Wzmaga się kosmiczna histeria

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 20 Kwietnia 2012.

Im bliżej Czasów Końca, tym bardziej narasta histeria kosmiczna, która przybiera najrozmaitsze formy. Inaczej mówiąc, niektórym robi się gorąco pod kołnierzykami. I słusznie.

Według Biblii spodziewamy się kilku niezwykłych wydarzeń kosmicznych.

  • 1. Wojna w niebie oraz klęska szatana, który wraz z innymi zbuntowanymi aniołami zostanie zrzucony z nieba na ziemię. (Piszę właśnie na ten temat obszerniejszy artykuł.)
  • 2. Zmartwychwstanie tutaj na ziemi oraz porwanie wiernych naśladowców Jezusa.
  • 3. Powrót Jezusa na ziemię wraz z Nowy Jeruzalem.

 

Kolejność jest najprawdopodobniej podana prawidłowo.

Czyli pierwsze wydarzenie może się dokonać w niedługim już czasie. Klęska szatana oraz zrzucenie go na ziemię zapoczątkuje tzw. Czasy Końca. Czyli szatan skieruje od tego momentu swa uwagę tylko i wyłącznie na ziemi i jej mieszkańcach, ze szczególnym naciskiem na sług Bożych.

Co jest wielce interesujące, Watykan oraz NASA bardzo uważnie obserwują Kosmos.

Poniżej link do świetnego artykułu który właśnie pojawił się na Loży bez tajemnic - http://radtrap.wordpress.com/2012/04/19/watykan-i-kosmici/ (Zachęcam częściej zaglądać na ten portal.)

Mamy tam także niezwykle ciekawy film.

Huge UFOs caught on Telescope - 2011

(Potężne UFO złapane na teleskopie.)

Film jest po angielsku, ale warto to obejrzeć. Narracja niewiele tutaj wnosi.

Nie jesteśmy w stanie wiedzieć, czy owe informacje to kłamliwa propaganda czy rzeczywiście ktoś tam zajrzał i sfilmował. Trzeba owe sprawozdania traktować z pewnym dystansem.

Obserwatorzy prywatni sfilmowali owe obiekty kilka miesięcy temu i ich rozmiary budzą u nich wielkie zdumienie. Według ich oceny odległość do tych obiektów wynosi 2.5 roku świetlnego. czyli są ode bardzo daleko i są one olbrzymie.

Jednak brak dowodów na ruch Ziemi wokół Słońca i brak jakiegokolwiek zaufania do okultystyczno-szatańskiej NASA (Misje Apollo - 'boga' z Otchłani biblijnej z księgi Objawienia) pozwalają na nieco inne spojrzenie w tej materii. Podkreślę jeszcze raz, że nie twierdzę, że Ziemia nie okrąża Słońca ale nie posiadamy na to żadnych dowodów. Podobnie nie mamy dowodów na Ewolucję, Wielki Wybuch czy na coraz bardziej podważaną teorię kwantową.

Jeżeli Ziemia nie okrążą Słońca, to wszystkie odległości w kosmosie, poza odległościami w Układzie Słonecznym są całkowicie błędne.

Czyli... odległości są znacznie mniejsze i obiekty są znacznie mniejsze także. (Mechanizm obliczania odległości za pomocą paralaksy jest opisany w artykule o geocentryzmie.)

Co to może oznaczać?

Że za pomocą owych przyrządów optycznych ludzie posiadający do tych teleskopów dostęp widzą znacznie więcej niż my i starannie to przed nami ukrywają!

Cóż oni tam widzą? Może właśnie trwa walka pomiędzy siłami archanioła Michała a siłami szatana?

Co jest jeszcze ciekawe - postawa lucyferianistów w stosunku do szatana. Jak można komuś bezgranicznie ufać i służyć, skoro ten rzekomy 'bóg' posiada jedynie wielce ograniczona władzę na ziemi i być może już w niedługim czasie zostanie przepędzony z nieba na ziemię!

Jest to czyste szaleństwo pokładać wszelkie nadzieje w osobie, która ciągle przegrywa walkę z Bogiem a jego demony są przepędzani przez egzorcystów wszelkiej maści i religii na dźwięk imienia - Jezus.

Mało tego, wiele spotkań osobistych ludzi z tzw. UFO kończy się desperackim wołaniem do Boga o pomoc i on owej pomocy natychmiast udziela! UFO jest zmuszone do natychmiastowego porzucenia swojej ewentualnej ofiary. Jest bowiem oczywiste, że pozornie nieznani światu goście z kosmosu, czyli UFO to nic innego jak dobrze nam znane demony biblijne.

Co jest także ciekawe, to czynny udział Watykanu w owej farsie. Jeżeli Watykan w rzeczywistości posadził na swoim tronie Lucyfera, a UFO to demony - w takim przypadku wszystko to ma głęboki sens!

Inny ciekawy link i artykuł.

Za kometą Elenin poruszają się jakieś obiekty ?

"W internecie pojawiło się interesujące wideo przedstawiające najnowsze obserwacje komety Elenin. Dawno wyśmiana teoria, że za tym ciałem niebieskim coś podąża nabiera nowego wymiaru."

Więcej w linku - http://zmianynaziemi.pl/wideo/za-kometa-elenin-poruszaja-sie-jakies-obiekty

Jest tam także film ukazujący poruszające się obiekty za kometą Elenin. Materiały w tym filmie są oparte na danych z obserwatorium Nazaret J47.

Podsumowując, żyjemy w coraz ciekawszych czasach i dzieją się coraz bardziej interesujące rzeczy, które coraz wyraźniej wskazują na niezwykłą wiarygodność Słowa Bożego oraz wysoka dozę prawdopodobieństwa na rychłe wypełnienie się jego proroctw.

Napisano: 20 Kwietnia 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 20 Kwietnia 2012.