Jimstone - Zbrodnie nasienia węża

Złośliwy zamiar: Udokumentowane dowody dowodzą, że Żydzi aszkenazyjscy absolutnie będą używać procedur medycznych jako broni

Wielu rodziców uświadamia sobie, że szczepienia w dzieciństwie szkodzą ich dzieciom. Państwo odpowiedziało nakazami szczepień oraz armią trolli internetowych i medialnych, którzy obrażają każdego, kto jest przeciwny szczepieniu, jako „naukowego analfabetów”. Jednak podejrzenia rodziców są dobrze ugruntowane w mało znanej, ale dobrze udokumentowanej historii Izraela, co dowodzi, że Żydzi aszkenazyjscy absolutnie będą używać systemów i procedur medycznych do kierowania programem eugenicznym, aby zapewnić sobie przyszłą wyższość, podczas gdy ich media i lekarze to się.

100 000 napromieniowań dowodzi, że aszkenazyjscy Żydzi celowo niszczą dzieci

We wczesnych latach pięćdziesiątych, w obecnie przyjętym przez Aszkenazyjczyków programie eugenicznym, mającym na celu zniszczenie przyszłości sefardyjskich Żydów w Izraelu i umożliwienie aszkenazyjskiemu panowania na najwyższym poziomie, wszystkie dzieci sefardyjskie otrzymały 17 500 radów promieniowania przez ich mózgi, pod przykrywką „kampania leczenia grzybicy”. Udało się to osiągnąć dzięki super naładowanym aparatom rentgenowskim dostarczonym przez armię amerykańską. Dzieci zostały skutecznie zniszczone, co przekreśliło przyszłość wpływów sefardyjskich z izraelskiego krajobrazu.Teraz, kiedy zaprojektowano szczepionki, które mogą wyrządzić ten sam rodzaj szkód bez aparatu rentgenowskiego, szczepionki stały się nową metodą niszczenia przyszłości wszystkich ludzi, o których Żydzi aszkenazyjscy uznają za niepożądaną konkurencję. Wydaje się, że jest to skierowane szczególnie do młodych chłopców białej rasy. Ten raport nakreśla zarówno precedens 100 000 napromieniowań dla obecnego holokaustu szczepionkowego, jak i dokładnie, w jaki sposób odbywa się obecnie holokaust szczepionkowy.

 

100 000 promieniowania - masakra biblijnych Żydów przez Aszkenazyjczyków

14 sierpnia 2004 o godzinie 21:00 izraelska stacja telewizyjna Channel Ten złamała wszelkie konwencje i ujawniła najbrzydszy sekret założycieli izraelskich syjonistów robotniczych; celowe masowe zatrucie promieniowaniem prawie całej młodzieży sefardyjskiej.

Wystawa rozpoczęła się prezentacją filmu dokumentalnego zatytułowanego 100 000 Radiacji, a zakończyła dyskusją panelową moderowaną przez prezentera telewizyjnego Dana Margalita, zaskakującego, ponieważ jest on znany z tego, że trzyma się linii establishmentu.

W 1951 r. dyrektor generalny izraelskiego ministerstwa zdrowia dr Chaim Sheba poleciał do Ameryki i wrócił z 7 aparatami rentgenowskimi dostarczonymi mu przez armię amerykańską.

Miały być użyte w masowym eksperymencie atomowym z całym pokoleniem młodych sefardyjskich królików doświadczalnych. Każdemu sefardyjskiemu dziecku należy podać 35 000 razy większą dawkę promieni rentgenowskich przez głowę. Za to rząd amerykański płacił rządowi izraelskiemu 300 000 lirów izraelskich rocznie. Cały budżet Zdrowia wynosił 60 000 lirów. Pieniądze wpłacane przez Amerykanów to dziś równowartość miliardów dolarów. Aby oszukać rodziców ofiar, dzieci zabierano na „wycieczki szkolne”, a ich rodzicom powiedziano później, że prześwietlenie było lekarstwem na plagę grzybicy skóry głowy. 6000 dzieci zmarło wkrótce po podaniu im dawek, u wielu pozostałych rozwinął się nowotwór, który zabił je z biegiem czasu i nadal je zabija. Za życia ofiary cierpiały na takie schorzenia jak epilepsja,amnezja, choroba Alzheimera, przewlekłe bóle głowy i psychozy.

Tak, to jest temat dokumentu na zimno. Inną sprawą jest widzieć ofiary na ekranie. to znaczy. Aby zobaczyć, jak Marokanka opisuje, jak czuje się 35 000 razy większa od dopuszczalnej dawki promieniowania rentgenowskiego w głowie.

„Krzyknąłem, aby ból głowy ustąpił. Spraw, aby ból głowy ustąpił. Spraw, aby ból głowy ustąpił. Ale on nigdy nie zniknął”.

Popatrzeć, jak brodaty mężczyzna idzie zgarbiony ulicą.

„Jestem po pięćdziesiątce i wszyscy myślą, że jestem po siedemdziesiątce. Muszę się pochylać, kiedy idę, żeby się nie przewrócić. Te zdjęcia rentgenowskie zabrali mi młodość”.

Popatrzeć na staruszkę, która podała dawki tysiącom dzieci.

„Przywieźli ich w kolejkach. Najpierw ogolono im głowy i posmarowano palącym żelem. Następnie włożono im kulkę między nogi i dzieciom kazano jej nie upuszczać, żeby się nie ruszały. Dzieci nie były chronione przed reszta ich ciał. Nie było dla nich ołowianych kamizelek. Powiedziano mi, że robię dobrze, pomagając w usuwaniu grzybicy. Gdybym wiedziała, jakie niebezpieczeństwa stoją przed dziećmi, nigdy bym nie współpracowała. Nigdy!

Ponieważ całe ciało było wystawione na działanie promieni, genetyczny skład dzieci był często zmieniany, wpływając na następne pokolenie. Patrzymy, jak kobieta ze zniekształconą twarzą wyjaśnia: „Cała trójka moich dzieci ma te same nowotwory, na które cierpiała moja rodzina. Powiesz mi, że to zbieg okoliczności?”.

