Powrót

Źródło - http://konservat.pl/?sp=art&art=1261&path=arty2011

 

Utrzymane w mrocznej, demonicznej konwencji warsztaty przeznaczone są – jak informują organizatorzy – dla dzieci w wieku 5-12 lat. Impreza pt. "Przytul swojego demona" promuje pod płaszczykiem walki z dyskryminacją podejście do płciowości wylansowane w środowiskach homoseksualnych. Świadczy o tym używanie takich terminów jak kulturowa teoria płci gender i queer.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – czytamy na stronie internetowej galerii. Tematyka warsztatów nawiązywała będzie do baśni Las autorstwa Magdaleny Stoch – doktorantki w Instytucie Filologii UP, autorki bajek antydyskryminacyjnych.

WYŚLIJ PROTEST, NIE BĄDŹ BIERNY!

KonserVat przyłącza się do inicjatywy wyrażania sprzeciwu wobec warsztatów i demoralizowaniu najmłodszych, w dodatku za nasze ciężko zarobione pieniądze. Poniżej zamieszczam przykładowy tekst protestu, kolportowany w internecie, ale oczywiscie każdy może na własną rękę i własnymi słowami wyrazić swą opinię.
Protest należy wysłać na adresy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Galerii "Bunkier Sztuki" oraz ewentualnie Krakowskiej Kurii Krakowskiej i Prezydenta Miasta.

Szanowny Panie Dyrektorze,

Z prawdziwym oburzeniem dowiedziałem się, że 2 kwietnia 2011 r. w Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”, krakowskiej placówce miejskiej utrzymywanej z pieniędzy podatników, odbędą się warsztaty pt. „Przytul swojego demona” oswajające dzieci z ideologią środowisk homoseksualnych. Co więcej impreza ta ma się odbyć na zakończenie skandalicznej, pseudo artystycznej wystawy pt. „Backstage”, podczas której jej autor Karol Radziszewski znany z takich pseudo dokonań artystycznych jak udział w promującej homoseksualizm wystawie zbiorowej pt. Ars Homo Erotica, prezentuje obrzydliwą, homoseksualną pornografię.

Utrzymane w mrocznej, demonicznej konwencji warsztaty dla dzieci pt. „Przytul swojego demona” to impreza, która pod płaszczykiem walki z dyskryminacją promuje podejście do płciowości wylansowane w środowiskach homoseksualistów, lesbijek, transwestytów i biseksualistów . Świadczy o tym używanie takich terminów jak kulturowa teoria płci gender i queer.

To oburzające i niedopuszczalne, aby instytucja publiczną oswajała dzieci z estetyką środowisk okultystycznych i homoseksualnych. Uważam za niedopuszczalne również, że projekt taki finansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wzywam Państwa do wycofania się z tej haniebnej inicjatywy. Rozważam również skierowanie sprawy do prokuratury, aby sprawdziła czy podczas warsztatów dzieci nie zetkną się z treściami, które mogą być dla nich szkodliwe.

PodpisPoniżej ciekawy komentarz filmowy, któremu trudno odmówić racji.

 Często zarzuca mi się, że jestem skrajnym fundamentalistą chrześcijańskim. Muszę przyznać, że na taki tytuł zasłużyłem sobie w pełni i jestem z niego niezwykle dumny przez Bogiem i Panem moim.

Jest to określenie. które jest olbrzymim kontrastem do określenia - skrajny, nieludzki satanizm, który coraz wyraźniej ukazuje nam swoje ohydne oblicze. Jest coraz wyraźniej widoczne, jakiego pokroju ludzie (czy oni są rzeczywiście ludźmi!?) sprawują władzę nad naszą planetą?

Rezultatem polityki jest wyniszczanie rodzaju ludzkiego! Wina za niedolę całej planety jest jak zwykle zrzucana na partię, której nie można postawić przed sądem, na system polityczny, którego także nie można postawić przed sądem oraz ostatni winę zrzuca się na ekonomię, której... .

Jednakże owe trzy czynniki, partia, system polityczny i ekonomia to twory naszych władz, które są tak celowo manipulowane, aby rodzaj homo sapiens całkowicie zniszczyć. Promocja gejów jest potężną bronią przeciwko instytucji Bożej małżeństwa, dzięki której rodzaj ludzki nadal instnieje.

Nachalna reklama gejów jest oczywistym kolejnym krokiem skierowanym przeciwko człowiekowi! Dlaczego to robią? Ponieważ rządy świata są złożone z satanistów i lucyferianistów.

Wiele dowodów na to znajdziesz na witrynie www.zbawienie.com.

 

 

Napisano: 31 Marca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 31 Marca 2011

 

powrót
 
powrót na górę