Powrót
 

Być może jest to fałszywy alarm. Niemniej kilka łodzi podwodnych wpłynęło wczoraj do Morza Czerwonego i Izrael nie jest z tego powodu zbyt zadowolony. Google tłumaczy to raczej pociesznie. Link do izraelskiej gazety -  Hareetz.

Inny problem - Hareetz podaje 14 zabitych Palestyńczyków na wzgórzach Golan, ale arabskie źródła podają znacznie większe liczby. Link - Hareetz. W świetle ostatnich poważnych zgrzytów pomiędzy rządem Izraela oraz rządem USA można wnioskować, że być może władcy świata postanowili właśnie wywołać III WŚ. Zgrzyty polegają na tym, że obecna administracja USA nie wspiera tak ochoczo wszelkich poczynań Izraela i nawet zachęca Izrael do powrotu do granic z roku 1967!

Rzekome zabójstwo nie żyjącego już od ponad 10 lat Osamy bin Ladena miało podbudować morale Amerykanów oraz wywołać sytuację zapalną z Pakistanem, który ma broń nuklearną od kilku lat. Stan zapalny rzeczywiście został wywołany i sytuacja w tym regionie jest bardzo napięta. Oliwy do ognia dodaje postawa Chin, które grożą wsparciem militarnym Pakistanu w przypadku ataku wojsk USA na Pakistan.

W Jemenie sytuacja grożąca wojną domową i Brytyjczycy rozpoczęli akcje ewakuacji swoich pracowników w tym kraju.

Na dokładkę Wenezuela zaciska więzy z Iranem, co sprawia poważne bóle głowy Amerykanom. http://www.presstv.ir/detail/183573.html

Pewne nie biblijne proroctwa zapowiadają III Wojnę Światową, która weźmie początek od najmniejszego państwa na ziemi. Nie licząc księstw - Izrael wydaje się jednym z tych najmniejszych. Czas pokaże...

------------------------------------------------------

Utwór Kate Perry - o którym pisałem tydzień wcześniej ostrzegając przed nim osiągnął prawie 80 milionów odtworzeń w tak krótkim czasie. Siły demoniczne w pełnym natarciu na niczego nie spodziewających się nastolatków.

 

Napisano: 7 Czerwca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 7 Czerwca 2011

 

powrót
 
powrót na górę