informacji w tym temacie. Link. Jest także nieco po polsku, włącznie z moim małym artykułem.

Najprawdopodobniej bron ta jest realna i rzeczywiście jest w stanie neutralizować cząsteczki radioaktywne.

Problem polega na tym, ze ci, którzy powodują katastrofy, z pewnością owych technologii nie użyją dla nas ale jedynie dla swojej ochrony. Dla nas mają choroby, głód, ubóstwo, wojny, masakry, trzęsienia ziemi oraz masowe zatruwanie nas czymkolwiek, co się da zaaplikować do naszego pożywienia czy tez artykułów powszechnego użytku.

 

Jest jeszcze jeden aspekt owej japońskiej katastrofy.

 

Najwidoczniej jesteśmy ponownie ofiarami medialnej fałszywej histerii, której celem jest wprowadzanie w błąd witryn znanych z tego, że poszukują Prawdy i ukazują jej wiele elementów. Mas media nie mają zbyt wiele wiarygodności więc w zamian za cenzurę władze po prostu wpuszczają w maliny uczciwych poszukiwaczy Prawdy karmiąc ich celowo sprzecznymi ze sobą informacjami, których celem jest poważne podważenie ich wiarygodności.

Klasyczny przykład:

W tym króciutkim filmie produkcji CNN (Communist New Network - pogardliwa nazwa tej wysoce kłamliwej organizacji.) podaje, że poziom promieniowania w wodzie wokół reaktorów oraz w wodzie przybrzeżnej wynosi 10 milionów razy ponad poziom  bezpieczny.

Według moich obserwacji wynika, ze jakoś ludzie nie padają masowo martwi (a powinni w takich przypadkach) i nie ma żadnych raportów o masowych napływach do szpitali ludzi z wyraźnymi objawami działań materiałów radioaktywnych. Mam na myśli całą Europę.

W obliczu takich zagrożeń powinny być setki tysięcy ofiar w szpitalach i wielki krzyk o pomoc finansową i techniczną. Tymczasem nie ma nigdzie takich alarmów! Najwyraźniej jesteśmy ofiarami sprytnej kontra ofensywy mediów, które starają się ośmieszyć ruch dążący do ujawniania Prawdy poprzez sprytne wpuszczanie nas w oszukańcze pułapki. Wygląda to także na odwracanie naszej uwagi. Tylko od... czego?

 

Napisano: 28 Marca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 28 Marca 2011

 

powrót
 
powrót na górę