Wszyscy zauważają, że dzisiaj kobiety po pięćdziesiątce sefardyjskiej często mają rzadkie, niejednolite włosy, które starają się pokryć henną. Większość z nas zakładała, że ​​to po prostu cecha kobiet sefardyjskich. Oglądamy na ekranie kobietę w czapce baseballowej. Naprzeciw obiektywu umieszcza zdjęcie uroczej młodej nastolatki z rozwianymi czarnymi włosami. „To byłem ja przed leczeniem. A teraz spójrz na mnie”. Zdejmuje kapelusz. Nawet czerwona henna nie zakryje przerażających, bliznowatych łysych miejsc.

Z filmu jasno wynikało, że ta operacja nie była przypadkowa. Niebezpieczeństwa promieniowania rentgenowskiego były znane od ponad czterdziestu lat. Oficjalne wytyczne dotyczące leczenia promieniami rentgenowskimi przeczytaliśmy w 1952 r. Maksymalna dawka, jaką można podać dziecku w Izraelu, wynosiła 0,5 rad. Nie popełniono błędu. Dzieci zostały celowo otrute.

David Deri zwraca uwagę, że tylko dzieci sefardyjskie otrzymały prześwietlenie.

„Byłem w klasie, a mężczyźni przyszli zabrać nas na wycieczkę. Zapytali o nasze imiona. Dzieciom aszkenazyjskich kazano wrócić na swoje miejsca. Ciemne dzieci wsadzono do autobusu”.

Marokańska dama wróciła na ekran. „To był holokaust, sefardyjski holokaust. I chcę wiedzieć, dlaczego nikt nie stanął, by go powstrzymać”.

MÓJ KOMENTARZ: TO DOKŁADNIE TO, CO DZIEJE TERAZ Z SZCZEPIONKAMI. Aszkenazyjscy Żydzi udowodnili tym wydarzeniem, że wycelują w cel całkowicie niewinne dzieci na zniszczenie tylko dlatego, że są „mniejszą rasą”. Jeśli sefardyjscy Żydzi, którzy nadal są Żydami, mogą być celem Aszkenazyjczyków, jak myślisz, co aszkenazyjskie żydostwo myśli o dzieciach, które w ogóle nie są Żydami?

ODPOWIEDŹ: Oczywiście wszystkie są teraz celem zniszczenia poprzez szczepienia i właśnie dlatego liczba dzieci, które w oczywisty sposób zostały uszkodzone przez szczepionki, jest poza wykresami.

Zejdźmy na dół listy tutaj:

1. Po pierwsze, przy 100 000 napromieniowania, mówi się, że wszystko zostało wykonane jako „procedura medyczna”. TAKŻE DLA SZCZEPIONEK.

2. Stwierdza się, że tysiące dzieci zginęło na miejscu, jednak rodzice tych dzieci po prostu to zaakceptowali. TAKŻE DLA SZCZEPIONEK

3. Stwierdza się, że dziesiątki tysięcy dzieci zostało poważnie uszkodzonych, co było znane przez cały proces niszczenia dzieci, jednak rodzice nadal pozwalali na łapanie dzieci i wysadzenie ich w głowę, tylko dlatego, że tak było. sponsorowana przez państwo „procedura medyczna”. TAKŻE DLA SZCZEPIONEK.

4. Stwierdza się, że było oczywiste, że całe pokolenie sefardyjskich dzieci było niszczone i NIKT NIC NIE ZROBIŁ. To samo dotyczy szczepionek, które teraz najwyraźniej niszczą amerykańskie dzieci, a NIKT nic nie robi, ponieważ lekarze i stan mogą po prostu zakrzyczeć każdego, kto to zauważy. Media, które są praktycznie w 100 PROCENTACH własnością Aszkenazyjczyków, również nie piszą ani słowa, tak jak nie piszą o 100 000 promieniowania przez 50 lat po tym, jak się wydarzyły.

5. Stwierdza się, że pracownicy, którzy dokonali tego straszliwego czynu wobec wszystkich tych dzieci, nie wiedzieli, co robią, byli tylko narzędziami, TAKŻE DLA SZCZEPIONEK

MAMY SWÓJ PRECEDENT, KTÓRY DOWODUJE, ŻE ŻYDZI ASZKENAZYJSCY BĘDĄ OTWARCIE NISZCZYĆ DZIECI W CELU.

Ilość użytego promieniowania jest niezaprzeczalnym dowodem złych zamiarów.

Kiedy „100 000 napromieniowań” zostało wykonane dzieciom sefardyjskim, miarą skumulowanej dawki był przestarzały już rad. Do współczesnego Sieverta jest około 100 radów.

Jeśli całe twoje ciało otrzyma 600 radów w krótkim czasie, co odpowiada około sześciu siwertom, wynik jest zazwyczaj śmiertelny. Dzieje się tak, ponieważ zabija wystarczającą liczbę komórek w całym ciele, aby zatruć strumień krwi produktami ubocznymi martwej tkanki. Jednak zlokalizowane dawki mogą być znacznie wyższe, jeśli nie dotyczy to całego ciała, przy typowej radioterapii raka na poziomie około 8000 rad.

Mózg jest niezwykle odporny na promieniowanie – bardziej niż jakakolwiek inna część ciała. Aby wyrządzić gwarantowane szkody, w głowy tych dzieci przepuszczono dawkę 35 000 radów (lub 350 siwertów). To może wydawać się dużą ilością, ale mózg jest tak odporny na promieniowanie, że potrzeba 5000 radów, aby nawet zacząć go uszkadzać, więc aby zapewnić uszkodzenie mózgu, siedmiokrotnie więcej włożono do głów dzieci. Ponieważ jest to 58-krotność dawki całego ciała dla typowego wyniku śmierci, nie można zaprzeczyć, że Żydzi aszkenazyjscy, którzy zrobili to z Żydami sefardycznymi, chcieli ich psychicznego zniszczenia.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, jak odporny jest mózg na promieniowanie, ponieważ ilość użytego promieniowania przeczy wszelkiej konwencjonalnej mądrości dotyczącej tego, co może być tolerowane przez organizm, co spowoduje, że niektórzy ludzie odwrócą się od tego, jeśli nie zdają sobie sprawy, jak bardzo mózg może znieść. Ważne jest również, aby określić, ile promieniowania zostało użyte, ponieważ już samo to pokazuje jasne intencje Aszkenazyjczyków w ich dążeniu do wyższości etnicznej.

