Powrót
 

Wielu uważa, że poglądy moje i czy innych Chrześcijan są ekstremalne i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością - zwłaszcza oskarżenia, że światem rządzi... szatan. Oczywiście wszelkie dowody są po prostu ignorowane.

Oto kolejny dowód.

Artykuł w mass mediach - Ahmadinejad allies charged with sorcery, ( Aliancji Ahmadinejada oskarżeni o czary.) Inny artykuł w tym linku - Ahmadinejad to resign.

Proszę sobie przeczytać oba artykuły, przetłumaczone w Google i proszę sobie zdać sprawę  z tego, że nie tylko Iran jest rządzony za pomocą czarów, magii i satanizmu.

Jeżeli siły nadprzyrodzone - szatan i demony kierują wydarzeniami w Iranie, to możemy być pewni, że cały świat jest rządzony w dokładnie taki sam sposób.

Czy istnieją jakiekolwiek granice dla szatana i jego hordy demonów? Mozemy być więc pewni, że Słowo Boże, Biblia dokładnie okresla nam obecną sytuację świata, źrodła rządów poszczególnych państw, oraz całkowitą niemal kontrolę... Watykanu, czyli Babilonu Wielkiego, o którym Biblia mówi, że:

"(...) czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody." (Objawienia 18:23, BW)

Znacznie więcej na temat czarów Rzymu oraz roli Babilonu Wielkiego na świecie w linkach:

http://www.zbawienie.com/magiakrk.htm

http://www.zbawienie.com/babilon.htm

Z drugiej strony mamy coraz częściej pojawiające się artykuły na temat czarów i okultyzmu, który jest bardzo rozpowszechniony w Afryce. Kolejny artykuł w polskich mediach -  Torturują dzieci i oblewają je kwasem. To kara za czary.

Ciekawa i rzecz oczywista oszukańcza medialna nagonka, całkowicie sprzeczna ze sobą. Kiedy media chcą kogoć uderzyć, oskarżają go albo o czary, lub oskarżają o to, że ten ktoś bezpodstawnie oskarża o czary. Czyli i tak źle - i tak niedobrze.

 

Napisano: 7 Maja 2011

Ostatnie uaktualnienie: 7 Maja 2011

 

powrót
 
powrót na górę