Powrót

Ostatnie uaktualnienie - 12 Marca 2011


Kilka ciekawych materiałów z Monitorpolski.

Planowane ludobójstwo 30 milionów Amerykanów za pomocą trzęsień ziemi – dowody [PL]

bezpośrednie linki:
http://www.youtube.com/watch?v=w8H5o6AnwW0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=KIF-h34_uuQ&feature=mfu_in_order&list=UL
=============================================================
Chciałbym, żeby argumenty Henninga Kemnera, które przedstawił w poniższym wykładzie były fałszywe. Nikt z komentujących nie podał jednak żadnych konkretnych dowodów, że Henning może się mylić, jedynie co to jest atak na mnie i osoby, które poważnie podchodzą do tematu destrukcji tektonicznej USA. Mam nadzieję jednak, że kilka tysięcy tych, którzy w milczeniu wysłuchali wykładu próbuje to zweryfikować i poczyni kroki zapobiegawcze. Wg. mojej opinii Polacy powinni się ewakuować z zagrożonych terenów, a może w ogóle z USA gdyż jeśli nastąpi atak tektoniczny to ten kraj w niczym nie będzie już przypominał raju wolności, którym dotąd był. Jak mówi Henning, a zgadzam się z nim, przygotowano już wszystko by wprowadzić reżim policyjno-wojskowy na miarę, czy może nawet ponad to co było w nazistowskich Niemczech. Globalni ludobójcy muszą zniszczyć demokrację w USA aby ich plany wprowadzenia światowego rządu, a następnie eksterminowania 90% populacji Ziemi się powiodły. Niestety, Henning podaje fakty, a te są trudne do obalenia. Możemy mieć tylko nadzieję na to, że ludzie się dowiedzą o tych planach i to powstrzyma tę niebezpieczną dla cywilizacji ekspansję.

Znacznie więcej w linku - http://monitorpolski.wordpress.com/2011/02/13/planowane-ludobojstwo-30-milionow-amerykanow-za-pomoca-trzesien-ziemi-dowody/

W artykule pokazane są dwa ciekawe filmy ukazujące w jaki sposób doprowadza się do tej katastrofy.

 

Broń HAARP przyczyną trzęsienia w Japonii? [PL]

Koniecznie zobacz sejsmogramy:
Świat: http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml
USA: http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2_us.shtml
Jak podała Fox News, trzęsienie ziemi w Japonii spowodowało powstanie dziury w skorupie ziemskiej o rozmiarach 150 x 50 mil (250 x85 km) – informacja pochodzi z forum dyskusyjnego http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1388597/pg1 Potwierdza to BBC: http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-12307698

Jak podaje http://thecomingdepression.blogspot.com/2011/03/raw-footage-of-japan-tsunami.html, wykres aktywności HAARP (poniżej)  zgadza się w czasie z trzęsieniem ziemi w Japonii: http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usc0001xgp.php

Więcej w linku - http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/11/bron-haarp-przyczyna-trzesienia-w-japonii/

W linku jest znacznie więcej po polsku! :-)

W tym filmie po angielsku są ukazane możliwości sytemu HAARP. http://www.youtube.com/watch?v=qG1OHDMGgXg

Bankierzy grozili HAARP'em Japonii już w roku 2008! [EN]

Artykuł w linku - niestety po angielsku - hhttp://milkhouse-mouse.blogspot.com/2008/06/western-bankers-threatened-japan-with.html Filmy warte obejrzenia.

Przygotowania do Armagedonu? SETI: 3 duże UFO zbliżają się do Ziemi [PL]

Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA, SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) – niezależna organizacja zajmująca się poszukiwaniem życia poza Ziemią, podała niedawno szokującą informację o 3 wielkich statkach kosmicznych zmierzających w naszą stronę. Największy ze statków ma średnicę 240 km, pozostałe dwa są mniejsze (też zapewne nie są karzełkami skoro zostały zauważone) i znajdują się obecnie poza orbitą Plutona. Statki zostały zauważone przez system HAARP (w artykule chyba będnie podano HAARD, co świadczy o jakości dziennikarzy czy też korektorów MINA) na Alasce, który zajmuje się rzekomo fenomenem zorzy polarnej. Statki będą widoczne przez teleskopy optyczne gdy znajdą się w pobliżu orbity Marsa. Oblicza się, że zbliżą się do Ziemi pod koniec 2012 roku, co dziwnie zbiega się z rzekomym końcem kalendarza Majów (21.12.2012). W artykule MINA rozwodzi się jeszcze nad wzrostem obserwacji UFO od połowy ubiegłego wieku, a także podaje sensacyjne informacje na temat Księżyca. Otóż w 1988 roku Mao Kan, wysokiej rangi chiński członek programu eksploracji kosmicznej, ujawnił zdjęcia śladów stóp ludzkich na Księżycu nie należących do członków amerykańskich wypraw. Zdjęcia pochodzą z 3 sierpnia 1969 roku.  15 marca w New York Times ukazał się artykuł, w którym podano, że Mao Kan zdobył ponad 1000 tajnych zdjęć NASA zrobionych przez stację orbitalną przedstawiających nie tylko ślady stóp, ale i zwłoki człowieka na Księżycu. Przypuszcza się, że zostały one porzucone przez UFO. Dr Ken Johnston, były szef działu kontroli Danych i Zdjęć programu analizy księżycowej w NASA, oświadczył, że astronauci natrafili i sfotografowali ruiny na Ksieżycu nieznanego pochodzenia (tak jakby były jeszcze gdzieś inne ruiny znanego pochodzenia). Widziano także wielkie mechanizmy. Informacje te są starannie ukrywane przez rząd amerykański.
http://macedoniaonline.eu/content/view/17159/56/

Reszta artykułu w linku - http://monitorpolski.wordpress.com/2010/12/27/przygotowania-do-armagedonu-seti-3-duze-ufo-zblizaja-sie-do-ziemi/

Komentarz thewordwatchera.

