Powrót

Ostatnie uaktualnienie: 22 Kwietnia 2011

Medialny atak na Chrześcijaństwo i walory chrześcijańskie przybiera na sile. Ostatni wyczyn istoty, którą tytułuje się - 'lady' mam na myśli lady Gaga, to wyrażanie miłości do jednej z najbardziej podłych postaci biblijnych, Judasz w nowej piosence - Judas (Judasz.)

Dlaczego nie mam żadnego szacunku dla owej 'lady'?

W tym filmie - po sam koniec owa... 'lady' podaje raczej unikalną, swoją osobistą 'prawdę' spodziewając się, że będziemy ją naśladować.

Oczywiście odpycha mnie od niej wiele rzeczy. Wulgarny wygląd, podobny język oraz promocja najohydniejszych ludzkich zachowań.

Gaga jest doskonałym narzędziem przeciwko wszelkim pozytywnym atrybutom Chrześcijaństwa i Biblii. Ultymatywnym celem jest odrzucanie wszystkiego, co ma jakąkolwiek wartość moralną czy artystyczną.

Pod koniec tego filmu Gaga (przykro mi ale nie stać mnie na dodatek - 'lady'!) fascynuje się... wymiotami! Nie żartuję! W ostatniej minucie tego filmu Gaga ukazuje nam i poleca, abyśmy mieli szacunek dl własnych wymiocin. Tak Gaga okresla swoją twórczość - trudno się z nia w tym nie zgodzić.

http://www.youtube.com/watch?v=O6Gs6d1-Sew

Oto jej reklamowana 'wartość'  - "mieć szacunek do własnych wymiocin." (od 3:48 minuty) "Idea is that you honor you womit."

W chwilę po owej rewelacji słychać przytłumiony śmiech.

Oto idol wspólczesnego świata, bez oszczędzania funduszy reklamowany na cały świat. Satanizm plus najohydniejsze pomysły, jakie można sobie wyobrazić.

W sumie jest to jedno wielkie oszustwo plus forma zezwierzęcenia młodzieży.

Dlaczego oszustwo? Przede wszystkim nie ona żadną  'lady'. Taką wymiotującą lady, zwłaszcza taką, która uważa za honor własne wymiociny, to wyrzuca się nawet z domu publicznego na bruk. To nie lest 'lady' czyli dama. Zwykła ścierka do sprzątania wymiocin.

Oszustwem jest pokazywanie nam takiej... 'lady', na której jest wymalowany zupełnie ktoś inny.

 

Ostateczny rezultat.


Takimi trikami to i ze mnie można zrobić seksownego nastolatka.

Jej otwarta fascynacja satanizmem jest już wielu z nas znana.

Ostatnio Gaga przeszła samą siebie. Jakiś bóg przekazał jej rzekomo tekst piosenki - Judas oraz kompozycję. W okresie największego święta Chrześcijaństwa Gaga kocha demona, który pokierował Judaszem.

Najbardziej jaskrawy kawałek liryki:

"I want to love you,/but something’s pulling me away from you/Jesus is my virtue, and Judas is the demon I cling to….I’m just a holy fool,/ oh baby he’s so cruel,/ but I’m still in love with Judas, baby.”

"Chcę cię kochać,/ ale coś mnie odpycha od ciebie/ Jezus jest moją cnotą, ale Judasz jest demonem do którego przylegam. Jestem świętym durniem,/ o kochanie on jest taki okrutny,/ ale nadal jestem zakochana w Judaszu, kochanie."

Hmmm... pozostaje nam tylko życzyć szczerze, aby tak panienkę jak i producentów otaczali sami... Judasze, przysparzając im bólu i cierpień. Kocha się, to sie ma!

Niestety przeznacza sie na takie chore nonsensy niewyobrażalne sumy pieniędzy, czy to na nagrania dźwiękowe, czy też na produkcję filmową, wszystko po to, aby degenerować naszą młodzież i upadlać na maxa.

Dla największego efektu wybiera się najbardziej wciągające w słuchanie utwory, pisane przez największe talenty, a celem jest satanistyczna degeneracja każdego, który słucha tych... wymiocin.

Można się spodziewać masowej reklamy w mediach - zwłaszcza w okresie Wielkanocy. Nie jestem katolikiem i celebrowanie Wielkanocy nie jest moim zdaniem czymś, co Biblia popiera. Niemniej niemal miliard Chrześcijan chce za pomocą tego święta - często niezbyt aktywnie, uczcić zmartwychwstanie najwiekszego człowieka, jaki kiedykolwiek chodził po ziemi.

Istnieje także inny element Wielkanocy. Zmartwychwstanie Jezusa jest sromotną porażką szatana!

Jakoś producenci nie kwapią się do wyśmiewania Islamu, czy Judaizmu!

Ich celem jest tylko i wyłącznie Chrześcijaństwo. DLACZEGO?

Szczególowe odpowiedzi znajdziesz na witrynie -www.zbawienie.com

 

Napisano: 22 Kwietnia 2011

Ostatnie uaktualnienie: 22 Kwietnia 2011

 

powrót
 
powrót na górę