Powrót

Sądzę, że nadeszła chwila by wyjaśnić niektóre wątpliwości, które was nurtowały w ciągu ostatnich dziesięcioleci. I dobrze, że zdajecie sobie sprawę z niektórych prawd, by wiedzieć jak znaleźć się w Nowym Porządku, który zaczyna panować na Ziemi. Chcemy, żebyście byli w stanie w pełni zaangażować się w nasze nowe społeczeństwo. W końcu, gdy już to zrobicie, możecie tylko wygrać.

Przede wszystkim, ważne byście pojęli nasze niektóre cele by móc ofiarnie współpracować.

Nie waham się ostrzec was przed konsekwencjami w przypadku oporu : na tych, którzy będą się opierać, mamy nasze sposoby. Na tę chwilę chcę wam powiedzieć tylko jedno, bo jest już zbyt późno by owijać w bawełnę. Dni, w których mogliśmy być jeszcze zatrzymani należą już do przeszłości. Mamy pełną kontrolę nad Ziemią, nad światem finansów, środkami propagandy. Jednym słowem, żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć. Mamy oczy wszędzie, na każdym poziomie struktur rządowych wszystkich krajów świata. Wiemy co się święci bo mamy oczy i uszy szeroko otwarte. Tajemnice państwowe nie są dla nas tajemnicami.

Wywołujemy konflikty na wszystkich poziomach, w ten sposób nikt nie wie co naprawdę się dzieje. Pośród takiego zamieszania możemy posuwać się naprzód, realizując nasze plany bez przeszkód.

Weźcie na przykład takiego Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Konsekwentnie unika jakiejkolwiek kontroli nad swoją władzą, nikt nie może go zatrzymać. Kroczy swoją drogą robiąc to co chce. Robi dokładnie to czego chcemy, bo wie, że w przeciwnym razie możemy go zmienić w oka mgnieniu. Czy nie jest to błyskotliwa strategia?

Nie możecie zaciągnąć nas przed sąd bo nas nie widzicie. A i tak także sądy są na naszych usługach.

Kontrolujemy wszystko a wy nie wiecie kogo atakować. Muszę wyznać, że ta ukryta władza jest wspaniale zorganizowana, bez precedensu w historii świata. To takie wspaniałe, za pośrednictwem naszych mediów mówimy wam to co chcemy byście robili. I robicie to błyskawicznie.

Możemy wysłać wojska amerykańskie czy europejskie gdzie chcemy, kiedy chcemy i w takich celach jak chcemy. A wy posłusznie wykonujecie nasze zadania. Jakich jeszcze chcecie dowodów?

Możemy sprawić, że umieracie z chęci zostawienia waszego domu i rodziny by wyruszyć na wojnę na każde nasze skinienie. Starczy powiedzieć wam jakakolwiek głupotę ustami waszego prezydenta lub napisać to w gazecie i możemy rzucić was gdzie nam się podoba. Nie możecie zrobić nic innego niż to, co wam każemy zrobić.

Wasz nieistotny opór

Jeśli ktoś przeciwstawia się to mamy środki by przedstawić go śmiesznym i żałosnym. Bawi nas demonstrowanie światu jak bezsensowny jest każdy opór.

Widzicie, cokolwiek chcecie zrobić to potrzebujecie pieniędzy. Jeśli nie jesteście w stanie zapłacić podatku gruntowego to my zabieramy pole i sprzedajemy temu co może zapłacić. A za pieniądze z podatków indoktrynujemy wasze dzieci. W szkołach publicznych, które w tym celu stworzyliśmy. Chcemy by rośli dobrze wytresowani do naszego sposobu myślenia. Wasze dzieci nauczą się tego czego chcemy by się nauczyły a wy zapłacicie za to z waszych podatków.

Zebrane pieniądze są używane także do realizacji innych projektów, które przychodzą nam na myśl. Możecie mieć wątpliwości czy mamy naprawdę kontrolę nad waszymi dziećmi, lecz prędko zorientujecie się, że naprawdę ją mamy.

Możemy powiedzieć, że molestujecie wasze dzieci dając im klapsa i zabrać je wam. Jeśli nie poddadzą się indoktrynacji szkolnej to możemy oskarżyć was o zaniedbanie i też zabrać. Wasze dzieci nie są wasze, są nasze. Musicie szczepić je i w tym celu prowadzić je do naszych szpitali, w przeciwnym razie odbierzemy je wam. Wy to wiecie i my to wiemy.

