Powrót

Jak słusznie ksiądz Piotr Natanek przewidział, kardynał Dziwisz zawiesił go w czynnościach za wygłoszenie poprzedniego, bardzo mocnego kazania -  link.

Ostre kazanie w odpowiedzi na dekret kard. Dziwisza - 24 lipca 2011 r.

Padają czasami zarzuty, że ja nieco przesadzam odnośnie Kościoła Katolickiego i posuwam się za daleko sugerując, że Kościół ten współpracuje z wielbicielami szatana, masonami. Według ks. Natanka. kard, Dziwisz został oficjalnie nagrodzony przez Masonerię. Według praw KRK współpraca z Masoneria jest herezją.

Warto posłuchać ks. Natanka, który ujawnia ścisłe powiązania KRK z Masonerią oraz z Syjonistami. Gwoli ciekawości dodam, że po utworzeniu Bloku Wschodniego w Rosji Kościół Prawosławny - odwieczny wróg KRK przestał istnieć. Podobnie było w Rumunii i w Serbii. Ale we wszystkich katolickich państwach Układu Warszawskiego kościoły KRK nie zostały pozamykane a wielu księży pracowało dla komunistów. JP II oddał nasz kraj w ręce... Bolka, czyli Lecha Wałęsy. Czy można to uznać za pokonanie komuny? Czy komuna została kiedykolwiek ukarana? Czy zniknęła z powierzchni ziemi? Czy tez istnieje nadal na nieco innych zasadach? Widać jasno, że zamordyzm już powrócił na całego a ks. Natanek za ujawniane owych pikantnych szczegółów jest obecnie prześladowany przez masońskiego kardynała.

 

 

Napisano: 25 Lipca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 25 Lipca 2011

 

powrót
 
powrót na górę