Powrót

Połączmy w jedną całość pewne informacje. Najpierw film z napisami polskimi, z roku 1989.

Vicki Polin: Żydowski rytuał satanistyczny

"TVP zgadza się na PROMOWANIE SATANIZMU W KRAJU!"

http://www.pudelek.pl/artykul/34730/tvp_zgadza_sie_na_promowanie_satanizmu_w_kraju/

http://muzyka.interia.pl/pop/news/tvp-i-nergal-na-celowniku-dziennikarzy-katolickich,1687634,50Patrz

Z tej witryny...

Udział satanisty w programie telewizji publicznej, która "jest instytucją społeczną i narodową", utrzymywaną za pieniądze podatników, jest jawnie sprzeczny z kolejnym zapisem ww. Uchwały Zarządu TVP S.A., w którym wyraźnie zaznaczone jest, że Telewizja Polska S.A. szanuje uczucia religijne odbiorców i respektuje chrześcijański system wartości. Zgoda na udział w programie Adama Darskiego jest równoznaczna ze zgodą na promowanie satanizmu w naszym kraju, jawnym przyzwoleniem władz na profanowanie symboliki chrześcijańskiej. Jest pokazaniem, że nie ma żadnych barier dla jednostek dopuszczających się tych profanacji, a zapis o "Misji Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego" jest tylko martwym zapisem prawa i jest jednocześnie sygnałem, że w naszym kraju nie trzeba prawa respektować i przestrzegać.

Czy kręcenie tego filmu oraz udział Darskiego w "The Voice Of Poland" - to czysty przypadek? Aby nakręcić taki film, trzeba wydać olbrzymią kwotę pieniędzy!

Czyżby udział w programie "The Voice Of Poland", ( duża kasa ) oraz wynikająca z tego reklama, to skrupulatnie planowana celowa akcja?

Czy wygląda to masową promocję satanizmu!? Czy łatwo jest połączyć części tej łamigłówki?

Kto kontroluje media, przemysł muzyczne i władze?

Napisano: 31 Sierpnia 2011

Ostatnie uaktualnienie: 31 Sierpnia 2011

 

powrót
 
powrót na górę