Olimpiada - największy rytuał na świecie

Ostatnie uaktualnienie: 25 Lipca 2012

 

Olimpiada starożytna była oczywistym wydarzeniem religijnym. Powstała ona na mitach greckich i jej pierwsze spektakle odbywały się od roku 776 p.n.e. co 4 lata w Olimpii, mieście Zeusa, boga greckiego, który miał w tym właśnie miejscu swoją świątynię. W dniu otwarcia składano ofiary ku czci Zeusa.

"Nowoczesne' szaleństwo rozpoczyna się już w najbliższy Piątek.

Proszę sobie obejrzeć ten film - być może jeszcze raz. Ukazane w nim są szczegóły rytuału Igrzysk Olimpijskich.

Wielu czytelników jest juz doskonale zorientowanych w tematach prezentowanych na tej witrynie oraz na witrynie www.zbawienie.com..

Są jednak tacy, którzy nie znają jeszcze wielu tematów i szczególnie dla nich są pozyetczne owe informacje.

Jeżeli Olimpiada jest ku czci 'bogów' Olimpu - oznacza to czczenie Lucyfera, czyli szatana. Uczestnicy i widzowie na trybunach są żywymi uczestnikami tych rytuałów. Świadomie lub nie - uczestniczą w wielu aktach wielbienia fałszywych bóstw, czyli ukrywających się pod ich postaciami demonów oraz samego szatana.

Niektórzy powiedzą, że to przesada. Przecież to niewinny sport oraz ornamenty dla uprzyjemnienia widowiska. Można to sobie i w ten sposób tłumaczyć. Jednak Jezus wyraźnie nam mówi, aby nie miłować tego świata.

Olimpiada jest czymś, co świat miłuje oraz... WIELBI!

Wraz z miłością do tego ukazywane są nam rytuały - jedne jawne, inne ukryte. Podczas Olimpiady będzie się palił płomień -symbol buntu przeciwko Bogu.

Czy rytuały są niebezpieczne dla widzów TV?

Gdyby nie były niebezpieczne, nikt by nie produkował teledysków czy filmów o tematyce okultystycznej,  magicznej czy wręcz szatańskiej. Bezsporna prawdą jest to - że istnieją olbrzymie ilości ofiar ludzkich - opętanych przez demony, jako rezultaty uczestniczenia w tego typu rytuałach.

Rytuały oglądane w TV działają tak samo jak poświęcone demonom relikwie, 'święte' obrazki, karty do wróżb czy inne dewocjonalia czy dodatki okultystyczne. Zwłaszcza, że są one zaprogramowane przez najlepszych okultystycznych ekspertów na całym świecie. Jest ewidentne, że na takie rzeczy nie oszczędza się ani czasu, ani funduszy. Nawet papież pobłogosławił Olimpiadę.

Po włosku papież mówił o rozpoczynających się w piątek w Londynie XXX Igrzyskach Olimpijskich. "Olimpiada jest największym światowym wydarzeniem sportowym, w którym udział biorą sportowcy z bardzo wielu krajów i jako taka ma również wielką wymowę symboliczną. Dlatego Kościół katolicki patrzy na nią ze szczególną sympatią i uwagą" - stwierdził. Następnie zachęcił wiernych: "Módlmy się, ażeby zgodnie z wolą Boga, Igrzyska w Londynie były autentycznym doświadczeniem braterstwa wśród narodów Ziemi".

Ciekawe, którego 'boga' papież miał na myśli. "Boga" Olimpu!?

Źródło - http://wiadomosci.gazeta.pl

Sprawdź także artykuł na temat opętań - Jak zwalczać opętania?

Czy będzie atak terrorystyczny podczas Olimpiady!?

Takich pytań otrzymałem sporo. Niestety nie mam na to żadnej odpowiedzi. Dożyliśmy do takich czasów, w których w tym roku zbiegło się wiele dat, wielu proroctw (Majów) i istotnych czynników, które sugerują, że rzeczywiście się coś niezwykłego może się wydarzyć. Zza kulis wiemy, że czynione są najrozmaitsze przygotowania - z ujawnieniem UFO włącznie. Ponieważ jest to największy szatański rytuał - warto w tym czasie nie tyle obserwować wydarzenia sportowe, ale to, co się będzie działo także poza Londynem - czyli mieć oczy i uszy szeroko otwarte.

Istnieje także możliwość ataku Bestii na Babilon Wielki!

Czy wyląduje na Ziemi UFO?

Jest to kolejna możliwość, nieźle już udokumentowana. Coś według wielu obserwatorów dzieje się w kosmosie. Jedni twierdzą, że UFO zbliża się do nas. Spekuluje się, że przybywają przyjaciele z kosmosu, aby nam pomóc zwalczyć kryzys. Mówi się o odtajnieniu dokumentów związanych z UFO. Mówi się także o możliwościach ataku UFO na Ziemię!

http://www.youtube.com/watch?v=sLlCgZ2J5ZM

A może to Chrystus powraca na Ziemię aby przejąć władzę oczyszczając ją od wszelkiego zła!?

Wszystko jest możliwe i jak Jezus nas napomina - obserwujmy czujnie znaki czasów i... nie miejmy nic wspólnego z działaniami sił ciemności.

Trzymajmy się z dala od świata szatana i nie uczestniczmy w jego szatańskich rytuałach.

Napisano: 25 Lipca 2012

Ostatnie uaktualnienie: 25 Lipca 2012