Kto od kogo pożycza?

Ostatnie uaktualnienie: 28 Września 2013

 

Niezwykle ciekawe spostrzeżenie, które daje nam wiele do myślenia. Znalazłem przypadkiem linka do ciekawej witryny, która pokazuje nam narodowe długi wielu państw.

Link - http://www.nationaldebtclocks.org/

Tutaj mamy inny link - http://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html

Następny link - http://www.economist.com/content/global_debt_clock

http://www.gfmag.com/component/content/article/119-economic-data/12449-external-debt-in-countries-around-the-world.html#axzz2eIY9APHv

W powyższym linku jest także lista zadłużonych państw.

Co uderza w listach zadłużonych państw, to brak najistotniejszej informacji.

Nie wiemy u kogo są owe państwa, głównie chrześcijańskie tak straszliwie zadłużone.

Napisałem na Google - biggest lender of money - (największy kredytodawca pieniędzy na świecie) i... odpowiedzi nie znalazłem. A chodzi o 50 trylionów dolarów, które ktoś musi gdzieś posiadać.

$51 499 016 833 458

Zacząłem szukać największego banku na świecie i okazał się nim Deutsche Bank AG -

http://pl.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Bank

Okazuje się, że bank ten nie pożycza żadnych pieniędzy rządom państw i takich sum, jakie państwa pożyczają on nie ma. Specjalizuje się w pożyczkach hipotecznych i inwestycjach wielkich firm prywatnych. O pożyczaniu dla rządów państw nie ma w tym linku żadnej informacji. Nie ma także żadnych informacji o tym, kto jest właścicielem tego banku - jedna osoba czy kilka osób. Jest kilka podobnych banków i najprawdopodobniej ich właścicielami są rządzące rody królewskie z Windsor włącznie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_Fundusz_Walutowy

Oto oficjalny bank, z którego rządy pożyczają pieniądze. Niewiele z z tego linku się dowiemy, ale dopiero teraz wiele interesujących informacji zaczyna się pojawiać.

Na ich oficjalnej witrynie jest interesująca historia tego banku. http://www.imf.org/external/about/histcoop.htm

Bank powstał w roku 1944 czyli w czasie II WŚ. Ani słowa o tym, skąd bank wziął pieniądze na pożyczki dla wielu państw!

Jest tam ciekawa tabelka ukazująca spadek finansów świata podczas Wielkiej Depresji USA od roku 1929 do roku 1933, czyli do przejęcia władzy przez Adolfa Hitlera.

Czyli hipoteza, że pieniądze wycofane z USA zainwestowano w Hitlera III Rzeszę jest wielce prawdopodobna.

Rozwój Niemiec pod rządami Hitlera właśnie coś takiego silnie sugeruje. Nagły rozwój gospodarczy Niemiec w tym szczególnie trudnym okresie - po przegranej przez Niemcy i WŚ - sugeruje OLBRZYMI zastrzyk pieniędzy do kasy Hitlera oraz jego rządu.

http://www.imf.org/external/about/gold.htm

W tym linku mamy dumnie podane ilości złota, jakimi dysponuje IMF czyli Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

I podstawowe pytanie; skąd MFW otrzymał podczas wojny nagle takie olbrzymie ilości złota?

Czyżby to były depozyty państw zubożałych w II WŚ? A może... Hitler oddał długi z nawiązką rabując podczas wojny co się dało i gdzie się dało, z zagrabionymi żydowskimi majątkami włącznie!?

Historia tego banku nic nie wspomina o kimkolwiek, kto przekazał bankowi pieniądze. Nagle się one pojawiły i są w nim nadal - OLBRZYMIE PIENIĄDZE W ZŁOCIE!

Ciekawa jest także historia Banku Federalnego USA, o którym już powszechnie wiadomo, że jest to ban prywatny a nie bank rządu USA. Czyli w USA praktycznie rządy sprawuje  właściciel tej wielkiej sakiewki, czyli Rotszyldowie oraz Rockefellerzy. Rodzina Rotszyldów jest znana jako... administratorzy bogactw Watykanu.

Następny, jeszcze ciekawszy element!

Bank Federalny nie podlega żadnej kontroli rządu USA!

Jedynie Bank Federalny ma prawo drukowania  dolarów USA. W tej samej walucie, dolarze pożycza także MFW.

Nikt z rządu USA ani z żadnej innej organizacji rządowej nie ma prawa wglądu w finanse Banku Federalnego. Czyli rząd amerykański jest na łasce prywatnego banku, i ów bank nie jest pod jakąkolwiek kontrolą rządu USA!