Tak więc dzieci wracały do ​​domu, majacząc, chore iz poważnymi poparzeniami głowy, a ponieważ stało się to w procedurze zatwierdzonej przez państwo, żaden z ich rodziców nie protestował. Tak samo jest ze szczepieniami – kiedy dzieci są normalne przed zaszczepieniem i nagle mają autyzm lub nie są tak bystre jak wcześniej i nawet gdy rodzice o tym wspominają, w końcu władze państwowe przekonują, że to to nie szczepienia, które to spowodowały.

Wersja szczepionki „100 000 promieniowania”

Jak więc właściwie sabotowane obecnie szczepionki powodują uszkodzenie mózgu? Istnieje kilka metod.

1. Trujące metale.

Trujące metale są obecnie najmniejszym zmartwieniem związanym ze szczepionkami, ale same w sobie są na tyle złe, że trzeba o nich wspomnieć. Każdy, kto ma odrobinę dowcipu, wiedziałby, że rtęć, która jest obecna do dziś w fiolkach wielodawkowych wielu szczepionek (ale nie w wersjach jednodawkowych) w postaci timerosalu (środka konserwującego szczepionki) byłaby zła, i to jest. Sam tiomersal w wystarczająco dużej dawce powodowałby znaczne uszkodzenie mózgu. Kiedy szczepienia są nakładane (co jest obecnie normą), a dzieci otrzymują kilka szczepień naraz (co jest obecnie normą), poziom thimerosalu może stać się zbyt wysoki i spowodować uszkodzenie mózgu.

Drugim metalem powszechnie występującym w nowoczesnych szczepionkach jest aluminium, które dodaje się do szczepionek, aby „wywołać wzmocnioną odpowiedź immunologiczną”. Ponieważ dobrze wiadomo, że aluminium wiąże się z chorobami mózgu, wstrzykiwanie go bezpośrednio do żył dzieci nie może być dobre. Jednak rodzice zgadzają się zarówno z rtęcią, jak i aluminium w szczepionkach, ponieważ stan i ich lekarz twierdzą, że szczepionki są dobre. A ludzie mają tendencję do przyjmowania słowa autorytetu za prawdziwe, nawet jeśli choćby odrobina racjonalnego myślenia powiedziałaby nie, tak nie jest.

2. (jeden krok gorzej niż zatrucie metalami) - Adiuwanty celowo uszkadzające.

Adiuwant to wszystko, co dodaje się do szczepionki, co powoduje wzmocnioną odpowiedź immunologiczną. Aluminium może być stosowane jako adiuwant, ale sytuacja, w której naprawdę źle się dzieje, to materiały, których organizm używa jako składniki odżywcze, a materiały, które są normalnie używane jako podstawowe elementy budulcowe organizmu, są wykorzystywane jako adiuwanty w szczepionkach. Jednym z powszechnych adiuwantów, które powodują znaczne uszkodzenia mózgu i nerwów, jest skwalen. Skwalen to olej znajdujący się w synapsach układu nerwowego. Jeśli układ odpornościowy zostanie zaprogramowany przez szczepionkę na usuwanie skwalenu z organizmu, ponieważ został on użyty jako adiuwant w szczepionce, nerwy zostaną pozbawione tego olejku eterycznego i może dojść do wielu zaburzeń nerwowych.

Alergie na orzeszki ziemne powstają, gdy szczepionki wykorzystują olej arachidowy jako adiuwant. I to wszystko sprowadza się do rażącej złośliwości, producenci szczepionek doskonale wiedzą, co robią – jeśli nigdy nie poczujesz się dobrze „po tym szczepieniu przeciwko grypie” lub „szczepieniu przeciwko HPV”, to dlatego, że szczepionka oszukała twój układ odpornościowy, by działał przeciwko twojemu ciału .

3. (O krok gorszy niż szkodliwe adiuwanty) - Wykorzystanie kultur komórek ludzkich jako bazy szczepionek. Kultury komórek ludzkich w kontekście szczepionek, wszystkie pochodziły z komórek pobranych od abortowanych dzieci, a następnie hodowanych w laboratorium w ogromne kolonie komórek, które następnie są zakażone chorobą, na którą ma być przeznaczona szczepionka. Choroba jest następnie „wyekstrahowana z kultur komórkowych” i osłabiona, zanim zostaną dodane do szczepionki. Jest z tym ogromny problem.

Nie da się oddzielić całej ludzkiej tkanki od choroby, której szczepionka ma zapobiegać. Tak więc tkanka ludzka jest wstrzykiwana biorcy szczepionki. A kiedy tak się dzieje, układ odpornościowy widzi ludzką tkankę bezpośrednio powiązaną z jakąkolwiek chorobą, której dotyczy szczepionka, a następnie zostaje oszukany, by zaatakować wszystko, co przypomina tę tkankę w ludzkim ciele. Wynik jest katastrofalny i nie ma możliwości, aby żaden producent szczepionek nie wiedział o tym.

The main human derived cell cultures that are currently used in vaccines are WI-38 which was derived from the lung tissue of an aborted white female baby. Another cell culture is MRC-5, which was isolated from a male fetus. Though there were early tests of vaccines derived from human cell lines, their use did not become widespread until the late 1980's, and they have since then become more and more widely used, correlating with the explosion in autism rates.

Kiedy pod koniec lat 80. stało się to głównym nurtem, wskaźniki autyzmu zaczęły gwałtownie rosnąć. I to było zamierzone. Producenci szczepionek zdają sobie sprawę, że wiele osób złapało się na tym oszustwie i że wiele osób wie, że właśnie dlatego autyzm gwałtownie rośnie w tak alarmującym tempie. Aby to obejść, stworzyli drożdże GMO, które wytwarzają w sobie całą ludzką tkankę, która jest potrzebna do wyrządzenia tych samych szkód, i hodują kultury chorób w tych drożdżach. Kiedy szczepionki produkowane z drożdżami GMO są wstrzykiwane, wyniki są tak złe, jeśli nie gorsze, ponieważ drożdże zostały specjalnie zaprogramowane, aby były tak szkodliwe, jak to tylko możliwe.a producenci szczepionek do tej pory byli w stanie zignorować fakt, że drożdże nie są „tak naprawdę ludzką tkanką”, a następnie argumentują, że dlatego każdy, kto je bada, jest bezpodstawny przez cały czas, gdy dzieje się oczywiste, i nie można sobie wyobrazić sposobu, w jaki można „prognozować autyzm”, chyba że na szczycie struktury władzy znajdują się ludzie, którzy konkretnie kierują przyczyną.

