Powrót

Telewizja POLSAT kopie sobie grób.

Pod takim tytułem ukazał się na YouTube kawałek programu, w którym wybierano kolejnego Idola czy też X-faktor. Proszę obejrzeć ten kawałek, który wiele nam może wyjaśnić oraz ukazać najciemniejsze kulisy zbrukanego przemysłu muzycznego w pełnym blasku studyjnych reflektorów.

Bardzo interesujący wykonawca, który od pierwszego momentu swego wystąpienia natychmiast podbił serca publiczności oraz oraz tej młodszej pani z jury. Publiczność rozpoczęła skandowanie a w tym samym momencie miny i szczęki wszystkich jurorów wyraźnie opadły. Około 2:17 szanowny juror wraz gorącym aplauzem widowni wysechł nagle najwyraźniej zbulwersowany. Musiał nawet to popić jakimś płynem. 

Nietrudno jest zgadnąć, co szanownego jurora tak zmroziło. Czy prawda o kraju, a którego miliony ludzi uciekają za chlebem, czy to, że publiczność jest tego faktu świadoma i to właśnie powoduje taki aplauz. Publiczność ma najwyraźniej dość rapu czy Dody i chciałaby czegoś... naszego, polskiego, prawdziwego, z uczuciem ludzkim, z dozą melancholii, z odrobiną serca.

I najprawdopodobniej piosenkarz, który mógłby poruszyć w pozytywny sposób serca ludzkie jest dla tych cenzorów nie do przyjęcia! Ponieważ tak światowy rynek muzyczny jak i lokalny za wszelką cenę zabijają muzyką wszelkie ludzkie uczucia,  poczucie piękna oraz elementy prawdy o człowieku i jego trudnej drodze życiowej.

W obliczu masowej medialnej indoktrynacji najgorszymi ludzkimi zboczeniami, skrajnym anty chrześcijaństwem i chorobliwą nienawiścią do Boga, który przecież nie istnieje, ponieważ zastąpiła Go... Ewolucja i New Age. A tutaj jakiś chłopiec ośmiela się śpiwać mocnym i dźwięcznym głosem tak normalnie, po ludzku i nawet z uczuciem patriotyzmu. 

Wszak to Polak i Polska niewątpliwie jest mu bardzo droga. Hmm.. nawet ten klawisz przy wejściu także oponował wybór utworu.

Co najciekawsze, Piotr Wolwowicz najwyraźniej wiedział, co go czeka i ewidentnie był na taką reakcję jurorów całkowicie przygotowany. Jego wystąpienie po śpiewie wyraźnie świadczy o tym że zdawał on sobie z tego sprawę, ale nie wierzył, że zostanie aż tak ohydnie przed kamerami publicznie linczowany. Gratuluję odwagi i wspaniałego głosu, Piotrze!

Najohydniejsze, to twarze wyraźnie zbulwersowanych jurorów, którzy praktycznie doznali szoku na wielce pozytywną reakcję  publiczności, która najwyraźniej była owym występem zachwycona.

Niestety cenzura lucyferiańskich mediów nie mogła dopuścić takiej ilości czysto ludzkich i pięknych cech na ekrany, zwykle przepełnione szmirą, tandetą i kłamstwem. 

Mas media pokazały w tym momencie prawdziwe i typowe anty ludzkie i szczególnie anty polskie nastawienie.  Czyżby ludzi ci nie byli Polakami!?

Reakcja jurorównie była zbyt szybka - powoli zajarzyli, ale była jednoznaczna i pewna - wszystko tylko nie to!!!

Co także szokuje, to wyraźna zgodność poglądów całej niemiłej czwórki. Zachowano się dokładnie według precycyjnie ustalonego z góry scenariusza. To definitywnie nie była reakcja spontaniczna i przypadkowa. Warto to obejrzeć kilka razy, aby dokładnie to wychwycić. Nawet język ciała i miny wskazują na grę według doskonale znanego im scenariusza.

Gdyby Piotr Wolwowicz zaśpiewał: "zabij Boga, kochaj geja, pluj na Biblię, podepcz ją."  Nie byłoby być może radości na widowni, ale jurorzy zgotowaliby mu owacje na stojąco. W takim przypadku jego talent byłby należycie doceniony.

Czy ktoś jeszcze ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie manipulacji medialnej oraz medialnego prania mózgów?

Teraz poproszę o obejrzenie tego filmu.

Czy teaz ten film ma jakiś sens? 

Dwa inne filmy z napisami polskimi

http://www.youtube.com/watch?v=iM3v6He6XPk

http://www.youtube.com/watch?v=fJ5_3WwZacI

Ocenę pozostawiam czytenikom. 

  

Napisano: 6 Kwietnia 2011

Ostatnie uaktualnienie: 6 Kwietnia 2011

 

powrót
 
powrót na górę