Powrót

Nachalna propaganda gejów.

Ostatnie uaktualnienie: 18 Czerwca 2011

Jest oczywiste, że trwa ohydna i nieludzka propaganda mas medialna wszelkich zboczeń - nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Przybiera ona różne formy, z represjami sądowniczymi włącznie. jest także oczywiste, że zdecydowana większość normalnego społeczeństwa nie jest w stanie zaaprobować tych oczywistych nonsensów. Mało tego - zaczyna się ostry opór przeciwko ewidentnym próbom cichego ludobójstwa, którego ewidentnym celem jest wyniszczanie i maksymalne demoralizowanie chrześcijańskich społeczeństw.

Ów zbrodniczy nurt - nachalna propaganda zboczeń odbywa się oczywiście w sercu Chrześcijaństwa, które bez wyjątków jest kontrolowane przez wyraźnie szatańskie rządy, które coraz rzadziej ukrywają swoją miłość do szatana, którego w ukryciu wielbią i szanują.

Poniżej przykład dyskusji wyraźnie manipulowanej przez media faworyzujące zboczenia.

Tutaj mamy dwie ciekawe wypowiedzi Janusza Korwina Mikke, który w nieco brutalny sposób podsumowuje owo niebezpieczne zjawisko dla rodzaju ludzkiego.

 

Społeczeństwo nie jest jeszcze tak zdegenerowane, aby na ślepo akceptować najdziksze pomysły rządu i często trwają akcje protestacyjne ludzi, którzy najwyraźniej zbulwersowani tym, co wyprawiają i rząd i media.

Próba przeprowadzenia gej-parady w Moskwie.

 

(Widać kulturę mieszkańców Moskwy na znacznie wyższym poziomie od kultury warszawskiej.)

Kwestia promocji gejostwa jest tak ewidentnie anty chrześcijańska i anty ludzka, że aż dziw bierze, ze jakakolwiek część społeczeństwa daje się na owe nonsensy nabierać.

W świetle wielu najrozmaitszych protestów, pikiet czy demonstracji jest ewidentne, że szatańskie siły wzmagają naciski na społeczeństwo. Najwyraźniej celem jest podzielenie go na mniejsze frakcje i systematyczne wyniszczanie.

Zwróćmy uwagę na to, że policja jest od wielu lat systematycznie przygotowana na takie działania. Oznacza to, że owe działania były i są przygotowane od lat a policja jest doskonale wyszkolona do walki z tymi, którzy ośmielają się protestować przeciwko dzikim pomysłom rzekomo demokratycznych władz. Oznacza to także, że plan wyniszczania narodów chrześcijańskich istniał, istnieje nadal i władze są od lat doskonale przygotowane do tego zbrodniczego celu.

Jedno jest jasne. Gdyby Bóg stworzył w Edenie parę gejów, nie byłoby komu... i pisać i czytać!

Znacznie więcej na ten temat w linku - Małżeństwo błędem ewolucji?

 

Napisano: 18 Czerwca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 18 Czerwca 2011

 

powrót
 
powrót na górę