Powrót

Imperium Rzymskie rządzi do dziś.

Niezwykła seria filmowa, ukazująca dowody na to, że Watykan jest niczym innym, jak przedłużeniem egzystencji Imperium Rzymskiego i nadal owo imperium rządzi całym światem. Rządzi ono despotycznie, usuwając niewygodnych i nieposłusznych graczy, jak członków rodziny Rockefeller czy także Rothschild.

Film ten ukazuje niezwykłą prawdę o tym, że Babilon Wielki, czyli Watykan rządzi naszą planetą a jego rządy i insygnia władzy nie są aż tak skutecznie ukryte. Każdy je moze zobaczyć na własne oczy.

Watykan to dwuczłonowe imperium.

Kościół Katolicki - czyli zestaw starożytnych wierzeń z luźno doczepionymi postaciami quasi biblijnymi, jak długowłosy blondyn nazywany Jezusem czy Izyda, Królowa Niebios przedstawiana nam jako Maria, matka Jezusa. Kościół ten skutecznie anulował wszystkie przykazania Boże a każdy grzech można według niego zupełnie anulować poprzez odpowiedni rytuał spowiedzi, która umożliwia stałą kontynuację grzechu. Czyli... ciesz się duszo, piekła nie ma!

Kościół jest umieszczony na najwidoczniejszym miejscu.

Watykański System Polityczno-Finansowy - najbardziej skwapliwie ukrywana działalność owego imperium, na które w filmie tym przedstawiono wielka ilość dowodów.

 

 

Pozostałe części na YouTube.

Film przetłumaczył - toknow123

Napisano: 24 Stycznia 2011

Ostatnie uaktualnienie: 24 Stycznia 2011

 

powrót
 
powrót na górę