Ani prezydent ani żadna organizacja USA nie prawa zapytać pana Bernanke o jakiekolwiek detale finansowe Banku Federalnego USA!

Wiadomo, że władzę posiada ten, kto ma klucze do banku. Bank Federalny USA jest bankiem prywatnym, który nie udostępnia rządowi USA do wglądu żadnych danych finansowych, ale... może sobie drukować praktycznie niczym nie ograniczoną ilość pieniędzy.

Ten właśnie bank pożycza wydrukowane przez siebie pieniądze rządowi USA oraz innym rządom, a działalność tego banku nie jest skrępowana absolutnie żadnymi prawami. Bank Federalny jest ponad ponad Konstytucją oraz prawem USA! Bank Federalny stał się bankiem rządu USA w roku 1913.

Obejrzyj ten film i przeczytaj także opis na kanale YT.  http://www.youtube.com/embed/M2mKeuSyXGA

Zwróć uwagę na pustki na sali, kiedy owe pytania zadaje senator Alan Grayson. Jego pytania są czysto retoryczne, ponieważ cały senat USA jest doskonale zorientowany o nadzwyczajnych prawach Banku Federalnego USA.

Czy wiedziałeś o tym, że żaden bank nie płaci podatków?

Rząd nie jest w stanie wyegzekwować podatków od banków! Świadczy to o niezwykłych przywilejach bankierskich lichwiarzy.

Następny niezwykle interesujący detal.

USA są głównie zadłużone we własnym Banku Federalnym.

W tym momencie zaczyna się mur, którego nie można już swobodnie przeskoczyć i dalsze informacje - mam na myśli informacje 'oficjalne' na temat finansów państw to wielokrotne mega kłamstwa oraz mur milczenia.

Zwróćmy uwagę na pewne fakty.

Rząd USA nie ma własnego banku rządowego. JFK został zamordowany za próbę zorganizowania państwowego banku federalnego, który byłby niezależny od PRYWATNEGO BANKU FEDERALNEGO.

Jest oczywiste, że rząd USA wykonuje polecenia tych, którzy kontrolują Bank Federalny.

Decyzje są więc podejmowane w Banku i pan Bernanke wydaje się najbardziej wpływowym człowiekiem w USA, ponieważ to on kontroluje niemal wszystkie finanse w USA.

Proste pytanie.

Czy rząd USA, posiadający armię, policję, CIA. NSA, FBI i wiele innych agencji nie jest w stanie aresztować właścicieli Banku Federalnego i oskarżyć ich o kradzież majątku narodowego oraz zdradę stanu?

Nagle zniknęłyby wszystkie długi i ekonomia USA skoczyłaby z kopyta! Dlaczego nikt się do tego jeszcze nie posunął i nie rozpoczął walki z prywatnymi bankami, w których cały świat jest zadłużony po uszy? Przecież banki nie posiadają nawet sił zbrojnych a społeczeństwo całego świata powitałoby z wielką radością koniec lichwiarskich grabieży.

Nie byłoby żadnych protestów na całej kuli ziemskiej!

Jednak taka akcja jest niemożliwa.

Spójrz jeszcze raz na ten światowy zegar długów. http://www.nationaldebtclocks.org/

Zauważ, że miliardy ludzi pracuje tylko po to, aby powiększać swoje długi.

Sytuacja ekonomiczna Polski jest identycznym absurdem.

W roku 1981 Polska miała 30 miliardów dolarów długu na Zachodzie. Po przejęciu władzy przez Wałęsę i resztę jego kolegów wyprzedano niemal cały majątek narodowy - z ziemią włącznie i z uzyskanych w ten sposób pieniędzy wytworzono... dług - http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/poland  Czyli polski dług wynosi - 1,106,178,241,070 zł.

Polska witryna ukazująca długi Polski i Polaków - http://www.zegardlugu.pl/

Także artykuł ukazujący proces niemal totalnego rabunku majątku Polski - "Za 2 mld dolarów sprzedali polskie banki wraz z 66 mld dolarów w tych bankach, a nikt nie ściga tych bandytów…"

Podzielmy dług na każdego obywatela, 38 mln ludzi i mamy niemal 30 tyś zł na głowę z niemowlakami włącznie. Czteroosobowa rodzina to 140 000 długu! Będziesz musiał to spłacać! Ty i twoja rodzina a nic za to nigdy nie kupiłeś!

Można to porównać do sprzedaży samochodu za 20 tyś. zł.