Ostatnio nasz niezmierzony geniusz spłodził następną wielką rzecz.

Do tej pory produkowaliśmy leki dla ludzi chorych. Teraz na skalę globalną sprzedajemy leki dla ludzi zdrowych, które nazywamy szczepionkami pandemicznymi. Nie musimy martwić się o ich skuteczność. I tak płacą rządy z waszych podatków. Jeśli będą szkodzić zamiast leczyć? Tym lepiej dla nas.

Dzięki naszemu handlowi elektronicznemu jesteśmy w stanie widzieć gdzie jesteście, co kupujecie i ile kupujecie. Jak myślicie, skąd bierzemy co miesiąc informacje do naszych statystyk finansowych?

Poprzez Internet możemy dowiedzieć się co myślicie i co mówicie. Dopóki robicie to co chcemy, nie interesuje nas w szczególny sposób co myślicie. Wasze myśli i tak nie mają sensu. Lecz jeśli myślicie, że macie jakąś przyszłość albo poczujemy, że możecie narazić na niebezpieczeństwo nasze plany to mamy sposoby by zająć się wami. Mamy cały zasób oszczerstw by wciągnąć was w pułapkę. Możemy postawić was przed sądem na tak długo, że nigdy się z tego nie wyplączecie.

Pod jakimkolwiek pozorem możemy pozbawić was waszych dochodów. Z waszych podatków możemy opłacić adwokatów a wy nie macie do dyspozycji takiej kupy pieniędzy. Wiemy jak was podzielić i skłócić. Nie niszczyliśmy już rządów innych państw dzięki waszym pieniądzom? Myślicie, że wasze mizerne dochody mogą nam zagrozić?

Wasze nieistotne organizacje

Możecie dać się wciągnąć do organizacji, dzięki którym macie nadzieję uwolnić się. Szukacie sposobu by to zrobić. Ale wy nie możecie się uwolnić! My dajemy benzynę do waszych aut i możemy pozbawić was jej kiedy chcemy. Pod jakimkolwiek pretekstem. A co się stanie jak zostaniecie bez samochodu?

My dajemy wam pieniądze, których używacie. Jeśli przyjdzie nam ochota, możemy zablokować obrót pieniądza i sprowokować totalny krach. A potem ustami waszego prezydenta zakomunikować, że banknoty są już bez wartości i wprowadzić nowe. I momentalnie wasze oszczędności znikną.

A możecie obyć się bez jedzenia? Jeśli to potrzebne możemy wywołać strajk kierowców ciężarówek i zablokować dostawy do waszego ulubionego sklepu.

W jaki sposób chcecie nas pokonać? Mówicie, że możecie nazbierać złotych monet by zawsze mieć za co kupować w razie krachu? Możemy wprowadzić prawo zabraniające posiadanie złota, jak już to robiliśmy w przeszłości. Jeśli odkryjemy, że ktoś ma, po prostu skonfiskujemy i wsadzimy do więzienia za złamanie prawa. A w więzieni będziecie pracować w naszych więziennych zakładach.

Możemy wprowadzić prawo zabraniające uprawy ogródka i wymyślić jakiś „naukowy” powód, dla którego będziecie musieli kupować tylko naszą żywność. Jeśli ktoś zobaczy jak uprawiacie ziemniaki, zadenuncjuje was. O, głupi nacjonaliści, nie ma ucieczki przed nami, bo dużo wcześniej niż się urodziliście przygotowaliśmy się by was zniewolić. Wasi nauczyciele i wasi ministrowie kształtowali wasze umysły przez pokolenia.

Nie możecie nam zaszkodzić, znaleźć nas czy nawet tylko zrozumieć do kogo jesteśmy podobni.

Daję wam tylko kilka przykładów, żebyście zrozumieli. I jeśli macie choć odrobinę zdrowego rozsądku, nie zostaje wam nic innego jak podporządkować się naszym rozkazom.

Wasze kontrolowane umysły

To my poruszamy Hollywood. Filmy takie jak Terminator czy Harry Potter i jeszcze wiele innych, zostały stworzone byście myśleli tak jak my chcemy. Przyzwyczailiśmy was do uwielbiania przemocy w taki sposób, że gdy wyślemy was byście zabijali, zrobicie to bez zastanowienia.

Stworzyliśmy brutalne gry wideo by przygotować wasze młode umysły do przemocy.

