Powrót

Klasyczne medialne pranie mózgu.

 

Ktoś podesłał mnie artykuł na temat Libii. WP oskarża i usprawiedliwia lincz uliczny na Kadafim. Link - "To były rzeźnie, nie szpitale."

Taki jest tytuł owego demagogicznego artykułu. Wprost trudno uwierzyć, do jakiego stopnia mas media starają się ogłupiać społeczeństwo.

Nie będę za wiele cytował z tego idiotycznego artykułu ale wyliczę największe 'zbrodnie' Kadafiego i porównam... :-) Poniżej jest lista krążąca po Internecie której WP stara się zaprzeczać.

 

Jeden z ostatnich komentarzy Kadafiego..

"Przez ostatnie 40 lat (…) robiłem, co mogłem, by dać ludziom dach nad głową, szpitale, szkoły, a gdy byli głodni - jedzenie. (…) Zrobiłem, co było w mojej mocy, by pomóc ludziom zrozumieć koncepcję prawdziwej demokracji. Ale zawsze było za mało; mówiono mi, że nawet ci, którzy mieli po 10 pokojów i nowe wyposażenie nigdy nie byli zadowoleni" , mówił w jednym ze swych ostatnich wystąpień.

 

Po pobieżnym zapoznaniu się z tym artykułem można od razu zauważyć, że większość opinii z tego artykułu jest całkowicie sprzecznych ze sobą. Artykuł nie pokazuje żadnych dowodów czy linków. Wartość owego paszkwila jest praktycznie zerowa.

Równie wiarygodne informacje można otrzymać w pijalni piwa czy w jakiekolwiek lokalnej knajpie.

Rzeczywisty obraz Libii w momencie objęcia władzy przez Kadafiego.

Kadafi objął władzę nad zupełną dziczą, która w 75% nie umiała pisać czy czytać. Sami rodzice Kadafiego mieszkali wtedy w namiotach, podobnie jak reszta populacji. Czyli smród, brud, ubóstwo, brak podstawowych sanitariów w tak upalnym kraju, którego największą 'zaletą' była wierność Allachowi.

Trzeba także ukazać niewygodną prawdę. Kraje islamskie nie słyną z technologii i pomysłowości - chyba że mamy na myśli tortury. Nikt z nas nawet nie jest wskazać produktów, które kupujemy z krajów arabskich i używamy. Czy istnieją jakiekolwiek marki samochodowe czy powiedzmy nazwy butów produkowane w Libii?

Mając taki naród pod swoją władzą Kadafi dokonał niezwykłego cudu - nie dopuścił do przejęcia władzy przez Islamistów i był przez nich znienawidzony do końca swego życia i właśnie przez nich został tak brutalnie zmordowany.

Jego osiągnięcia - wybudowanie kilku miast, szpitali, wodociągu na Saharę i osiągniecie statusu dobrze prosperującego państwa było osiągnięciem, jakiego nie dokonał żaden rząd Polski w ciągu ostatniego pięćdziesięciolecia!

Zauważmy, że nie odkryto w Libii żadnych masowych grobów. Nie udokumentowano absolutnie żadnych zbrodni Kadafiego. Zamiast tego krążą po Internecie filmy ukazujące podróże Kadafiego w samochodzie bez osłony, który porusza się swobodnie po całym Trypolisie. a mieszkańcy mu wiwatują.

Tak podróżować nie odważyłby się nawet papież!

Mało tego, kiedy nastąpiły bandyckie bombardowania NATO, w Trypolisie zorganizowano wiec poparcia dla Kadafiego i obrony Libii przez najeźdźcami. Około 90% mieszkańców stolicy wyszło na ulice skandują slogany poparcia dla rządu Kadafiego.

 

 

Czy istnieją jakiekolwiek szanse na zorganizowanie co najmniej 1 milionowego nieprzymusowego pochodu w Warszawie dla poparcia poprzedniej czy obecnej dyktatury!?

 

Władze po serii kłamstw przedwyborczych, jak zwykle dyktują nam niemal wszystko - czyli wbrew zapewnieniom o demokracji panuje w kraju całkowita dyktatura.

Tzw. buntownicy w Libii - były to bojówki międzynarodowych najemników oraz Islamistów Libii, Al Kaidy, których opłaciło NATO oraz obiecało władzę w Libii.

Kultura i tradycja Islamu, jako religii pokoju została nam ukazana w pełnym świetle podczas linczu na Kadafim. Jak dotychczas nikt nawet nie woła o postawienie zbrodniarzy tego mordu przed sądem.

Jedyne zbrodnie w Libii zostały popełnione przez zbrodniarzy NATO, którzy bombardowali cywilne miasta mordując setki lub nawet tysiące ludności cywilnej. Media nam tego nigdy nie pokazały. http://www.youtube.com/watch?v=6qXRwBXK34o [EN]

Zastosujmy identyczna retorykę dla polskiego rządu.

Czyli Kadafi robił to, czy tamto, mordował, oszukiwał itd, itp, był osobiście odpowiedzialny jako dyktator (brutalny) za wszystko. Potwór, jak określiły go pro syjonistyczne media.

Spójrzmy pod takim kątem na współczesne polskie podwórko.

 

Niestety nie mieszkam w Polsce i polskich gazet nie czytam. Ale jestem pewien, że można swobodnie dopisać znacznie większą listę!

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś taka listę Z LINKAMI mnie podesłał!  :-)

Kto nie czyta gazet - jest niedoinformowany. Kto je czyta, jest poinformowany błędnie. Czyli wiele nie tracę, nie marnując czasu na czytanie brukowców.

 

Teraz wyobraźmy sobie w Polsce ceny chleba - $0.05, paliwa $0.14 oraz bezpłatną opiekę lekarską oraz bezpłatne szkolnictwo.

Jeszcze tak dobrze w tym kraju nigdy nie było!

Za owe 'zbrodnie' pułkownik Kadafi został brutalnie zamordowany na oczach całego świata oraz zamordowano część jego rodziny.

http://www.proroctwa.com/lincz-kadafiego.htm

Według Watykanu oraz mas mediów i władz - linczowanie władców państw bez wyroku sądowego na ulicach miast jest obecnie czynem chwalebnym.

 

Jest ewidentne, że nad światem panuje zbrodnicza organizacja szatańska, której głównym projektantem jest sam szatan.

Dobro nazywa się złem a zło dobrem. Owa szatańska organizacja zwalcza za wszelką cenę najbardziej miłosierną i mądrą Osobę, jaka kiedykolwiek stąpała po nasze Ziemi, Jezusa Chrystusa. Ta sama organizacja spowodowała Jego okrutną śmierć i w chwili obecnej przygotowuje podobny los dla wszystkich Jego naśladowców.

Przestroga dla wszystkich słuchaczy czy czytelników mas mediów.

Jeżeli świat szatański jest w jakiejś kwestii bardzo głośny i napastliwy - możemy być pewni na 100%, że to kolejne kłamstwo.

Trzeba o tym zawsze pamiętać i nie dać się nabrać na jakąkolwiek histerię szatańskich mediów.

Napisano: 4 Grudnia 2011

Ostatnie uaktualnienie: 4 Grudnia 2011