Aszkenazyjczycy, którzy obecnie znajdują się na szczycie struktury władzy w mediach, rządzie i systemach medycznych, są tymi, którzy kierują tą sprawą. I postanowili uczynić siebie lepszymi od reszty ludzkości, tak jak uczynili siebie lepszymi od sefardyjskich Żydów, niszcząc wszystkich innych, zamiast próbować podnieść się na duchu.

Wkładki do szczepionek mówią prawdę. Ma to na celu zmniejszenie odpowiedzialności, jeśli kiedykolwiek spadnie ona na producentów. Jeśli czytasz ulotki dołączane do opakowań wielu szczepionek dla dzieci, autyzm i inne zaburzenia neurologiczne są wyraźnie pokazane jako możliwe „skutki uboczne”. Nie ukrywają tego. Ale ukrywają to, mówiąc, że szanse są tak małe, że praktycznie nie ma szans, aby jakiekolwiek dziecko zachorowało na autyzm, więc jeśli tak się stanie, nie jest to wina szczepionki. BARDZO UJAWNIAJĄCE: Wkładki do szczepionek z lat 70-tych nie wymieniają autyzmu i zaburzeń neurologicznych jako skutków ubocznych. Dlaczego nie?

 

4. O krok gorszy niż kultury komórek ludzkich - Żywe ładunki wirusowe, które trwale modyfikują DNA biorcy

To się dzieje w Dimona Israel od 2003 roku, kiedy w Dimona Israel powstał film dokumentalny o 100 000 promieniowaniach. Uważam, że to nie przypadek, że film dokumentalny o 100 000 promieniowaniach powstał w Dimonie, ponieważ tam właśnie wywodzi się serce wszystkich izraelskich czarnych operacji i oni mieliby zapisy.

Od 2003 roku izraelscy naukowcy z Dimona pracują nad sposobami tworzenia broni biologicznej specyficznej dla rasy oraz nad sposobami trwałej modyfikacji ludzkiego DNA, aby zmodyfikowane cechy były przenoszone z pokolenia na pokolenie.

Na powierzchni biorca nie wydaje się być tak uszkodzony jak biorcy szczepionek, które mają szkodliwe adiuwanty lub były hodowane w liniach komórkowych pochodzenia ludzkiego. Ale szkody są w rzeczywistości znacznie gorsze, ponieważ są NA ZAWSZE. Przez na zawsze rozumiem, że jest to trwała modyfikacja genomu biorcy, która zostanie przekazana każdemu dziecku, które ma biorca.

Około dekadę temu biolodzy dowiedzieli się, że wirusy mogą być wykorzystywane do trwałej zmiany DNA w organizmie gospodarza. Zaczęli więc pracować nad produkcją genetycznie zmodyfikowanych wirusów, które wstawiałyby specjalnie zredagowany kod do komórek każdej osoby, która otrzymała szczepionkę zawierającą takiego wirusa. I to teraz wchodzi do głównego nurtu.

Chociaż wszystkie zastosowania tej technologii, które trafiły do ​​mediów głównego nurtu, są przedstawiane w pozytywnym świetle, jako „genetyczne modyfikacje mające na celu ulepszenie ludzi” niewiele potrzeba, aby stwierdzić oczywistość – że jeśli ci sami aszkenazyjscy Żydzi, którzy starali się stworzyć gorszą rasę Sefardyjscy Żydzi poprzez dużą dawkę promieniowania zdobyli kiedykolwiek technikę szczepionkową, która mogłaby po prostu zaprogramować niższość na całe potomstwo zaszczepionego, na przyszłe pokolenia – czas nieśmiertelny – że absolutnie wykorzystają okazję, aby to zrobić. I możesz się założyć, że tak.

Doktor Jeffrey Bradstreet i GcMAF

Prawdopodobny klasyczny przykład zarówno uszkodzenia złośliwego adiuwantu szczepionkowego, jak i złośliwego ładunku wirusowego w szczepionkach został odkryty przez doktora Jeffreya Bradstreeta. Bradstreet odkrył, że ludzie, których układ odpornościowy został osłabiony przez szczepionki, mieli wysoki poziom nagalazy, która zakłóca działanie związku układu odpornościowego o nazwie GcMAF.

GcMAF jest związkiem układu odpornościowego, który przyłącza się do witaminy D, aby aktywować makrofagi (białe krwinki) i sygnalizować im atak choroby. Bradstreet skupił się na implikacjach, jakie to miało dla leczenia raka i autyzmu, ale miałoby to wpływ na wszystkie funkcje układu odpornościowego.

Bradsteet odkrył, że ludzie mieli wysoki poziom nagalazy we krwi. Nagalase zapobiega przyłączaniu się witaminy D do GcMAF, a tym samym zapobiega aktywacji białych krwinek. Było zamieszanie co do tego, jak faktycznie wprowadzano nagalase. Niektórzy lekarze, którzy pracowali z Bradstreetem, podejrzewali tak jak ja – że do krwi dostały się szczepionki sabotowane wirusem, który pozostawał w organizmie i stale go produkował, a inni wierzyli, że nagalase była po prostu w zastrzykach na początek z. Mogło to być jedno i drugie.

Bradstreet odkrył jednak, że gdyby ludzie otrzymali GcMAF jako dodatek do tego, co może wytworzyć ich organizm, problem nagalazy mógłby zostać przezwyciężony, co pozwoliłoby układowi odpornościowemu ponownie zaatakować raka. Jeśli tak jest, to jest całkiem możliwe, że szczepionki miały na celu zniszczenie ludzi. 1. wprowadzenie wirusa, który nieustannie wytwarza nagalazę, oraz 2. zastosowanie adiuwanta szczepionkowego w celu spowodowania, że ​​układ odpornościowy zaatakuje GcMAF, a tym samym sam się unieszkodliwi. Wszystko, co byłoby potrzebne, to włączenie GcMAF do zastrzyków, a układ odpornościowy widziałby swój własny aktywator jako wroga, a następnie usuwałby go z organizmu. Dodanie nagalase do równania oznaczałoby podwójne trafienie, które znacznie osłabiłoby układ odpornościowy.