Poniżej film opublikowany przez NASA. Na filmie niewiele jest tekstu, ale widać kilka dziwnych obiektów. Mogą to być asteroidy, ale mogą to być statki kosmiczne.

W tym filmie mamy ukazane dalsze dowody na planowany olbrzymi kataklizm a USA.

http://www.youtube.com/watch?v=muyu4aucZDM

Do czego to wszystko prowadzi?

Sprawa ewentualnego UFO.

Jest to niezwykle zagadkowa kwestia. Z jednej strony wygląda to na manipulację NASA. Jak już wielu się orientuje, NASA czy siły NWO planują rzekomą lub konkretną inwazję UFO. Czym obie się różnią?

Rzekoma inwazja byłaby dziełem rąk ludzkich, czysta dezinformacja, fabrykacja i fałszywe zagrożenie rzekomymi gośćmi z kosmosu. Kampania taka służyłaby celom New Age, Antychrysta i demonom, nie stanowiąc oczywiście dla NICH żadnego zagrożenia.

 Są także poważne przesłanki, wsparte przez Słowo Boże, że takie zagrożenie czyli inwazja z Kosmosu rzeczywiście istnieje.

Owym zagrożeniem dla przeciwnych Bogu sił jest... powrót nasze Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

Istnieje możliwość, że niezwykle zaawansowana technologicznie ekipa Królestwa Bożego z Chrystusem na czele powoli zbliża się do Ziemi!

Biblia zapowiada niezwykłe zjawiska astronomiczne na niebie, Księżyc koloru czerwonego, ściemniałe Słońce a nawet zniknięcie gwiazd z nieboskłonu. Opisy te są przedstawione w księdze Objawienia. Najprawdopodobniej celem owych zjawisk będzie ukazanie rzeczywistej mocy - nie tylko wiernym sługom Chrystusa ale i wszystkim mieszkańcom Ziemi.

Mateusza 24:(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego, (28) bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy. (29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. (30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą,

W takiej sytuacji ponownie zostanie przedstawiony mieszkańcom Ziemi prosty wybór - podporządkowanie się Bogu i życie wieczne, albo pozostanie przy szatanie i śmierć wieczna z ręki Boga.

Spodziewamy się okresu w dziejach świata, że nikt na Ziemi nie będzie nieświadomy, kto jest rzeczywistym Bogiem i Zbawicielem.

Dopiero wtedy Bóg dokona sądu nad mieszkańcami Ziemi. Każdy będzie miał jednakową szansę na zbawienie.

Czy to odbędzie się przy użyciu olbrzymich technologii? Jest to bardzo możliwe, skoro Stwórcą największej technologii jest Bóg Ojciec, a mistrzem rzemieślniczym owych technologii jest jego Syn! Tak więc wszystko wskazuje na to, że jest to całkowicie możliwe.

Planowany kataklizm w USA.

Jest najprawdopodobniej elementem prowadzącym nas do III Wojny Światowej oraz okropnego okresu niezwykłych trzęsień ziemi, wojen narodowych oraz okresu niezwykłego głodu, nieszczęść, chorób, zaraz, powodzi i suszy czy też niezwykłej zimy.

Wszystkie te elementy są zapowiedziane proroczo w Słowie Bożym. Biblia nawet zapowiada, że ludzie będą "niszczyć ziemię", co koresponduje z owymi planami wywołania tego kataklizmu.

Według obserwatorów owych wydarzeń - najpierw spowodowano wielki wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej. Wbrew zapowiedziom wycieku ropy nie zatrzymano i ropa wylewa się nadal. To z czasem spowoduje zapadnięcie się pewnych warstw tektonicznych z powodu braku ropy w owych złożach.

Wzdłuż kontynentu Ameryki Północnej prowadzi się wiercenia w celu poszukiwania gazu i owe wiercenia poważnie osłabiają granicę pomiędzy wielkimi platformami tektonicznymi. Wschodnia platforma przemieszcza się na zachód z szybkością 1 cala na rok. Jest to sporo i istnie potężne ciśnienie tektoniczne w tym miejscu. Zanotowano tam ponad 1000 małych trzęsień ziemi w ciągu ostatnich kilku lat. Pomimo trzęsień odwierty trwają nadal.

W tej sytuacji wystarczy mała pomoc HAARP, i zostanie otwarta przysłowiowa puszka Pandory - nastąpi najstraszliwsze trzęsienie ziemi, jakie świat kiedykolwiek widział i część lądu USA zapadnie się pod wodę, powodując miliony ofiar.

Dopiero w takim przypadku możemy nazwać taką działalność człowieka - niszczeniem Ziemi. Bóg zapowiedział w Słowie Bożym, że zniszczy tych, którzy niszczą Ziemię.

Objawienie 11:(18) i popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię.

Łukasza 21:(11) i będą wielkie trzęsienia ziemi i miejscami zarazy, i głód, i straszne widoki, i znaki ogromne z nieba.

Jakkolwiek na to nie spojrzymy, widać wyraźnie, że niemal wszystko prowadzi coraz szybciej w tym właśnie kierunku.

Czyli, zbliża się nasze wyzwolenie! Allelujah!

Napisano: 12 Marca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 12 Marca 2011

 

powrót
 
powrót na górę