Powrót

Jeszcze tusz po ostatnim artykule nie wysechł na witrynie, a tutaj pojawia się kolejna afera udziałem Watykanu oraz królowej Elżbiety.

Link w języku angielskim - Link. Link w tłumaczeniu Google - Link.

Odkryto w Brantford, Ontario w Kanadzie masowe groby na terenie byłego instytutu Mohawków, plemienia Północno Amerykańskich Indian, wymordowanych podczas kolonizacji Ameryki Północnej. Do roku 1970 istniała w tym miejscu szkoła dla dzieci z tego plemienia, a szkołę te prowadziły dwie instytucje - Watykan oraz Kościół Anglikański z Anglii. Głową tego kościoła jest królowa Elżbieta Windsor II!

Na terenie byłej szkoły znaleziono przywiezione świeże warstwy ziemi, pod którą istnieją masowe groby. Ilość ofiar nie jest jeszcze znana ale sprawą zainteresował się Międzynarodowy Trybunał od przestępstw Kościoła oraz Rządu. Owa przywieziona ziemia jest dowodem na tuszowanie owej sprawy.

Istnieją taśmy filmowe oraz naoczni świadkowie, którzy widzieli w roku 1964 Elżbietę II Windsor, która odwiedzała szkołę i wybrała 10-cioro dzieci, które całowały jej stopy. Świadkowie twierdzą, że  po tym wydarzeniu dzieci te zostały zabrane na piknik i potem już ich nikt nigdy nie widział.

Znaleziono także na terenie byłej szkoły narzędzia tortur. Oskarżonymi są obecny Papież Benedykt XVI oraz królowa Elżbieta II Windsor.

Śledztwo w toku - więcej informacji w podanych wyżej linkach.

Link do filmu w języku angielskim. http://www.youtube.com/watch?v=jSn04oR0U4g

 

 

Napisano: 18 Października 2011

Ostatnie uaktualnienie: 18 Października 2011

 

powrót
 
powrót na górę