Nagalase i autyzm

Bradstreet odkrył również, że osoby z autyzmem miały również wysoki poziom Nagalase we krwi po szczepieniu. Po raz kolejny nie odkrył jeszcze, czy był to wirus powodujący podwyższony poziom, czy też był w szczepionkach na początku, lub (w przypadku autyzmu) czy był to objaw, a nie rzeczywista przyczyna autyzmu) - odkrył tylko, że jest to w 100 procentach wspólne ze szczepieniami. W tym przypadku odkrył, że wprowadzenie dodatkowego GcMAF również nieco ograniczyło autyzm, ale nie było srebrną kulą. Pracował nad tym również we współpracy z innymi lekarzami.

Bradstreet nigdy nie był w stanie uzyskać solidnej odpowiedzi, ponieważ po upublicznieniu badań i dwukrotnym zeznaniu przed Izbą Reprezentantów z dowodami, że szczepionki powodują autyzm (ale jeszcze nie do końca definiują w jaki sposób) i angażują innych lekarzy w śledztwo, znaleziono go unoszącego się w rzece, a inni lekarze, którzy się zaangażowali, również zostali znalezieni martwi. Gdyby nie było czegoś wielkiego do ukrycia, takiego jak spisek o wyższości świata Aszkenazyjczyków, żaden lekarz nie zostałby znaleziony martwy.

Bradstreet był zdecydowanie na ścieżce odkrycia ujawnienia sabotażu szczepionek za pomocą metod nr 2 i nr 4. Odkrył dwa dobrze zdefiniowane powiązania z sabotażem szczepionek – wzrost zachorowań na raka i autyzm, będąc na dobrej drodze do odkrycia, w jaki sposób doszło do uszkodzenia, co kosztowało go życie.

Więcej niż lekarzy zostało zniszczonych przez oszustwo ze szczepieniami

„Syndrom dziecka wstrząśniętego” i „SIDS”

W latach siedemdziesiątych i wczesnych osiemdziesiątych wiedziano o „śmierci łóżeczkowej”, ale nie był to poważny problem. Nagle, pod koniec lat 80-tych, kiedy wprowadzono wczesne wersje nowych szczepionek, wiele dzieci zaczęło „umierać w łóżeczkach” i wymyślono nowy termin, aby to wyjaśnić – „zespół nagłej śmierci niemowląt”. Ten termin trwał około 3 lat, a ludzie pytali, dlaczego umiera tak wiele dzieci. Aszkenazyjczycy mieli odpowiedź, a było nią poczucie winy i obwinianie rodziców za zgony spowodowane szczepionkami.

Tak więc na początku lat 90. nagle pojawił się „syndrom dziecka potrząsanego”, w którym rodzice zostali oskarżeni o potrząsanie swoimi dziećmi na śmierć (by wyjaśnić, dlaczego nagle tak wiele dzieci, które najwyraźniej nie były wykorzystywane, zaczęło umierać). Syndrom dziecka potrząsanego musiał zostać wymyślony jako wymówka za zgony spowodowane szczepionkami, ponieważ najwyraźniej dobrze zadbane dzieci umierały w dużych ilościach, a nowe szczepionki, które zostały zaprojektowane w celu celowego uszkodzenia psychicznego dzieci (podobnie jak 100 000 napromieniowań), nie mogły wziąć na siebie winy, ponieważ gdyby tak się stało, aszkenazyjski plan całkowita dominacja byłaby zagrożona. Interesujące jest to, że autyzm i całe mnóstwo innych zaburzeń nerwowych u niemowląt zaczęło osiągać poziom epidemii dokładnie w tym samym czasie, gdy dużą liczbę rodziców oskarżano o „potrząsanie swoimi dziećmi na śmierć”.

Pewien mężczyzna zapłacił za ujawnienie oszustwa wstrząśniętego dzieckiem po utracie kariery policjanta. Oficer policji z Queensland, Chris Savage, wiedział, że wszystkie zgony wstrząśniętych dzieci, o które otrzymał telefony, były związane ze szczepionką, a nie spowodowane przez rodziców. Oto jego świadectwo:

Ujawniono korzeń oszustwa „Shaken Baby”

„Byłem w policji Queensland przez 20 lat i widziałem z pierwszej ręki, jak szczepionki powodują śmierć, a policja prowadzi dochodzenie, a przy wsparciu systemu medycznego ściga rodziców za obrażenia i śmierć spowodowaną przez szczepionki”.

Zeznanie Chrisa Savage'a, oficera policji w Queensland – pierwotnie wysłane do Jimstonefreelance.com w dniu 5/2/2012

Dołączyłem do Queensland Police Service w Queensland Australia w 1989 roku w wieku 27 lat. W mojej pracy jako funkcjonariusz policji stanowej byłem wzywany do nagłej śmierci w celu zbadania okoliczności. Dotyczyło to niemowląt i małych dzieci.

Uczestniczyłam w kilku, gdzie dziecko zostało znalezione martwe przez jednego z rodziców rano, w Australii termin „zespół nagłej śmierci niemowląt” jest używany do opisania tego wyniku. Zwróć uwagę, jak często używa się „syndromu” – wierzę, że służy to mistyfikowaniu problemu, a tym samym przyczyny. Innym jest „syndrom wojny w Zatoce”, który jest wyraźnie spowodowany przez szczepionkę Anthrax.

Zacząłem kopać głębiej, gdy tylko miałem okazję prowadzić śledztwo w sprawie zgonów niemowląt. W 1993 roku byłam pierwszą odpowiedzią na śmierć 6-miesięcznego dziecka. Pojechałam do szpitala, bo dziecko przywiozła tam karetka, a w szpitalu uzyskałam zeznania matki. W swoim oświadczeniu powiedziała mi, że jej dziecko jadło i spało normalnie, ale kiedy dziecko zostało zaszczepione w wieku 2 miesięcy (co było polityką szczepień w Australii), wtedy nie spało i nie jadło prawidłowo i cierpiało na częste konwulsje

Poszła do kilku lekarzy, próbując znaleźć odpowiedź. Podali jej powszechny lek o nazwie „Panadol”, który nic nie robił. Konwulsje trwały, więc poszła do innego lekarza, który podał jej inny lek, który również nie działał. Dziecko nadal często drgało i wymiotowało. Mała dziewczynka nie spała, a matka również była pozbawiona snu.