Star Trek i inne podobne seriale przyzwyczaiły was do nowych norm międzynarodowych. Myśleliście, ze to rozrywka a my po prostu tresowaliśmy was! W każdym razie dopięliśmy swego.

Seks i przemoc są naszymi najlepszymi sprzymierzeńcami by zwiększyć naszą przewagę. Ludzie nie chcą odmówić sobie własnej dawki seksu a my dajemy im to. W ten sposób odwracamy ich uwagę i pozbawiamy chęci zajmowania się sprawami naprawdę ważnymi, które pozostają w naszych rękach.

Wybaczcie, że kpię z waszego systemu wartości, ale to już przeżytek. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że wasze nikomu niepotrzebne wolności nic już nie znaczą?

Usuwamy prezydentów gdy tylko chcemy. Politycy zostają na swoich miejscach tak długo jak nie uznamy, że należy zastąpić ich innymi. Przedstawiamy wam ich, a wy głosujecie na nich. W ten sposób dajemy wam bezużyteczne prawo głosu, byście mogli łudzić się, że wybraliście waszego prezydenta.

Używamy narody do celów, które uważamy za słuszne.Wiedzą, że muszą być posłuszne.

Na szczęście, napotkaliśmy pewien opór jak Saddam Hussein czy Slobodan Milosevic. Przydali się by pokazać liderom światowym co możemy zrobić jeśli nie będą posłuszni. Chwała należy się tylko tym, którzy przysłużą się naszej sprawie.

Wasz głupi opór przeciwko naszej dominacji

Niektórzy z was myśleli, że mogą nas powstrzymać podkładając bomby w metrze czy jakimś budynku rządowym. Proste zwierzęta! Jak mogliście nam zaszkodzić? Wszystko co osiągnęliście to następne powody by usprawiedliwić nowe kontrole i bariery między społeczeństwami. Jesteśmy szczęśliwi jak wysadzicie coś w powietrze. Dajecie powody by wprowadzać nowe prawa przeciwko wszystkiemu temu co mogłoby pomóc wam uwolnić się od nas. Jeśliby od czasu do czasu nie wyleciało coś w powietrze nie mielibyśmy pretekstów by otoczyć was nowymi barierami. Nie zdajecie sobie sprawy, że opór jest niemożliwy? Naszym królestwem jest królestwo Pieniądza.

Spójrzcie jaka ironia. Daliśmy wam kawałki papieru albo jakiś numer w komputerze, który nazwaliśmy pieniądzem. Nie jest poparty niczym i zabezpieczony niczym, oprócz naszego słowa.

Kreujemy go z niczego, drukujemy, emitujemy i określamy jego wartość. Wszystko co dotyczy pieniądza jest w naszych rękach.

Pomyślcie, co możecie nam zrobić bez pieniędzy? Jeśli stawicie opór, możemy anulować wasz kredyt i zamrozić wasze środki.Wasza gotówka może być łatwo skonfiskowana. Stworzyliśmy tyle reguł, według których żyjecie, że nie możecie obejść się bez pieniędzy.

Nasze niezgłębione tajemnice

Nasza wojna w Serbii miała różne podłoża ale nie chcemy o nich mówić otwarcie. Pozostawmy to gadającym głowom w TV, wygadują same głupstwa więc i tak nie dojdą do sedna.

Przede wszystkim, Kosowo posiada bogactwa naturalne, nad którymi musimy mieć pełną kontrolę.

Ma uran. A uran jest bardzo potrzebny naszemu reżimowi. A w ten sposób możemy trzymać od niego z daleka naszych potencjalnych wrogów. Milosevic nie chciał oddać w nasze ręce tych darów

bożych, więc uczyniliśmy jego życie nieznośnym, aż do upadku. Po wojnie nie okazał skruchy, więc postawiliśmy go przed międzynarodowym trybunałem zajmującym się zbrodniarzami wojennymi. Nie wydaje wam się to genialne?

Wojna polega na odłożeniu na bok wszystkich reguł.

Jedyna prawdziwa zbrodnia wojenna to wystąpić przeciwko nam.

Czy Mandela nie był terrorystą podkładającym bomby zabijające jego wrogów? A uczyniliśmy go bohaterem.

Gdy prowadzimy wojnę, nie respektujemy żadnych reguł; robimy to co chcemy, jak chcemy i gdzie chcemy. Możemy zagłodzić całe narody, zabijać cywili i popełniać okrucieństwa, za które postawimy przed sądem naszych wrogów.