Załóżmy, że nie masz żadnego długu. Sprzedajesz swoje auto, bo chcesz wyjechać na wycieczkę i po wpłacie 20 tyś. zł przychodzi ci zawiadomienie z banku, że jesteś im winien jeszcze 20 tyś złotych! Czyli sprzedałeś samochód i straciłeś na nim w banku 20 tyś gotówki a na dokładkę obarczono ciebie długiem w wysokości 20 tyś. zł. Straciłeś więc razem 40 tyś. zł i musisz jeszcze spłacać 20 tyś. zł, których nigdy nie widziałeś i nigdy nie wydałeś!

Przeczytaj powyższe kilkakrotnie, jeżeli za bardzo tego nie rozumiesz! W ten sposób funkcjonują niemal wszystkie państwa świata! Dlatego na tym liczniku powyżej, pomimo, że rząd niczego nie kupuje, nie buduje fabryk, stoczni, kopalń, nie dba o twoje zdrowie, o twoją rentę czy zasiłek dla bezrobotnych, a dług się ciągle powiększa!

To samo dotyczy wszystkich państw, które mają długi które to stale i systematycznie wzrastają.

Na co owe niebotyczne sumy są wydawane? Co się za te pieniądze kupuje?

Teraz zadaj sobie pytanie. Co się stało z pieniędzmi, które wpłaciłeś do banku za sprzedany samochód? Odpowiedź jest prosta. Bank ukradł ci te pieniądze! Mało tego, dołożył ci dodatkowo haracz następnych 20 tyś zł.

Oto dlatego za ową pożyczkę niczego nie kupiłeś, ponieważ nawet tych pieniędzy nie wdziałeś na oczy, ale.. ową haniebną pożyczkę MUSISZ spłacać. 

JEST TO WYJĄTKOWO WYRAFINOWANE LEGALNE ZŁODZIEJSTWO!

Tak w najprostszy sposób można wyjaśnić rolę banków na całym świecie. Mam na myśli banki rządowe, które tak naprawdę nie są kontrolowane przez rząd - na wzór Banku Federalnego USA.

W ten sposób nie tylko okradziono nasz kraj i nadal się go okrada. Ten sam schemat okrada niemal cały świat!  Kadafi nie pozwalał się okradać! Białoruś, Węgry i Islandia także nie pozwalają na owe kradzieże. Teraz wiesz, dlaczego o nich się źle mówi?

Kto kontroluje owe banki?

Działania banków wyraźnie wskazują na jednego kontrolera, który w niezwykle przebiegły sposób je kontroluje. Schematy są identyczne i zadziwiająca jest symbioza banków oraz ich relacje w stosunku do rządów państw. Te cechy wskazują niedwuznacznie na to, że istnieje osoba lub organizacja, która za pomocą owych banków kontroluje cały świat.

 

watykan

Zwróć uwagę na to, że Watykanu nie ma na tej liście.

Jak to jest możliwe? Kilka przyczyn.

 

Teraz to wszystko zaczyna mieć sens! Ale to nie wszystko.

Wszyscy wiemy, że politycy niezwykle szanują papieża całując jego pierścień. Jeden nie pocałował - John Kennedy! Wmawia się nam, że papież reprezentuje 1.1 miliarda katolików i ich opinia jest niezwykle ważna dla rządzących.

Cóż za oczywisty nonsens!

Istnienie Izraela jest potępiane przez 98% populacji świata a banki są potępiane przez 90% ludności świata. Ale kogo obchodzą owe opinie? Kto się liczy z jakimikolwiek opiniami!?

O moralności (pedofilia) raczej nie wspomnę, czyli szacunek dla papieża może mieć tylko jedną przyczynę.

Olbrzymie bogactwa!

Jeżeli wszystkie państwa mają tylko i wyłącznie długi, Watykan jest jedynym ciałem na ziemi, które posiada wszystkie owe długi świata w kieszeni i wielce strzeże owej tajemnicy, która jest znana w kręgach rządowych oraz poza rządowych elit, czyli Iluminatów. Jest jeszcze gorzej dla świata.

Mając tak olbrzymie bogactwa Watykan jest najprawdopodobniej właścicielem niemal wszystkiego na całej Ziemi, z lądem włącznie!

Brytyjska Izba Lordów Listopad 2010 [EN]

(Najciekawsze fragmenty tego filmu zostaną w najbliższym czasie przetłumaczone na język polski.)

W filmie tym są podane informacje - Christopher Story - zamordowany za ujawnianie największej korupcji na świecie, występuje jako pierwszy mówca, który ujawnia kilka istotnych detali na temat finansów świata.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLE20F2EF62A4FE985

Ujawnia on, że wszelkie transakcje finansowe rządów - brytyjskiego i amerykańskiego  nie są... rejestrowane i bilans na papierze nie istnieje oraz nie ma możliwości do jego wglądu!