Ponieważ sytuacja była tak rozpaczliwa, matka poszła na zakupy do lekarza. Inni lekarze po prostu dali jej więcej leków. W wieku około 5 miesięcy dziecko zmarło. Następnie QPS oskarżył matkę o spowodowanie śmierci, wykorzystując raport sądowy, który wykazał nieznacznie podwyższony poziom narkotyków. Na szczęście w tym konkretnym przypadku dyrektor prokuratury nie chciał wnieść oskarżenia o morderstwo, ponieważ matka przedstawiła oświadczenie opisujące normalny sen i jedzenie przed szczepieniem.

Inny incydent miał miejsce, kiedy zobaczyłem ojca przechodzącego przez Ipswitch District Watchhouse Q1D pod zarzutem zabójstwa (podobnego do morderstwa drugiego stopnia) pięciolatka, który doznał ostrej reakcji na początkowe szczepionki i miał uszkodzony mózg. QPS oparł się na fałszywym założeniu medycznym zatytułowanym „syndrom potrząsanego dziecka” – znowu jest to słowo „syndrom”.

Dziecko uległo obrażeniom spowodowanym przez szczepionki, a QPS zdecydowało się obwiniać ojca na podstawie „zespołu dziecka potrząsanego”, ale nie było innych dowodów niż szczepionka na przyczynę obrażeń, gdy zastosowano oskarżenie „dziecko wstrząśnięte” .

Widziałem zasmuconych rodziców oskarżonych o spowodowanie śmierci ich dzieci,

Najwyższy okres ryzyka zgonu w wyniku szczepienia przypadał na dwa miesiące, kiedy niemowlętom podano wszystkie szczepionki;

Kiedy detektywi badają śmierć dziecka, przesłuchują każdego z rodziców osobno. Jeśli istnieją jakieś sprzeczne wersje tej historii, wykorzystują różnice, aby zaatakować wiarygodność rodziców i polegają na wadliwych dowodach medycznych „syndromu potrząsanego dziecka”. Jeśli nie ma konfliktu, nawet drobnego w zeznaniach rodziców, policja przekazuje je "lekarzowi", który ma "doświadczenie" z "syndromem dziecka potrząsanego" i próbuje wnieść oskarżenie pod tym kątem.

Jeśli rodzice powiedzą śledczemu, że podnieśli martwe dziecko i potrząsnęli nim, aby je obudzić, policja wniesie oskarżenie, mimo że dziecko już nie żyje. Ponieważ „syndrom dziecka potrząsanego” nie ma twardych dowodów, takich jak siniaki lub inne urazy, jest to doskonały sposób na obwinianie rodziców za szkody spowodowane przez szczepionki.

W październiku 2009 roku dziecko zmarło wkrótce po zaszczepieniu się szczepionką H1N1 i ku zaskoczeniu wszystkich koroner stanowy orzekł, że nie ma związku ze szczepionką.

Moim zdaniem funkcjonariusze QPS mają wystarczająco dużo prania mózgu, aby nie zdawać sobie sprawy, że szczepionki powodują obrażenia i śmierć; a kiedy prowadzą śledztwo i ścigają, w dużym stopniu polegają na „dowodach medycznych”, na które duży wpływ ma duża farmacja, i wydaje się, że chcą pozbyć się odpowiedzialności.

Teraz dają szczepienia zaraz po urodzeniu i spekuluję, że dzieje się tak, aby można było obwiniać o wszelkie szkody, które mają problemy od urodzenia.

Po przekazaniu rodzicowi artykułu dr. Very Schreibner, który przedstawiał uszkodzenia poszczepienne, hierarchia QPS ścigała mnie, więc odszedłem z powodów medycznych. Kiedy wychodziłem, próbowali mnie zmusić do wzięcia SSRI, ale wyrzuciłem je wszystkie do kosza; jak już wiesz, spowodowałyby one poważne problemy.

Chris Savage,
były sierżant policji w Queensland Police Service,
numer rejestracyjny 4007505
Amoor Qld 4570

Prognozy dotyczące autyzmu mówią całą historię: wszystko jest zgodne z projektem.

Pamiętam, jak w 2009 roku po raz pierwszy usłyszałem „prognozę autyzmu”. Stwierdzili, że do 2011 roku 1 na 110 dzieci będzie miało autyzm. I od razu wiedziałem, że nie mogli tego wiedzieć, chyba że to oni spowodowali. Stało się. Wkrótce potem powiedzieli, że do 2015 roku 1 na 45 dzieci będzie autystyczne. Stało się. Teraz podają prognozy autyzmu, które są coraz bardziej ponure, ale twierdzą, że nie znają przyczyny.

LUDZIE, NIE MOGĄ PODAĆ PROGNOZY, JEŚLI NIE ZNAJĄ PRZYCZYNY AUTYZMU. LICZĄ, ŻE LUDZIE BĘDĄ ZBYT ZAJĘCI, ZBYT BEZMYŚLNI, ZBYT GŁUPI, ABY ZROZUMIEĆ, ŻE NIE MA SPOSOBU, ABY POWIEDZIEĆ, CO SIĘ ZDARZY WCZEŚNIEJ, JEŚLI TO NIE ONE POWODUJĄ.

To jest tak podstawowe, jak tylko logika. Jeśli nie jesteś przyczyną lub przynajmniej nie znasz przyczyny, nie możesz powiedzieć, co stanie się w przyszłości z czymś takim jak niepełnosprawność. Możesz się założyć, że twoje skarpetki dokładnie wiedzą, co powoduje autyzm, a fakt, że milczą na ten temat, jest zawsze obecnym dowodem na to, że to one powodują i tego chcą. 100 000 PROMIENIÓW KTOKOLWIEK? Ustanowiono precedens.

MOŻESZ ZAŁOŻYĆ SIĘ O SWOJE ŻYCIE ŻYDZI ASZKENAZYJSCY WIEDZĄ DOKŁADNIE CO SIĘ DZIEJE, ZROBILI TO WCZEŚNIEJ I ROBIĄ TO TERAZ.

Można się założyć, że wiedzą, ponieważ udokumentowano fakt, że są właścicielami mediów, które mają badać zagrożenia takie jak autyzm, a jedyne, co robią, to owijanie w bawełnę BS

Można się założyć, że zrobiliby to, bo już w przeszłości udowodnili, że będą z Żydami z innej sekty, których powinni szanować o wiele bardziej niż ludzi, którzy wcale nie są Żydami. Jeśli zrobili to Żydom sefardyjskim, zrobią to KAŻDEMU.

