Powrót

Obama wprowadza całkowite przejęcie systemu mediów.

Niezwykłe oświadczenie rządu amerykańskiego, który formalnie zaatakował amerykańskie media w całkowicie bezprecedensowy sposób. W każdej stacji radiowej czy telewizyjnej są zamontowane od lat specjalne urządzenia pozwalające w każdej chwili przerwać każdą transmisję i nadawać rządowe komunikaty.

3 Lutego 2011 zatwierdzono oficjalne prawo umożliwiające taką akcję rządu. Więcej szczegółów w poniższym linku.

http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.infowars.com%2Fobama-launches-total-takeover-of-media%2F&act=url

Poniżej niezwykle emocjonalny film w języku angielskim Alexa Jonesa, który jest praktycznie przerażony tym posunięciem i uważa, że nawet Sowieci nigdy się odważyli na takie drastyczne ograniczenie wolności słowa, na jakie w tej chwili zdecydował się rząd USA.

Obejrzyj koniecznie ostatnie 3 minuty tego filmu!

W każdej chwili każda komórka, Internet, gra X-box, stacja radiowa czy TV może być wstrzymana, a w zamian rozpoczną się masowe kłamstwa satanistów typu Obama czy innych szaleńców na podobnym poziomie 'uduchowienia lucyferiańskiego'.

Na wielu stronach mojej witryny powtarzam slogan, który w tej właśnie chwili nabiera szczególnego znaczenia.

Cenzura jest mieczem kłamstwa.
Kłamstwo jest spiskiem i stanowi jego fundament - tajemnica jest jego rusztowaniem.

Następuje drastyczna cenzura, nie tylko w USA ale reszta szatańskiego świata z pewnością pójdzie śladami nielegalnego prezydenta, który okazuje się największym despotą, kłamcą i oszustem na prezydenckim stołku.

Takie posunięcie oznacza tylko jedno.

Witryny i radiostacje niezależne od kłamliwych masowych mediów rozpowszechniają znaczną część prawdy, prawdy niezwykle niewygodnej dla zwyrodnialców NWO!

Sataniści NWO rozpoczynają masową ofensywę przeciwko Prawdzie i w niedługim czasie nastąpi drastyczna cenzura, która jest oczywiście mieczem kłamstwa owych satanistów.

Dla witryn takich jak www.zbawienie.com czy kanału YouTube thewordwatcher czas dobiega końca. Coraz wyraźniej wkraczamy w ostatnia fazę walki dobra ze złem, walki szatan z Bogiem, walki Prawdy z zakłamaniem i sprawiedliwości z niesprawiedliwością.

Takie posunięcie rządu USA oraz Obamy nie wróży dla Amerykanów nic dobrego. Jedynym wyjaśnieniem tego może być planowany dla USA stan wojenny oraz rozbrojenie Amerykanów. W tym przypadku obecność 800 obozów koncentracyjnych w USA oraz setki tysięcy trumien mają swój morderczy cel.

Z jednej strony to wszystko brzmi niezwykle przygnębiająco. Z drugiej strony zbliżamy się do trudnego okresu, którego szczytem będzie tzw. Wielki Ucisk. A zaraz nim nastąpi Królestwo Boże.

Zanim rozpocznie się ostatnia faza rządów szatana - siedem lat, nastąpi także... porwanie.

Dla tych, którzy maja zaufanie do materiałów przedstawionych na witrynie www.zbawienie.com, informuję że ponownie zarchiwizowałem dzisiejszy stan całej witryny i jest ona dostępna do załadowania w tym linku. zbawienie.

W wypadku blokady witryny głównej, w tym linku znajduje się jej kopia. http://members.iinet.net.au/~kubik/zbawienie/index.html

 

Napisano: 9 Lutego 2011

Ostatnie uaktualnienie: 9 Lutego 2011

 

powrót
 
powrót na górę