Polska w niewoli mafii szatana - czyli... Synagogi Szatana!


Ostatnie uaktualnienie: 3 Kwietnia 2012.

Podesłano mnie interesujący wykład - Polska w niewoli mafii szatana - Janusza Górzyńskiego.  Jest to bez wątpienia działacz z pewnego ramienia Kościoła Katolickiego i jego wykład budzi raczej nieprzyjemne uczucia. Owych uczuci jest raczej wiele.

Razi ilość kłamstw i niedomówień oraz raczej ostrożny ton tego wykładu - aż bierze strach, że mówca woli nie urażać szatana.

Stwierdza on z godnie z prawdą, ze Polska jest w niewoli mafii szatana. Jest to ćwierć prawda, ponieważ dotyczy to nie tylko Polski, ale całego świata. Szatan nie tylko rządzi Polską, ale rządzi oraz...'zwodzi' cały świat. P. Górzyński wymienia elementy satanizmu rozpowszechniane w szkołach, na uniwersytetach, w mediach itp.

Wspomina Nergala i innych ludzi złej woli, publicznie służących szatanowi. Dalej mówca twierdzi, że Niemcy za czasów Hitlera stały się państwem szatańskim i okultyzm Hitlera i jego siepaczy oficjalnie zapanował w III Rzeszy. Stwierdziły to oficjalne dokumenty z procesów w Norymberdze, na których sądzono zbrodniarzy masowego ludobójstwa.

Niestety nie wspomniał on o tym, że na tym procesie sądzono tylko hitlerowców. Nie sądzono Stalina i jego siepaczy, nie sądzono ustaszowców, którzy wymordowali 550.000 Serbów, 80 tys. Bośniaków, 60 tys. Żydów, 50 tys. Czarnogórców, 30 tys. Słoweńców, 20 tys. Chorwatów i 20 tys. Cyganów. W sumie 810 tys. osób. Ludźmi bezpośrednio za to odpowiedzialnymi byli Pius XII, oraz jego dwóch siepaczy - Ante Pavelić oraz... Arcybiskup Stepanić.

"Arcybiskup Stepanić w 1946 r. został skazany wyrokiem sądu jugosłowiańskiego na 16 lat więzienia. Po jego osadzeniu, papież Pius XII ekskomunikował wszystkich, którzy przyczynili się do jego skazania. Jednocześnie podniosła się głośna kampania, głównie w mediach katolickich za uwolnieniem Stepanicia. Ostatecznie, w 1951 r. arcybiskup opuścił więzienie zamienione na zakaz opuszczania parafii w Krasiciu a rok później otrzymał od papieża tytuł kardynała. W 1998 r. Stepanić został ogłoszony męczennikiem i beatyfikowany przez papieża Jana Pawła II."

 

Link do sporego artykułu ujawniającego owe zbrodnie. http://interia360.pl/artykul/ustasze-balkanscy-krzyzowcy-piusa-xii,52056.

To nie jest antykatolicka propaganda. To są FAKTY doskonale udokumentowane. Przeciwko KRK nie trzeba kłamać. Wystarczy mówić prawdę. http://www.proroctwa.com/Jasenovac_balkanski_Auschwitz.htm

Nie jest już wielka tajemnicą, że Pius XII jest nazywany papieżem Hitlera, któremu dał on absolutne poparcie. Żadne zbrodnie hitlerowskiego faszyzmu nie zostały przez papieża potępione do dzisiaj, a Hitler wbrew powszechnej wiedzy przeżył wojnę i pod ochroną Watykanu przedostał się do Argentyny. Wielu hitlerowców uniknęło kary i sądu z powodu interwencji Watykanu, który zorganizował akcję - "Paperclip" - po polsku - Spinacz.

To wszystko jest zrozumiałe jedynie w przypadku takim, że to Watykan zorganizował II WŚ a Hitler był wykonawcą szatańskiego planu Watykanu i Masonerii. Obecnie trwają przygotowania do III Wojny Światowej. Obejrzyj także ten film. http://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ

Niestety działacze KRK (Babilon Wielki) zaczynają nieco panikować i wręcz błagać Polaków o obronę KRK, który jest najwyraźniej coraz ostrzej atakowany przez Bestię, czyli Syjonizm. (W linkach tych dowiesz się, że Biblia zapowiada straszliwą zagładę Babilonu Wielkiego.)

Poniżej film z wykładem Janusza Górzyńskiego.

Polska w niewoli mafii szatana cz.1 - Janusz Górzyński

Co jest szczególnie bulwersujące, to prosty fakt, że JP II dał nam... "Bolka" i nikt ze zbrodniarzy komuny nigdy nie został postawiony w stan oskarżenia. Kat Polaków, Wojciech Jaruzelski nadal jest na wolności. (Warto obejrzeć tę serię z linka!)

W sumie Polacy nie mają żadnego wyboru - albo mafia  syjo-moskiewska, albo watykańska, albo neutralność. Biblia jasno i wyraźnie zapowiada zniszczenie Babilonu. Byłoby wielkim błędem angażować się w jakiekolwiek działania - za czy przeciw Kościołowi. Jest to sąd Boży.

Dla ponownie narodzonych Chrześcijan jest to niezwykły okres, w którym być może już wkrótce nastąpi straszliwe i błyskawiczne zniszczenie Babilonu, czyli Watykanu przez apokaliptyczną Bestię.

Oznacza to pierwszy oficjalny akt Boga na ziemi od czasu śmierci i zmartwychwstania Jesusa.

Będzie to niezwykły dowód mocy, mądrości, sprawiedliwości i niezwykłej przenikliwości Boga, który zapowiedział swój sąd nad ową Nierządnicą prawie 2000 lat temu!

Druga część tego filmu jest bardziej interesująca, ponieważ mówca zaczyna ukazywać wiele detali.

Polska w niewoli mafii szatana cz.2 - Janusz Górzyński

Co jest jeszcze interesujące, p. Górzyński nie mówi, którego Kościoła należy bronić. Czy tego od ks. Natanka, czy też od Kardynała Dziwisza!?

Widać wyraźnie, że siły szatańskie - czyli aktywność Synagogo Szatana bardzo się wzmogła. Oczekujemy więc początku czasów końca. Nie wiemy, czy rozpoczną się one ujawnieniem UFO, czy atakiem na Watykan. Moje przemyślenia raczej sugerują zniszczenie Babilonu jako pierwszy element. Mogę się jednak mylić!

Najważniejsze jest czuwanie w tych trudnych czasach oraz absolutne zaufanie do naszego Stwórcy oraz... neutralność w owych rozgrywkach. To jest wojna Boża - nie nasza! On plany swego Ojca zapieczętował własną krwią. Pokładajmy więc w Nim całą naszą nadzieję.

Napisano: 3 Kwietnia 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 3 Kwietnia 2012.