Powrót

Ostatnie uaktualnienie: 28 Lutego 2011

Bank Federalny USA otwarcie przyznał się do tego, że nie posiada on wcale złota! Link w tłumaczeniu Google. Oznacza to, że rząd USA jest praktycznie bankrutem. W każdej chwili rząd USA może ogłosić bankructwo. Taki stan trwa od roku 1934. Oczywiście gazeta ta nie podaje, że Bank Federalny USA jest od roku 1913 bankiem prywatnym, nad którym całkowita kontrolę sprawują Rockefellerzy, Morganowie i rodzina Rothschild. Ci z kolei są kontrolowani przez... Watykan.

W tym filmie jest ukazane, kto kieruje prezydentem Obamą. http://vodpod.com/watch/2591756-obamas-papal-masters

Dowód na to jest prosty. Ci sami ludzie kontrolowali Busha i teraz kontrolują Obamę. Dlatego p[polityka obydwu jest praktycznie identyczna. A Obama obiecywał wielkie zmiany. Raczej na gorsze!

Na oficjalnej stronie NASA, administrator agencji, Charles F. Bolden wystąpił z bardzo dziwnym oświadczeniem. Dotyczy ono przygotowań do "niebezpieczeństwa" jakie może czekać członków "rodziny" NASA. Bolden powołuje się na niedawne ćwiczenia FEMA "Eagle Horizon", podczas których dowiedział się o rzeczach, które dotyczą jego prywatnej osoby wraz z rodziną. Chodzi o zabezpieczenie się przed naschodzącym niebezpieczeństwem.

Bolden nie wyraził tego bezpośrednio, jednakże ton wypowiedzi wskazuje na to, że istnieje jakieś realne zagrożenie dla całego świata. "Jesteśmy jedyną agencją, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo ludzi nie tylko na Ziemi, ale także poza naszą planetą" (sic!) - stwierdził Bolden. Uważa on, że poziom przygotowań rodzin do niebezpieczeństwa nie jest wystarczający. Chodzi tu o całe stany, "czy to będzie Zachodnie Wybrzeże, Wschodnie Wybrzeże czy Wybrzeże Zatoki czy też Wielkie Jeziora - pomyślcie o naturalnych kataklizmach, które mogą się wydarzyć w waszej okolicy, pomyślcie o atakach terrorystycznych z zewnątrz, które mogą się wydarzyć tak jak to było 11 września, i przedyskutujcie w rodzinach o swojej pracy i o tym co należy zrobić by się przygotować do nieprzewidywalnego".

Dalej Bolden namawia do zabezpieczenia się w postaci zestawów bezpieczeństwa na wypadek huraganów i trzęsień ziemi, planów ewakuacji i miejsc spotkań z rodzinami i znajomymi gdy przestaną działać środki komunikacji i łączności. Apel do "rodzin NASA" ma na celu pewność, że jeśli coś się nagle wydarzy to pracownicy agencji będą spokojni, że rodziny były odpowiednio przygotowane. Treść i ton wypowiedzi administratora NASA wskazuje na to, że ma on informacje o nadchodzącym niebezpieczeństwie, o którym nie może powiedzieć. Daje do zrozumienia, że dowiedział się o tym podczas ćwiczeń FEMA i że niebezpieczeństwo jest bardzo realne, czy też nawet nieuniknione. Daje też do zrozumienia, że niebezpieczeństwo może dotyczyć obszarów poza Ziemią! Czyżby chodziło o wybuch słoneczny, kometę czy zdalnie sterowanego asteroidę (sugestia z zamachem terrorystycznym)? Sprawa jest więc poważna - nie są to jakieś pogłoski - jest to oficjalne ostrzeżenie ze strony wysokiej rangi oficjela jednej z najważniejszych agencji Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo wśród pracowników NASA rozesłano wewnętrzny e-mail potwierdzający realność zagrożenia i przynaglający do szybkich przygotowań do nadchodzącego niebezpieczeństwa.

Źródło angielskie - http://www.nasa.gov/centers/hq/emergency/personalPreparedness/index.html

Źródło polskie - http://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/11/wydarzenia-i-komentarze-11-czerwca-2011r/

Komentarz webmastera - Czyżby obawiali się powrotu Chrystusa, który zmiecie wszystkie szatańskie rządy z powierzchni ziemi?

 

"Pieniądze dla rebeliantów Kilka krajów, wspierających libijską Narodową Radę Tymczasową (NRT), zaoferowało przekazanie jej ponad 1 mld USD pomocy finansowej."

- Norweskie myśliwce będą brały udział w działaniach wyłącznie do 1 sierpnia - Pozostałe kraje zadeklarowały pierwszego dnia bieżącego miesiąca, że będą kontynuować operację przynajmniej do końca września 300-400 mln Euro w formie pożyczki zaoferowali Włosi. Kolejne 290 mln Euro ma pochodzić z Francji – to środki z zamrożonych kont władz w Trypolisie. Waszyngton, który nie przekaże istotnej pomocy, poza 26,5 mln USD na akcje humanitarne, poinformował jednak o negocjacjach z arabskimi sojusznikami, które zakończyły się obietnicą przekazania ok. 300 mln USD. Z tej sumy 180 mln oferuje Kuwajt, a 100 mln Katar. Mogą jeszcze zadłużać Libię- bo przecież państwo nie ma praktycznie żadnych [jeszcze] długów.

Źródło - http://www.altair.com.pl/start-6406

Komentarz webmastera - Tak więc wyglądają powstania antyrządowe w krajach arabskich, jak Libia czy obecnie Syria. Wszystko to jest finansowane przez świat dążący do III Wojny Światowej, która najwyraźniej wybuchnie lada chwila na Bliskim Wschodzie.

 

"Sejmowa komisja: Homoseksualiści mogą być rodzicami zastępczymi"

Źródło: http://www.polskatimes.pl/pap/413115,sejmowa-komisja-homoseksualisci-moga-byc-rodzicami,id,t.html?cookie=1

 

Bardzo poważne zagrożenie wybuchu III Wojny Światowej.

Źródło - Guardian przetłumaczony na polski.

Syryjski premier, Asad, w obliczu ataków wojsk sponsorowanych i finansowanych przez Zachód stara się utrzymać władzę. Podobnie jak to ma miejsce w Libii. Kolejny punkt zapalny wywołany przez satanistów dążących do wywołania III Wojny Światowej. Tym razem wygląda to na poważne zagrożenie światowego pokoju. Syria jest najpotężniejszym państwem arabskim z ponad 1.5 mln armią. Sprawy mogą rzeczywiście posunąć się bardzo daleko.

Komentarz webmastera: Szatańscy politycy dążą najwyraźniej do światowego konfliktu. Możemy się spodziewać wielkich problemów - braku paliw a w związku z tym poważnych braków żywności. Niech Bóg ma nas wszystkich w swej opiece. 

Napisano: 12 Czerwca 2011

 

powrót
 
powrót na górę