Można się założyć, że jest to spisek o wyższości rasy, ponieważ był to jedyny powód, dla którego zniszczyli całe pokolenie sefardyjskiej młodzieży na izraelskim terenie, przy pełnej wiedzy i wysiłku Aszkenazyjczyków.

Można się założyć, że spodziewają się, że ujdzie im to na sucho, ponieważ ostatnim razem uszło im to na sucho, a sefardyjscy rodzice NIC nie zrobili, by zniszczyć ich dzieci. Wystarczyło powiedzieć, że jest to procedura medyczna nakazana przez stan, a sefardyjscy rodzice usiedli na tyłkach i pozwolili, aby tak się stało.

Można się założyć, że uda im się to wszystko ukryć, ponieważ wykorzystali swoją pozycję i są właścicielami systemu medycznego i produkcji. Pracownicy, którzy pracują na hali produkcyjnej szczepionek, będą nieświadomi całej fabuły, podczas gdy pokoje personelu buzują iluzją przyszłej wielkości nad zniszczeniem ich największej konkurencji - cywilizacji zachodniej - wypróbowanymi i prawdziwymi metodami, z którymi odnosili sukcesy wcześniej .

Ich oczywistym celem końcowym jest unicestwienie cywilizacji zachodniej

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że ich końcową grą jest wymazanie zachodniej cywilizacji, wystarczy otworzyć obrazy Google i wygooglować „ludzi historii Europy”. Wszystkie obrazy, które Google pokaże, przedstawiają czarnoskórych i inne mniejszości. I to jest uniwersalne, Bing to robi, DuckDuck to robi, robi to Yahoo, robi to IXquick – powiedział zachodniej cywilizacji i białej rasie, należący do Aszkenazyjczyków krzemowy Valally POŻEGNANIE.

Jeśli biali nie zrobią nic, aby ich powstrzymać, a zamiast tego będą kontynuować ściganie najnowszego Iphone'a, Aszkenazyjczykom uda się pożegnać nieżydowską białą rasę za pomocą szczepionek, które nieproporcjonalnie niszczą białych chłopców bardziej niż jakakolwiek inna grupa, tak, dzisiejsze szczepionki są specyficzne dla rasy broni biologicznej, która celuje w białych i prawdopodobnie została opracowana w Dimona Israel, która od 2004 roku prowadzi intensywne badania nad bronią biologiczną specyficzną dla rasy.

Dimona to miasto na pustyni Negew, gdzie znajduje się izraelski obiekt jądrowy. Dimona i powiązana z nią pustynna dzielnica Arava to centrum izraelskich tajnych operacji. To jest tak daleko w środku pustkowia, jakie Izrael może osiągnąć, więc brudna robota jest tam wykonywana.

Mam przeczucie, że formuła dla niemowląt również odgrywa ważną rolę.

Czy kiedykolwiek czytałeś składniki formuły dla niemowląt? To ohydne bzdury, które nawet nie czytają tak, jak powinno mieć dziecko. Składa się głównie z syropu kukurydzianego. We wszystkich markach. Sprawdziłem wszystkie marki oferowane przez Wal Mart. Istnieje wiele potwierdzeń tego na zewnątrz lub możesz udać się do Wal Mart, kupić puszkę Enfamil i zobaczyć na własne oczy. Raddestmom.com powiedział, że to tak:

„Niestety w Ameryce nasze odżywki dla niemowląt są pełne gównianych dodatków i składników z dna beczki. Syrop kukurydziany i oleina palmowa to jedne z wielu rzeczy, które nie są tak dobre dla twoich dzieci. poziom cukru we krwi, w przeciwieństwie do zwykłego cukru, pochodzi głównie z kukurydzy GMO, która, jak wiemy, sprawia, że ​​szczury wyrastają z osłów i pokrywają się guzami”.

Mój komentarz: TUTAJ JEST LISTA SKŁADNIKÓW NORMALNEJ RODZINY TERAZ w 2017 roku: Syrop kukurydziany (45%) Oleje roślinne (26%) Hydrosolat kazeiny pochodzący z mleka (17%) Modyfikowana skrobia kukurydziana 7%. Jest więc gorzej niż jeszcze trzy lata temu. Brzmi zdrowo. To 95 procent całości. A jeśli pierwsze 45 procent to stały syrop kukurydziany, to wątpię, czy „17-procentowy hydrosolat kazeiny” ma dużą wartość, który „pochodzi” z jedynego składnika, jaki dałbym dziecku, czyli mleka.Założę się, że być może obniżenie jakości odżywek dla niemowląt działa w parze ze skażonymi szczepionkami, aby podnieść wskaźniki autyzmu. Założę się, że rozkładają szkody, więc nie ma jednej przyczyny, którą można by obwiniać, może sama formuła jest wystarczająco zła, aby wywołać poważne zaburzenia mózgu. To na pewno brzmi w ten sposób. Wcale by mnie to nie zdziwiło.

Czy widziałeś, jak wyglądają teraz dzieci, zaszczepione czy nie? Wszyscy są w oszołomieniu (z powodu oczywistego głodu mózgu), podczas gdy ich ciała są całkowicie nadęte. Jaki inny byłby wynik z tak przerażającą formułą? mózg dziecka potrzebuje tłuszczów. Tak, w formule są oleje, ale są one pochodzenia roślinnego, a nie tłuszczy. Tłuszcz i białko to dwie główne rzeczy, których potrzebuje mózg dziecka. A tłuszcz, który pochodzi z niezdolności do metabolizowania stałych składników syropu kukurydzianego, nie jest właściwym rodzajem tłuszczu. DLACZEGO NA ZIEMI ŻADNA mieszanka dla niemowląt nie zawierałaby nawet PEŁNEGO MLEKA poza celowym pozbawieniem mózgu potrzebnych mu składników odżywczych?Co się stanie, gdy po tym, jak to dziecko zostało już częściowo wyłączone z celowo sabotowanej formuły, nagle dostaje solidną dawkę ludzkich komórek diploidalnych oraz adiuwantów i dodatków do szczepionek, które tylko spowodują, że układ odpornościowy będzie działał bezpośrednio przeciwko mózg jeszcze bardziej?

