Imperium Rzymskie rządzi nadal

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 30 Sierpnia 2012.

 

Założyłem nowy kanał na YouTube - http://www.youtube.com/HenryKubik - nie z powodu własnej reklamy, ale z powodu notorycznego usuwania filmów przez innych użytkowników, do których podałem oraz podaję nadal linki na obu witrynach. Rezultaty są takie, że  często filmów nie można oglądać. Założyłem więc nowy kanał, na którym będę umieszczał zassane najciekawsze filmy. W ten sposób nie będą one znikały a kanał nie kosztuje mnie ani centa! :-)

Poniżej artykuł z ponad 1 1/5 roku, w którym opisałem niezwykły film na temat Watykanu, który nadal rządzi całym światem. Tłumaczyłem ten film częściowo z toknow123, ale film zniknął w jakiś sposób z jego kanału. Na wszelki wypadek zassałem także wszystkie filmy naukowe z jego YT. Na wszelki wypadek! ;-)

Poniżej oryginalny artykuł oraz działające wszystkie linki.

 

Niezwykła seria filmowa, ukazująca dowody na to, że Watykan jest niczym innym, jak przedłużeniem egzystencji Imperium Rzymskiego i nadal owo imperium rządzi całym światem. Rządzi ono despotycznie, usuwając niewygodnych i nieposłusznych graczy, jak członków rodziny Rockefeller czy także Rothschild.

Film ten ukazuje niezwykłą prawdę o tym, że Babilon Wielki, czyli Watykan rządzi naszą planetą a jego rządy i insygnia władzy nie są aż tak skutecznie ukryte. Każdy je moze zobaczyć na własne oczy.

Watykan to dwuczłonowe imperium.

Kościół Katolicki - czyli zestaw starożytnych wierzeń z luźno doczepionymi postaciami quasi biblijnymi, jak długowłosy blondyn nazywany Jezusem czy Izyda, Królowa Niebios przedstawiana nam jako Maria, matka Jezusa. Kościół ten skutecznie anulował wszystkie przykazania Boże a każdy grzech można według niego zupełnie anulować poprzez odpowiedni rytuał spowiedzi, która umożliwia stałą kontynuację grzechu. Czyli... ciesz się duszo, piekła nie ma!

Kościół jest umieszczony na najwidoczniejszym miejscu.

Watykański System Polityczno-Finansowy - najbardziej skwapliwie ukrywana działalność owego imperium, na które w filmie tym przedstawiono wielką ilość dowodów.

 

Napisano: 30 Sierpnia 2012

Ostatnie uaktualnienie: 30 Sierpnia 2012