Kilka tajemnic Watykanu.


Czasami spotykam się z opiniami, że władza Watykanu nad światem jest poważnie przesadzona i moje przekonanie o zasięgu tej władzy jest pozbawione sensu oraz wysoce nierealistyczne. Natknąłem się na dwa filmy w języku angielskim, które rzucają wiele światła na wyjątkową aktywność Watykanu na arenie politycznej świata.

Pierwszy film zapowiadający inwazję na kraje islamskie.

ALERT - TEMPLAR ATTACK ON THE MIDDLE EAST FROM FEB 26 2011 ONWARDS

Film z dnia 26 Lutego 2011 zapowiada atak templariuszy na kraje arabskie.

Mieliśmy już zmianę rządu w Egipcie, Tunezję, teraz mamy Libię i Syrię. Z pewnością nie jest to koniec ale początek. Oczywiście trwają wojny w innych krajach arabskich jak Afganistan i Irak. Pomimo tego, ze film jest po angielsku, jest tam wiele zdjęć ukazujących aktywność polityków z Rosji (Miedwiediew) oraz Jan Karol I Hiszpański - jeden z głównych filarów Watykanu, który nie wyróżnia się w mediach ale w rzeczywistości jest niezwykle aktywny - oczywiście poza oficjalnymi scenami politycznymi.

W podanym powyższym linku [PL]  mamy wiele szczegółów na jego temat. Szczególnie ciekawe są odznaczenia za jego zasługi. Żadna z nagrodzonych zasług nie jest wymieniona, ale medale - głównie krzyże (watykańskie) sypią się dla mało znanego króla ze wszystkich stron Europy oraz oczywiście z Watykanu.

Zwróćmy uwagę na niezwykłą aktywność Papieża i zadajmy sobie kilka pytań.

Czy wszystkie te ceremonie i spotkania z wieloma głowami państw, to po prostu szacunek dla przywódcy religijnego?

Przecież oficjalnie media szydzą z Boga i Biblii!

Przywódcy największych mocarstw nie spotykają się z innymi postaciami religijnymi Islamu czy Buddyzmu, Dalaj Lama - lucyferianista jest wyjątkiem.

Kto na owych zdjęciach wygląda na wyższego rangą? Papież czy politycy!?

I najważniejsze pytanie.

Dlaczego coraz zacieklej atakuje się kraje arabskie?

Może dlatego, że nadszedł czas na... odbudowę świątyni w Jerozolimie, a właścicielem większości ziemi jest właśnie Watykan?

Watykan jest prawnym właścicielem owej ziemi w Jerozolimie! [EN]

Znacznie więcej na temat Watykanu w linku - http://www.zbawienie.com/babilon.htm


Napisano: 14 Sierpnia2011

Ostatnie uaktualnienie: 14 Sierpnia2011