POZWÓL MI Zgadnąć: Czy pamiętasz przypadek sprzed około 10 lat, kiedy rodzice myśleli, że ich dziecko jest Jezusem i aby uczynić je „czystym” wszystko, co zrobili, to karmienie młodej sałaty, aż umrze z głodu? To, co zrobi taka gówniana mieszanka dla niemowląt, to upewnienie się, że dziecko nie zwiędnie fizycznie jak dziecko z sałatą, ale psychicznie wynik byłby prawdopodobnie podobny. Stwierdzono, że dzieci karmione mieszanką są o 10 punktów IQ niższe niż karmione piersią. Ale to zostało powiedziane, gdy formuły faktycznie zawierały prawdziwe mleko. Założę się, że przepaść jest teraz DUŻO większa niż ta, a kiedy dochodzi do takiej deprawacji, dziecko nie ma absolutnie nic, co mogłoby stłumić skutki szczepionki, która jest zasadniczo bronią biologiczną.

PYTANIE: DO KTO WŁAŚCICIELI FIRMY, KTÓRE WYTWARZAJĄ FORMUŁĘ BABY? Oczywista odpowiedź: Aszkenazyjczycy przejęli każdy, kto ma jakiekolwiek znaczenie.

O wiele lepiej byłoby po prostu rozcieńczyć pełne mleko 50/50 wodą (ponieważ krowie mleko jest zbyt mocne) i doprawić mleko cukrem (aby zapobiec zaparciom). cukier jest, ludzkie mleko jest bardzo słodkie, a rzeczywisty potrzebny cukier to około trzech uncji na litr. Jeśli nie zostanie dodany do mleka krowiego, dziecko się podłączy. Nie można powiedzieć, że właśnie dlatego obecny enfamil zawiera 45% stałych składników syropu kukurydzianego, ponieważ mleko staje się stałe w brzuszku dziecka, a obecne składniki enfamilu w ogóle nie zawierają prawdziwego mleka. Substancje stałe z syropu kukurydzianego są prawdopodobnie tam, ponieważ stanowią najniższą jakość gówna, które kiedykolwiek mogłoby odegnać śmierć z głodu.

Aszkenazyjczycy bezwstydnie chowają się za oskarżeniami o antysemityzm i status ofiary przeciwko każdemu, kto wytyka ich złe uczynki.

Oskarżając wszystkich innych o bycie rasistami, samozwańczy mają prawo do bycia rasistą. Jeśli ktokolwiek wskazuje na coś złego, co robią Aszkenazyjczycy, będzie musiał być przygotowany na stawienie czoła oskarżeniom o antysemityzm. Aszkenazyjczycy używają statusu holokaustu i ofiary, aby uciszyć każdego, kto kwestionuje wszystko, co robią, podczas gdy używają NSA, aby przekazać im wszystkie informacje, których potrzebują, aby zniszczyć ich biznesową i informacyjną konkurencję, CIA, aby to się stało, i ogromne „bailouts bankierów”, aby to wszystko sfinansować. Jest powód, dla którego nie-Żydzi wynaleźli prawie wszystkie technologie, które mamy, ale Żydzi są na szczycie tego wszystkiego. Sprawiły to nasze własne zinfiltrowane agencje wywiadowcze i rząd.Więc kiedy mówisz ludziom o spisku Aszkenazyjczyków o światową supremację za pomocą skażonych szczepionek, spodziewaj się najgorszego możliwego leczenia.

Jeśli rozpowszechnisz prawdziwą prawdę o tym, kim są prawdziwi zwolennicy supremacji – Aszkenazyjczycy – którzy są takimi supremacjonistami , zniszczą wszystkie dzieci na świecie poza własnymi i udowodnią to, niszcząc nawet sefardyjskich Żydów w Izraelu, spodziewaj się, że zostaną nazwani rasistą, „antysemitą” lub „białą supremacją”, po prostu twierdząc, że atakują wszystkich. Spodziewaj się usunięcia facebooka, zawieszenia Twittera, cenzury Youtube i zamknięcia poczty, ponieważ te usługi są przeznaczone tylko dla frajerów, którzy trzymają się linii establishmentu – establishmentu, który poza Trumpem wydaje się być całkowicie zdominowany przez Aszkenazyjczyków. bezpośrednio lub tych, którzy służą Aszkenazi jak głupcy.

Jeśli jesteś skuteczny pomimo tego, że zlikwidowano główne wodopoje w Internecie, spodziewaj się, że zostaniesz oczerniony, odsunięty na bok, zwolniony – cokolwiek oni myślą, że to będzie potrzebne, aby cię uciszyć, a jeśli to wszystko zawiedzie, lepiej uważaj na plecy i zapieczętuj swoje dom albo umrzesz. W pełni zamierzają uczynić swoją „wyższość poprzez 100 000 promieniowania” współczesną rzeczywistością za pomocą szczepionek i idą pełną parą do przodu, całkowicie nieskrępowani, pomimo faktu, że ludzie się budzą. Nie możemy pozwolić im na to.

Poprzez niszczące szczepionki Aszkenazyjczycy, wraz z głównymi producentami w przemyśle farmaceutycznym, będącymi ich wyłączną własnością, wykazali wyraźny zamiar zniszczenia całej ludzkości, tak jak zrobili to wiele pokoleń temu poprzez ogromne dawki promieniowania skierowane do głów całej sefardyjskiej młodzieży. Bezpiecznie byłoby założyć, że znajdą się tacy, którym powiedziano i wiedzą lepiej, że nie powinni brać jednej z tych skażonych szczepionek, w wyniku czego będą mieli wyższą inteligencję i zdrowie, gdy spojrzy się na nich z perspektywy tych, którzy je otrzymają. Statystyki autyzmu, wysoki wskaźnik zachorowalności na raka i obecna epidemia zaburzeń neurologicznych wywołanych szczepionką wydają się być wyraźnym wysiłkiem Aszkenazyjczyków, aby podzielić ludzkość na dwie grupy: tych, którzy stracili intelekt i zdrowie przez skażoną szczepionkę, i tych, którzy tego nie zrobili. i dlatego są lepsze.Można teraz argumentować, że przyjmowanie ŻADNYCH szczepień z jakiegokolwiek powodu nie jest już bezpieczne; proszę, nie pozwólcie im zabrać waszych dzieci.

Jeśli kiedykolwiek zobaczysz film przedstawiający główne postacie, które otrzymują swoje, pamiętaj, że nie wszystkie ujęcia będą sobie równe!