Wiadomości w świetle proroctw biblijnychW tym miejscu będą się pojawiać najnowsze informacje o wydarzeniach świata w świetle proroctw biblijnych. Nie będą to dokładnie opracowane artykuły ale będą pojawiały się spontanicznie i bez zagrożenia, że ponownie forum nam ktoś na pewien czas wyłączy z obiegu.

Proszę nie spodziewać się tylko i wyłącznie prawdy. Będą to informacje z wielu różnych źródeł, i nie wszystkie źródła przedstawiają nam prawdę. Jedne nie rozumieją co się dzieje, inne celowo nas oszukują. Nie zawsze będzie czas na jakiekolwiek poprawki, których fake media i tak nigdy nie korygują pomimo oczywistego fałszu, znanego zanim ich artykuł został napisany!

19 Września  2018 - "Fort Trump" Prezydent Duda zaproponował Trumpowi 2 mld dolarów na bazę NATO w Polsce. Trump niemal się roześmiał!
16 Września  2018 - "Dziwne odkrycie odnośnie słońca 2." Niezwykle tajemnicze wydarzenia... być może wyjaśnione.
15 Września  2018 - "Dziwne odkrycie odnośnie słońca." Niezwykle tajemnicze wydarzenia odnośnie pewnych odkryć na słońcu lub... obok słońca.
14 Września  2018 - "Powrót komuny?" Oczywiście. Nie ma ku temu najmniejszych wątpliwości.
13 Września  2018 - "Dlaczego świat białych to ignoruje? Czyli dlaczego ulegamy takiej masowej kontroli naszych umysłów?
12 Września  2018 - "Coś dużego wisi w powietrzu" grozi reset finansowy i podobno jest wiele informacji, których celem jest odwracanie naszej uwagi o rzeczywistych zagrożeń.
11 Września  2018 - "Bolton ostrzega" grozi ponownie wielka zawierucha wojenna w Syrii o plany użycia broni chemicznej przez Assada.