Kontrola umysłu

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 28 Czerwca 2012.

 

Niesamowity film polskiej produkcji Ripsonara, ukazujący kulisy MK-ULTRA oraz Monarch. Film składa się z trzech części, ale część III nie jest jeszcze skończona.

Uważam, że każdy Chrześcijanin powinien zapoznać się z tym materiałem i wyciągnąć z niego właściwe wnioski. Nie chodzi tutaj o straszenie i sensacjonalizm ale chodzi o uzmysłowienie sobie kilku oczywistych faktów, które poszukiwaczom Prawdy biblijnej nie są nadal znane.

Częściowo pisałem o tych rzeczach na witrynie zbawienie.com, ale z powodu chronicznego braku czasu nie byłem wstanie napisać więcej czy przetłumaczyć te filmy, czy wiele innych. Po prostu nie nadążam ze wszystkim.

Jakie wnioski można wyciągnąć z tego filmu?

Jednym słowem - makabryczne. Biblia nie bez powodu nazywa ostatni okres rządów szatana jako Wielki Ucisk, jakiego jeszcze nie było w dziejach świata i po nim nigdy już nie będzie.

Zanim zaczniesz oglądać te filmy (nie w obecności dzieci!!!) zapoznaj się pewnymi faktami, które nie są wymienione w filmie albo jeżeli są, nie nadano im właściwego znaczenia.

Zwróć uwagę na to, ze III Rzesza była tworem watykańskim, przezeń błogosławiona oraz finansowana.

Hitler najprawdopodobniej był opętany przez znaczną większość czasu - Stalin także. Tzw. operacja "Spinacz" była operacją Watykanu. CIA jest także ramieniem zbrojnym Watykanu.

W II części filmu jest wyraźna część "Franklin Cover Up", w której Watykan jest wyraźnie wymieniony, a ślady pedofilskie prowadzą wprost do Białego Domu. (Pisałem o tym niemal 3 lata temu.)

Cała historia jest raczej prosta, aczkolwiek jest przedstawiana jako niezwykle skomplikowana.

Szatan rządzi światem, Watykanem, mediami oraz wszelkimi rządami na ziemi. Owe programy szatańskie, jak MK-ULTRA posiadają bardzo wyraźnie zabarwienie satanizmem, aczkolwiek niewielu zdaje sobie sprawę z celów Lucyfera, autora takich programów.

MK-ULTRA oraz MONARCH szkolą tzw. super-żołnierzy do walki z Chrześcijaństwem. Nie chodzi tutaj o walkę zbrojną ale o walkę propagandową, jako najgłówniejszą. Musimy pamiętać o tym, że kiedy pojawił się Jezus na ziemi, szatan NATYCHMIAST przystąpił do ataku na dziecię, (Herod) potem podstawił Judasza do grona apostołów.

Prawda i ludzie miłujący Jezusa są najważniejszym celem szatana oraz jego maszyny rządowo-propagandowej.

Nie ma ważniejszej rzeczy ponad zniszczenie sług Bożych. Zawsze tak było i jest tak nadal. Dlatego tworzone sa takie programy, ponieważ one tworzą szatańskich super żołnierzy, którzy stają się policjantami, politykami, sędziami, a także... księżmi, starszymi i pastorami we wszystkich religiach chrześcijańskich.

To jest rzeczywisty cel szatana. Owszem, Bóg jeszcze mu nie zezwolił na działanie w pełnej mocy na ziemi, ale wiele wskazuje na to, że to się juz niedługo zacznie.

Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 1/3

Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 2/3

Jaką lekcję można z tego wynieść?

Oczywiście, że potrzebujemy Bożej pomocy, aby być zbawionym od tego rodzaju ludzi oraz niegodziwych istot duchowych. Druga rzecz, trzeba być wyjątkowo ostrożnym. W II WŚ zginęło ponad 55 mln. ludzi - większość Chrześcijan.

Obecnie istnieje od wielu lat plaga znikania ludzi - zwłaszcza dzieci. Dzieje się tak w dużych miastach, a władze i media ukrywają owe informacje przed nami.

Nigdy nie pozwalaj dziecku na rozmowy z obcymi, nie pozostawiaj ich nigdy pod opieką kogokolwiek, kogo doskonale nie znasz. Zawsze miej oczy i uszy otwarte i bądź niezwykle czujny.

Pamiętaj, że ten sam rząd, który zabrania klapsa twojemu dziecku, nie zawaha się on je porwać do takich właśnie zbrodniczych celów, jakie można zaobserwować na tym filmie. Rząd pozornie dba o twoje dobro - nawet chce cię przymusowo zaszczepić!

Niemal żaden rząd nigdy ci dobrze nie życzył i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Jest coraz gorzej. Możesz się spodziewać wszczepienia nie tylko jakichś trucizn czy zarazków. Możesz się także spodziewać wszczepienia mikro czipów oraz nano technologii. Obecnie mikro czipy posiadają 1/25 średnicy włosa ludzkiego.

Bądź więc zawsze ostrożny, nigdy nie wierz mediom i rządowi - zawsze wszystko sprawdzaj i nie spuszczaj z oczu swoich dzieci - zwłaszcza, jeżeli mieszkasz w dużym mieście. Być może jacyś sataniści zechcą je złożyć na ofiarę demonom.

To się nadal dzieje i policja ci w niczym nie pomoże!

Pozostaje ci Biblia i Bóg - jako jedyna ochrona przed złem szatańskiego świata. Jedynie w Jezusie jest zbawienie.

Napisano: 28 Czerwca 2012

Ostatnie uaktualnienie: 28 Czerwca 2012