Powrót

Ważna przestroga!

Najnowszy hit Kate Perry może być bardzo niebezpieczny!

Liryka przetłumaczona na polski.

ET

Jesteś tak
hipnotyzujący
możesz być u diabłem, możesz być aniołem
Twój dotyk jest namagnesowany
czuję się jak  płynę, opuść moje ciało świecąc

Mówią, że się boją
Nie jesteś jak inni, futurystyczny kochanku
Inne DNA, nie rozumieją ciebie.

Jesteś z innego wymiaru
inny wymiar
Otworzyłeś moje oczy
jestem gotowa, aby pójść, prowadź mnie do światła

Pocałuj mnie, k-k-pocałuj mnie
Zarazić mnie swoją miłością i napełnij mnie swoją trucizną
weź mnie, t-t-zabierz mnie
Chcę być twoją ofiarą, gotową do porwania
chłopcze, jesteś alien, Twój dotyk, tak daleko
Jest nadprzyrodzony, pozaziemski

Jesteś taki super sonic
Chcę odczuć twoje moce, szpikuj mnie z laserami
Twój pocałunek jest kosmiczny, każdy ruch jest magiczny

Jesteś z całego innych / innego świata
inny wymiar
Otworzyłeś moje oczy
jestem gotowa, aby pójść, prowadź mnie do światła

Pocałuj mnie, k-k-pocałuj mnie
Zarazić mnie swoją miłością i napełnij mnie swoją trucizną
weź mnie, t-t-zabierz mnie
Chcę być twoją ofiarą, gotową do porwania
chłopcze, jesteś alien, Twój dotyk, tak daleko
Jest nadprzyrodzony, pozaziemski


Nie ma tego transcendentalnego, na innym poziomie
Chłopcze, jesteś moją szczęśliwą gwiazdą
Chcę chodzić na tej samej długości fali
i być tam, gdzie wibrujesz
Dla Ciebie zaryzykuję  wszystko


Pocałuj mnie, k-k-pocałuj mnie
Zarazić mnie swoją miłością i napełnij mnie swoją trucizną
weź mnie, t-t-zabierz mnie
Chcę być twoją ofiarą, gotową do porwania
chłopcze, jesteś alien, Twój dotyk, tak daleko
Jest nadprzyrodzony, pozaziemski


Extraterrestrial

Extraterrestrial

Chłopcze, jesteś obcy, Twój dotyk, tak daleko
jego nadprzyrodzone, pozaziemskie

Pozornie to wygląda niewinnie. ale... jeżeli UFO to demony, wokalistka jest BYŁĄ Chrześcijanką, która dokładnie zdaje sobie sprawę z tego, co ona śpiewa, to sprawa wygląda niezwykle poważnie.

Ona po prostu wzywa w piosence upadłego anioła, aby mieć z nim stosunki oraz stałe kontakty miłosne. Gdyby chodziło tylko o nią, to nie widziałbym w tym większego problemu. Ponieważ jest to jej wolny i doskonale przemyślany wybór. Ale problem powstaje wtedy, kiedy taki utwór jest grany na dyskotece czy w klubie, po zażyciu narkotyków, które ułatwiają opętanie.

Cała machina klubowa to jeden wielki spektakl szatański.

Obejrzyj koniecznie ten film po polsku. http://www.youtube.com/watch?v=Aw1jTLD0EoA.  Jest tego 11 odcinków ale warto zapoznać się dokładnie z tym tematem!

Wyobraźmy sobie, zwłaszcza po obejrzeniu tego filmu, scenę z klubu. DJ-e sataniści, odpowiednia muzyka, jak Kate Perry czy 'lady' Gaga, Beyonce czy  Rihanna.

Większość młodzieży po drinkach i pod narkotykami, ogłuszająca muzyka z satanistycznymi tekstami jak powyższy, czysto demoniczny nastrój - dosłowna kopia starożytnych rytuałów oraz.... magicznych bębnów wprowadzających w szatański trans. Takie rytmy są oczywiście celowo nagrywane pod kierownictwem czarowników/szamanów. Wszystko wpada w trans i dziewczęta śpiewają wraz z Kate Perry, aby jakiś demon je zechciał... zniewolić.

