Powrót

Źródło - http://wolnemedia.net/wierzenia/pakistanscy-muzulmanie-chca-zdelegalizowac-biblie/

PAKISTAN. Jamiat Ulema-e-Islam, pakistańska partia islamistyczna, rozpoczęła kampanię, której celem jest wprowadzenie zakazu rozpowszechniania Biblii.

Islamiści określili księgę jako „pornograficzną” i „bluźnierczą”. Jest to nowy rodzaj ataku na wspólnotę chrześcijańską w Pakistanie, zastraszoną atakami i groźbami po śmierci Bin Ladena. Wspólnota ucierpiała już z powodu niszczycielskich skutków działania prawa o bluźnierstwie, według którego kara śmierci czeka tych, którzy obrażają Koran i proroka Mahometa.

Według lidera grupy, Abdula Raufa Farooqiego, niektóre fragmenty Biblii opisują postaci, uważane przez muzułmanów za proroków, w sposób złośliwy i niemoralny.

Jest to ruch, który będzie podsycać religijną nienawiść wobec chrześcijan. Jest to zagrożenie dla pokojowego współistnienia, atak na centrum naszej wiary, stwierdza skonsternowany tą sytuacją ksiądz Saleh Diego, który przewodzi „Komisji Sprawiedliwości i Pokoju” w archidiecezji Karaczi. „Już tylko z powodu samej wiary chrześcijańskiej jesteśmy na słabszej pozycji i podlegamy presji niesprawiedliwego, prawa o bluźnierstwie. A te radykalne grupy chcą teraz usunąć nas całkowicie. Oczywiście są to tylko grupy mniejszościowe i wierzymy w głosy umiarkowanych przywódców muzułmańskich, którzy również będą chcieli powstrzymać tę kampanię nienawiści” – dodaje ks. Diego.

&„Naszą reakcją jako chrześcijan, już postrzeganych w Pakistanie jako cel, może być tylko potwierdzenie pilnej potrzeby dialogu i szacunku dla świętych ksiąg wszystkich religii i dla każdego symbolu religijnego. Oczekujemy jednak, że na płaszczyźnie międzynarodowej pojawi się bardziej konkretna i stanowcza odpowiedź, mająca na celu poparcie nas” – stwierdza ojciec Diego, wzywając chrześcijan i instytucje międzynarodowe do działania i powstrzymania akcji wymierzonej w Biblię.

Tłumaczenie: KM
Źródło oryginalne: www.energypublisher.com
Źródło polskie: Euroislam

Film po niemiecku z angielskimi napisami: 

Jeden pies mniej” – muzułmanie zakłócają chrześcijańską ceremonie pogrzebową w Holandii

Źródło - http://www.euroislam.pl/index.php/2011/06/jeden-pies-mniej-muzulmanie-zaklocaja-ceremonie-pogrzebowa-w-holandii/

Proklamowana, jako religia pokoju, Islam ponownie w mediach, tym razem dzieci islamskie zakłóciły spokój chrześcijańskiego pogrzebu. Nie wielu zdaje sobie sprawę z tego, ze w krajach Islamu od czasu zakończenia drugiej wojny światowej zamordowano 15 milionów Chrześcijan.

I to jest właśnie przyczyna, dla której na siłę sprowadza się Islamistów do USA, Europy, Australii i Nowej Zelandii, ponieważ ich postawa do Chrześcijan jest z reguły nieprzyjazna i w momencie, kiedy maja oni szanse na zwycięstwo, niemal w każdym przypadku dochodzi do krwawych zamieszek, które są wywoływane przez Islamistów.

Ostatnie ich akcje to palenie kościołów w Egipcie. Oczywiście media raczej chętnie to pokazują, aby wzbudzać nienawiść po obydwu stronach.

Uppsss.... jest jeszcze trzecia strona tej walki. Szczególnie Żydzi są nienawidzeni przez Islamistów.

Tak właśnie wyglądają przygotowania do likwidacji wszystkich religii, z głównym celem - zniszczenia wszelkich form Chrześcijaństwa oraz Judaizmu.

Wiele ciekawych informacji na temat Islamu w tym linku - http://www.euroislam.pl

 

 

Napisano: 29 Czerwca 2011

 

powrót
 
powrót na górę