Zwycięstwo nad Jugosławią było nieocenione. Upokorzyliśmy ten dumny naród tak, jak możemy zrobić to z każdym innym.

Spójrzcie, zbombardowaliśmy Serbię i Kosowo. Zatruliśmy ich rzeki i strumienie. Zniszczyliśmy ich sieci przesyłowe wywołując głęboki kryzys. I jeszcze mieliśmy przebłysk geniuszu by zrzucić całą winę na Milosevica.

A potem był Saddam z całą swoją bronią masowego rażenia.

Złego można znaleźć wszędzie a my ponadto możemy go stworzyć za każdym razem gdy tylko jest potrzebny

Zwykle nie lubię żartować ale od czasu do czasu muszę ukrywać uśmieszek gdy widzę jakie totalne bzdury jesteście w stanie zaakceptować. A potem dziwicie się, że światowi liderzy drżą na nasz widok? Wiedzą, że nie mają żadnej innej władzy, poza tą którą im damy.

Nie obawiamy się Rosji i Chin bo mamy całkowitą kontrolę nad ich systemami.

Chiny wiedzą doskonale, że jednym pociągnięciem pióra możemy zamrozić ich kapitały i firmy w Ameryce.

Chcemy byście byli częścią Systemu. Gdy kupujecie dom to nie tylko inkasujemy podatek od kupna, używając go do naszych celów lecz zwiększamy także nasze przychody o odsetki od kredytu. Wasz dom kosztuje was dwa razy więcej.

Nie chcemy byście byli wolni, oto dlaczego tak to wszystko urządziliśmy. Jesteście naszą własnością. Do szczęścia potrzebujecie naszych pieniędzy, naszych rozrywek, naszego paliwa i naszych usług. Jeśli nie będziecie mogli ich mieć, poczujecie się oszukani.

I właśnie dlatego waszym przeznaczeniem jest służba dla nas.

Ze szczerym pozdrowieniem,

Wasz masońsko-watykański satanista.


 

Mój komentarz.

I z czego się głupcze cieszysz?

Jesteś niewolnikiem szatana i nie masz żadnej szansy na NWO i na nic więcej. Twój Nowy Porządek to Stary Bałagan! Współpracujesz z kłamcą i mordercą. Wszystko, co otrzymałeś od niego do chwili obecnej, to już jest wszystko i nie ma dla ciebie już niczego więcej.

Twoja sadystyczna radość to twoja jedyna oraz ostatnia nagroda.

Posiadasz szaleńczą sadystyczną radość z krzywd wyrządzanych niewinnym ludziom. Każdy z nich jest znacznie lepszy od ciebie. Stanąłeś przed murem śmierci i śmierć jest twoją RZECZYWISTĄ nagrodą za twoją służbę szatanowi, który tobą pogardza, podobnie jak pogardza on całym rodzajem ludzkim. Gardził on nami od początku, gardzi nadal a ty mu służysz i naiwnie wierzysz, że on ci dotrzyma słowa. On nie dotrzymał jeszcze słowa nikomu, z Bogiem włącznie.

Dla ciebie mnie ma już światła w tym tunelu. Ten tunel  jest dla ciebie on po prostu ślepy. Nie uzyskałeś nic trwałego - same chwilowe uciechy z połączone z kacem. Jesteś zerem na żołdzie u tyrana i twoją jedyną nagrodą jest nagroda twego tyrana - śmierć z ręki Boga.

Ludzi prześladowanych przez takich potworów, jakim ty jesteś, czeka życie wieczne, tutaj na ziemi. Nie będzie więcej płaczu, chorób, śmierci - lichwy, więzień, wyzysku, propagandy kłamstw i oszustw, wojen i Holokaustu - twojego szczytowego osiągnięcia z którego jesteś taki dumny! Nie będzie już jakichkolwiek poważnych problemów, z którymi borykamy się dzisiaj, głównie dzięki szatanowi oraz jego naiwnym pachołkom, takim, jakim ty jesteś.

Będziemy zasiedlać całkowicie odnowioną Ziemię - nie będzie więcej trzęsień ziemi, powodzi, zamieci, suszy, gradu, upału, mrozu czy mozolnej pracy.

