Obama popiera małżeństwa homoseksualne

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 10 Maja 2012.

 

Barack Obama oświadczył w środę, jako pierwszy prezydent USA, że popiera małżeństwa osób tej samej płci. Uważa, że jest to problem społeczny, który dzieli kraj
Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,11692375,Obama_popiera_malzenstwa_homoseksualne.html#ixzz1uSkmhn00

To całkowicie nowe stanowisko w sprawie kwestii małżeństw homoseksualnych. W wywiadzie w Sali Gabinetowej w Białym Domu Barack Obama mówił: - Ważne jest dla mnie osobiście śmiałe stwierdzenie, że pary homoseksualne powinny móc zawierać związki małżeńskie. Prezydent USA stwierdził, że wpływ na zajęcie takiego stanowiska miały zmiany, jakie zachodziły w jego światopoglądzie na przestrzeni lat oraz kontakty z przyjaciółmi i innymi ludźmi, którzy są homoseksualistami. - Byłem wrażliwy na fakt, że dla wielu ludzi, małżeństwo to coś, co wywołuje bardzo silne tradycje i przekonania religijne - powiedział prezydent w wywiadzie dla stacji ABC News.

W 2010 r. Obama stwierdził, że jego dawna pozycja do idei małżeństw jednopłciowych się zmienia. - Moje uczucia na ten temat stale się rozwijają. Mam przyjaciół, mam ludzi, którzy pracują dla mnie, którzy są w mocnych, silnych, długotrwałych związkach gejów lub lesbijek. I są to niezwykli ludzie. I to jest coś, co znaczy dla nich bardzo dużo - że się o nich troszczymy.

Wyborcy Obamy przeciwko związkom homoseksualnym?

Z Białego Domu dochodzą jednak przecieki, że doradcy prezydenta obawiają się politycznego ryzyka związanego z jednoznaczną deklaracją poparcia. Jedną z przyczyn jest fakt, że wśród Afroamerykanów - kluczowej części elektoratu Obamy - poparcie dla małżeństw homoseksualnych jest znacznie słabsze niż wśród białych liberałów w USA. Czarni są w tej sprawie bardziej konserwatywni.

Według najnowszego sondażu ośrodka Pew Research Center poparcie dla legalizacji małżeństw gejów i lesbijek rośnie. O ile w 2008 r. popierało je tylko 39 procent Amerykanów, a 51 procent było przeciw, to obecnie już 47 procent opowiada się za legalizacją, a przeciwnych jest 43 procent (różnica mieści się w granicach błędu statystycznego).

Obama zalegalizował już jawną służbę gejów w wojsku i podpisał ustawę o karaniu przestępstw z nienawiści do mniejszości rasowych i seksualnych.

Z kolei Mitt Romney, republikański rywal Obamy, ostatnio wypowiedział się zdecydowanie przeciw legalizacji małżeństw gejowskich. W wywiadzie dla telewizji w Ohio oświadczył, że małżeństwo "powinno być związkiem między mężczyzną a kobietą".

Czekamy na Wasze listy. Napisz: listydogazety@gazeta.pl

 

Tyle znana gadzinówka, czyli Gazeta Wyborcza. Nie mylić z Wyborową, bo ubliżylibyśmy... Wyborowej!

Jakkolwiek byśmy na to nie patrzyli. trwa stała i systematyczna akcja wyniszczania rodzaju ludzkiego, w szczególności zachodniej cywilizacji. Oczywiście nielegalny prezydent, Obama jest wiodącym zbrodniarzem, który celowo wyniszcza nie tylko gospodarkę USA, ale stara się bardzo, aby wywołać wojnę domową w USA i wymordować jak największą ilość ludzi. Jego polityka przypomina politykę Hitlera czy Stalina. Niestety Obama idzie jeszcze dalej.

Konstytucja została już niemal anulowana a ludzi, którzy chcieliby ją powrócić do właściwej pozycji są uważani za chorych umysłowo ekstremistów, na których czeka już w USA ponad 800 obozów, żywcem wziętych z planów nazistów. Obama najczęściej odwraca wszystko do góry nogami. Zło jest dobrem, dobro jest złem. Dobra ekonomia jest zła, zła ekonomia jest dobra. Jak obywatel kradnie pieniądze, to się go zamyka do więzienia, jak bankierzy rozkradają cała gospodarkę USA, to otrzymują od nielegalnego prezydenta specjalne nagrody.

Aby było jeszcze ciekawej, pan co ma oba, (a może i nie ma) - popiera homoseksualne małżeństwa. Czyli zaprzedane złu media amerykańskie, szkolnictwo oraz inne organizacje faworyzują na siłę i po chamsku wszelkie zboczenia zachęcając, w szczególności młodzież do tychże, a kiedy młodzież dorośnie i ma poważne problemy mentalne z rozróżnieniem płci, ojca, matki i dziecka, genialny 'pokojowy' laureat nagrody Nobla zachęca skołowana młodzież do dalszych postępów 'seksualnych' w imię wolności i równości.

Zbrodnicza działalność wrogów rodzaju ludzkiego, Obamy i jemu podobnych typów nie posiada chyba już żadnych granic.

Walka z rodziną jest najohydniejszą zbrodnią przeciwko rodzajowi ludzkiemu
!

Niestety niewielu ludzi posiada na tyle inteligencji, aby zauważyć, że do kontynuacji istnienia rodzaju ludzkiego każda kobieta na globie powinna urodzić co najmniej dwoje dzieci.

Sprawdź ten artykuł, który dokładniej omawia demografię homo sapiens i w jaki haniebny sposób siły przeciwne rodzajowi ludzkiemu systematycznie go wyniszczają, przy pełnym poparciu takich gadzinówek jak Wyborcza czy innych szmatławców nie wartych czytania.

Obejrzyj także ten film, który ukazuje nam wyraźnie, że jeżeli Bóg nie wkroczy w nasze dzieje w najbliższym czasie, zbrodniarze rządzący tym światem całkowicie zniszczą rodzaj ludzki, ponieważ proces juz rozpoczęty zaszedł już za daleko.


Niestety akcja wyniszczania ludzkości toczy się nieprzerwanie z pełnym poparciem władz, mediów oraz kościołów Chrześcijaństwa z KRK na czele. Jak wiadomo nikt przeciwko aż tak drastycznej depopulacji nie protestuje.

Popieranie homoseksualizmu jest zaledwie jednym z wielu narzędzi masowej zagłady rodzaju ludzkiego.

Czy ludzie popełniający owe zbrodnie są rzeczywiście ludźmi? Jedna z hipotez... http://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htmNapisano: 10 Maja 2012

Ostatnie uaktualnienie: 10 Maja 2012