Chodzi dziewczę 12 letnie po domu i modli się śpiewając tekst Kate Perry, błagając upadłego anioła, aby się niż 'zajął'.

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że jest to inwokacja demoniczna i w większości przypadków demony oraz upadłe anioły pojawiają się w szybkim tempie, ponieważ są przywoływane.

To nie są żarty czy niewinna zabawa.

Coraz częściej słyszy się o atakach demonów na dzisiejszą młodzież, o wielu samobójstwach a także ... o morderstwach.

Nie łudźmy się. Świat leży w mocy szatana i mamy olbrzymią ilość dowodów na to, że to jest faktem doskonale wspartym masą dowodów.

Bądźmy czujni i BARDZO, BARDZO OSTROŻNI! Rodzice, uważnie obserwujcie swoje potomstwo, które niczego takiego się nie spodziewa i jest wyjątkowo ławą ofiarą.

Propaganda seksu z upadłymi aniołami.

Film po angielsku. - http://blip.tv/reality-tv-shows-movies/luciferian-agenda-promoting-sex-between-fallen-angels-and-women-5052015

 

Otrzymałem taki oto email.

Witaj Henryku,

Z tej strony .... z dawnego forum :)

Znalazłem coś takiego na necie:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ksiadz-seks-z-doroslym-nie-szkodzi-dziecku,1,4352552,wiadomosc.html

Ksiądz: seks z dorosłym nie szkodzi dziecku.

Dzieci od 12. roku życia mogą uprawiać seks z dorosłymi. Nie musi to być szkodliwe - stwierdził Herman Spronck, szef holenderskich salezjanów, broniąc 73-letniego duchownego, określanego przez media jako Van B. Ten ostatni przez lata przygotowywał dzieci do pierwszej komunii, będąc jednocześnie członkiem organizacji walczącej o legalizację pedofilii.

O sprawie Vana B. pisze dzisiejsza "Rzeczpospolita". 73-letni Van B. przez 20 lat pracował w różnych parafiach w Holandii. Niósł pomoc biednym, przygotowywał dzieci do komunii. Po kilku miesiącach zawsze przenosił się z miejsca na miejsce w atmosferze podejrzeń. Ojciec zbyt lubił dzieci.

Na tyle, że w 2008 roku został członkiem Fundacji Martin walczącej o legalizację pedofilii. Jak pisze "Rzeczpospolita", Van B. wcześniej dwukrotnie trafiał do aresztu za obnażanie się przed dziećmi. Jego przełożony wiedział o działalności 73-letniego duchownego, lecz nie widział w jego zachowaniu niczego zdrożnego. - Wiedziałem o pedofilskiej działalności ojca Vana B.

Usunąć kogoś z zakonu można jednak tylko wtedy, gdy dopuścił się przestępstwa, na przykład gwałtu. Tu nie może być o tym mowy - stwierdził Herman Spronck, szef holenderskich salezjanów. - Dzieci od 12. roku życia mogą uprawiać seks z dorosłymi.

Nie musi to być szkodliwe - dodał. Podobne poglądy ma sam Van B. - Społeczeństwo uważa, że relacje intymne dzieci z dorosłymi są złe. Ja się z tym nie zgadzam - mówi duchowny, który obecnie nie pracuje już jako ksiądz, mieszka w domu starców, lecz wciąż należy do zakonu.

Cały artykuł w "Rzeczpospolitej". -- Pozdrawiam.

Mój komentarz - zwyrodnienie przechodzi wszelkie granice. Czysta Sodoma i Gomora - i to w Kościele Rzymskim. Jest wiadome, że pedofilia jest wyraźnym sygnałem satanizmu.

 

 

Napisano: 24 Maja 2011

Ostatnie uaktualnienie: 24 Maja 2011

 

powrót
 
powrót na górę