Za te informacje zapłacił życiem - został zamordowany w klasycznym stylu na ulicy w Londynie.

Ale najciekawsze informacje mamy od 5 minuty, kiedy przemawia Lord James Bleackheath. Ujawnia on, że istnieją na świecie organizacje, które posiadają OLBRZYMIE sumy pieniędzy i owe organizacje nie są nigdzie rejestrowane, nie mają swoich budynków, witryn, gazet czy... czegokolwiek w książkach telefonicznych, ale takie organizacje dysponują zawrotnymi sumami, które pożyczają na wysokie procenty rządom poszczególnych państw.

Jedna  z takich organizacji, nazwana przez Lorda Jamesa Organizacją - X jest paranoidalną odnośnie środków bezpieczeństwa i ona komunikuje się jedynie z 6-cioma osobami na świecie! Według jego relacji posiada ona fundusze większe niż niemal wszystkie państwa świata!

Oprócz tego Lord James ujawnia, że w roku 2001 National Geographics opublikował film - "Inside of Vatican." w którym oznajmiono, że Watykan jest właścicielem niemal wszystkiego złota, jakie kiedykolwiek wyprodukowano na ziemi.

Film ten ukazujący owe informacje jest trudno znaleźć. Mnie się jeszcze nie udało.

Czyli Watykan nie ma papierowych banknotów, które jutro mogą stracić wartość ale posiada olbrzymie ilości złota, które zawsze posiada niemal taka samą wartość i nie podlega inflacji.

Ceny złota różnią się z powodu inflacji pieniądza, a nie złota!

Owe informacje są znane wszystkim rządom oraz wielu ich agentom i owa świadomość - kto rzeczywiście rządzi światem  powoduje taki niezwykły szacunek dla papieża z przyklękaniem przed nim oraz całowaniem jego pierścienia!

Posiadając takie bogactwa, Watykan doskonale pasuje do biblijnego opisu Wielkiej Nierządnicy.

Objawienie 17:18 A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Inne wersety...

Objawienie 18:2 I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego. 3 Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.

To jest sedno Objawienia, sąd nad Wszetecznicą, która posiada olbrzymi przepych i kupcy ziemi jak Rothschild czy Collins wzbogacają się bogactwem owej Nierządnicy.

Objawienie 18:15 Kupcy handlujący nimi, wzbogaciwszy się na nim, z dala stać będą ze strachu przed jego męką, płacząc i narzekając 16 Tymi słowy: Biada, biada, miasto wielkie, przyodziane w bisior i w purpurę, i w szkarłat, przyozdobione w złoto i drogie kamienie, i perły; 17 W jednej godzinie zniweczone zostało tak wielkie bogactwo! I wszyscy sternicy, i wszyscy przewoźnicy, i żeglarze, i wszyscy, którzy prowadzą handel morski, przystanęli z dala, 18 I widząc dym pożar u jego, krzyczeli, mówiąc: Któreż miasto podobne jest do tego miasta wielkiego? 19 I sypali proch na głowy swoje, a płacząc i narzekając, krzyczeli: Biada, biada, miasto wielkie, na którego skarbach wzbogacili się wszyscy właściciele. okrętów morskich! W jednej godzinie spustoszone zostało! 20 Rozraduj się nad nim, niebo i święci, i apostołowie, i prorocy, gdyż Bóg dokonał dla was sądu nad nim.

Najwyraźniej owo miasto czyli religijna nierządnica jest najbogatszym miastem na ziemi i kontroluje wszystkie wydarzenia światowe na ziemi.

Ta właśnie organizacja jest odpowiedzialna za finansowy chaos, skrajną biedę trzeciego świata oraz wszelkie toczone wojny i rewolucje na świecie.

Objawienie 18:24 W nim też znaleziono krew proroków i świętych, i wszystkich, którzy zostali pomordowani na ziemi.

Czyli owa Nierządnica, fałszywy bałwochwalczy twór jest bezpośrednio odpowiedzialny za olbrzymie prześladowania Chrześcijan, które się coraz bardziej wzmagają na ziemi, a sprawcami owych mordów są Muzułmanie, aprobowani przez papiestwo i Stolicę Apostolską!.

Oczywiście Watykan milczy w sprawach mordów Chrześcijan i ich nie potępia, a papież Franciszek nawołuje do większej tolerancji wobec Islamu.

Napisano: 28 Września 2013

Ostatnie uaktualnienie: 28 Września 2013Copyright © 2010 thewordwatcher