Najprawdopodobniej zasiedlimy także cały Wszechświat. Być może każdy z nas będzie miał z czasem własną planetę, na której będzie mieszkała cała nasza rodzina. Wszystko będzie oparte na sprawiedliwym i pełnym miłości Prawie Bożym - Prawie, za które ręczy nam sam Stwórca Wszechświata. Życie pod Jego Prawem będzie czystą przyjemnością i rozkoszą, jaką jest życie pośród przyjaciół obdarzonych szczodrze Bożymi błogosławieństwami. Będziemy odkrywać i poznawać dzieło Boga - Wszechświat, jego strukturę, fundamenty, prawa fizyczne, mechaniczne, jądrowe i wiele, wiele innych.

Jedynie nasz Stwórca wie, co jeszcze nam przyjdzie poznać. Praca będzie naszym hobby.

Dzisiaj, z powodu szatana i takich jak ty Ziemia jest przeklęta przez Boga i panuje nam nami Prawo Murphy'ego.

Czy możesz sobie wyobrazić, co będzie się działo, kiedy zamiast obecnego przekleństwa nasz cudowny Bóg przywróci dla całej Ziemi błogosławieństwo? Kiedy zawsze będzie się każdemu szczęściło we wszystkim, w każdym dziele, w każdym zamiarze? Nic na głowę nie spadnie i wszystko zawsze będzie się szczęśliwie układało?

Czy możesz sobie wyobrazić raj na całej Ziemi? Przyjaźnie nastawione do ludzkości roślinożerne  zwierzęta, owady i rośliny? Czy możesz sobie wyobrazić rajskie kwiaty czy owoce? Około 1500 lat p.n.e. dwóch rosłych Izraelitów niosło jedną kiść winogron na jednym drągu, ponieważ jeden człowiek nie był w stanie jej unieść. A to nie była rajska ziemia!

Czy możesz sobie wyobrazić koncerty muzyczne ludzi, którzy grają po kilka tysięcy lat? Poziom kompozycji oraz wykonawstwa, niezwykłe głosy ludzi doskonałych, którzy będą doskonalili swoje talenty przez tysiące lat? Czy możesz sobie wyobrazić poziom nauki ludzi, którzy będą poznawać dzieła Boże przez wiele tysięcy lat? Albo poziom poezji, malarstwa czy innych, być może całkowicie nowych gałęzi sztuki?

Czy wiesz, że Bóg przystąpi do dalszych aktów stwarzania? Czy możesz sobie wyobrazić coś zupełnie nowego, co przygotował Bóg dla tych, którzy Go miłują?

A ty nierozumny sadysto jesteś szczęśliwy z tego, że... krzywdzisz innych!

Jakże głupi i prymitywny jesteś w swoich zbrodniczych czynach. Nigdy szczęśliwego świata nie zobaczysz. Twoje obecne sadystyczne szczęście to jedyna twoja nagroda, która niedługo się skończy wraz z twoim pustym życiem, którego nie jesteś wart! Uważasz siebie za człowieka inteligentnego ponieważ udaje ci się nas oszukiwać.

Wiesz dlaczego ci się to udaje? Ponieważ nikt z nas nawet nie myśli o takich zbrodniach i niewielu podejrzewa, że istota ludzka może tak nisko upaść, jak ty upadłeś.

Razem z szatanem zostaniesz wrzucony do jeziora ognistego, za którego już nigdy nie powrócisz do życia. Czeka cię wieczna beznadziejna śmierć, bez nadziei na powrót. Zostanie po tobie zupełna pustka i nikt cię nawet nie będzie wspominał. Twój władca, Lucyfer o tym doskonale wie - to jest właśnie jego 'wiedza tajemna' a ty myślisz w swej naiwnosci, że otrzymasz od niego życie wieczne!? Na jakiej podstawie? Jesteś wyjątkowo nierozumny.

Bóg cię sprawiedliwie osądzi i Jego wyrok ciebie nie ominie. Jego miłość do jego stworzeń polega właśnie na likwidacji takich jak ty - na zawsze. Ziemia nie została stworzona dla takich jak ty. Dobry Bóg stworzył ją dla ludzi. A ty nie zasługujesz na chlubne miano - homo sapiens, ponieważ jesteś sadystycznym bezrozumnym potworem, którego ziemia nie powinna juz dłużej nosić.

 


Napisano: 30 Lipca 2011/p>

Ostatnie uaktualnienie: 30 Lipca 2011


 

 

powrót
 
powrót na górę