Wiadomości w świetle proroctw biblijnych

W tym miejscu będą się pojawiać najnowsze informacje o wydarzeniach świata w świetle proroctw biblijnych. Nie będą to dokładnie opracowane artykuły ale będą pojawiały się spontanicznie i bez zagrożenia, że ponownie forum nam ktoś na pewien czas wyłączy z obiegu.

Proszę nie spodziewać się tylko i wyłącznie prawdy. Będą to informacje z wielu różnych źródeł, i nie wszystkie źródła przedstawiają nam prawdę. Jedne źródła nie rozumieją co się dzieje, inne celowo nas oszukują. Nie zawsze będzie czas na jakiekolwiek poprawki, których fałszywe szatańskie media i tak nigdy nie korygują, pomimo oczywistego fałszu, znanego im, zanim artykuł został napisany!

16 Listopada  2018 - "Plan wprowadzenia stanu wojennego w USA" Najprawdopodobniej jest to jedyny sposób na utrzymanie się u władzy przez Trumpa.
23 Października  2018 - "Druga rewolucja" Czyżby światu groziła bolszewicka rewolucja?. Najwidoczniej tak i... ewentualny proces Hillary Clinton.
18 Października  2018 - "Problemy z YouTube" Tajemnicze zamknięcie YouTube w wielu regionach świata. Coś ukrywają czy na coś nas NAPROWADZAJĄ?
15 Października  2018 - "Totalna fala kłamstw" Niezwykle ważne ostrzeżenie o zarazem nadzieja na nasze wyzwolenie. Patrzmy tylko w stronę Boga i Biblii!
14 Października  2018 - "Fala informacji na temat UFO" Także informacje na temat Banku Federalnego USA oraz możliwości jego usunięcia.
07 Października  2018 - "Dwóch liderów potrafiło..." Tylko potrafią to biznesmeni, nigdy zawodowi kłamcy zwani politykami.
06 Października  2018 - "Wielkie zwiedzeni" Zakres oszustw szatańskich stale się powiększa!
30 Września  2018 - "W USA lewactwo szaleje" Ważą się w USA losy świata. Zwycięży satanizm lub dobra wola.
26 Września  2018 - "Przemówienie Trumpa w ONZ" Trump odważył się na wyłożenie kawy na ławę satanistom lewackim z ONZ!
24 Września  2018 - "Wybuchowa sytuacja w USA!!!" W USA sytuacja polityczna jest dramatycznie wybuchowa, część druga!!!
23 Września  2018 - "Trump rozkazuje śledztwo przeciwko Google i Facebook" W USA sytuacja polityczna jest dramatycznie wybuchowa!!!
21 Września  2018 - "Świat szatana popiera swych sług!" Trzeci już raz. Są także inne wiadomości ze świata.
20 Września  2018 - "Forum ponownie jest niedostępne" Trzeci już raz. Są także inne wiadomości ze świata.
19 Września  2018 - "Fort Trump" Prezydent Duda zaproponował Trumpowi 2 mld dolarów na bazę NATO w Polsce. Trump niemal się roześmiał!
16 Września  2018 - "Dziwne odkrycie odnośnie słońca 2." Niezwykle tajemnicze wydarzenia... być może wyjaśnione.
15 Września  2018 - "Dziwne odkrycie odnośnie słońca." Niezwykle tajemnicze wydarzenia odnośnie pewnych odkryć na słońcu lub... obok słońca.
14 Września  2018 - "Powrót komuny?" Oczywiście. Nie ma ku temu najmniejszych wątpliwości.
13 Września  2018 - "Dlaczego świat białych to ignoruje? Czyli dlaczego ulegamy takiej masowej kontroli naszych umysłów?
12 Września  2018 - "Coś dużego wisi w powietrzu" grozi reset finansowy i podobno jest wiele informacji, których celem jest odwracanie naszej uwagi o rzeczywistych zagrożeń.
11 Września  2018 - "Bolton ostrzega" grozi ponownie wielka zawierucha wojenna w Syrii o plany użycia broni chemicznej przez Assada.