Powrót

Ostatnie uaktualnienie: 12 Czerwca 2011

Kilka miesięcy temu FBI odtajniła wiele dokumentów, o które wielu ludzi dopominało się, zgodnie z amerykańskim prawem odtajnienia dokumentów starszych niż 50 lat. Z wiadomych powodów nie wszystkie dokumenty są odtajniane. Niemniej pod presją wielu grup niektóre ciekawe dokumenty są ujawniane ale... nasza ignorancja często odgrywa znacznie większa rolę, niż wielu z nas to podejrzewa.

Kilka miesięcy temu FBI odtajniła dokumenty ujawniające fakt przeżycia Hitlera. Według wielu raportów wielu różnych agentów, Hitler przeżył II WŚ, nie zastrzelił się w bunkrze berlińskim wraz z Ewą Braun.

Co jest jeszcze ciekawsze, niemal dwa lata temu zbadano fragment czaszki Hitlera, która znajduje się nadal w Rosji.

Ów fragment okazał się fragmentem czaszki kobiety 40-to letniej. Nie mogła to być Ewa Braun, która podobno otruła się cyjankiem. Hitler miał w momencie domniemanej śmierci lat 56. Link do artykułu z brytyjskiego The Thelegraph, przetłumaczonego przez Google.

Ale wróćmy do dokumentów FBI.

Link to owego dokumentu, nadal dostępny na oficjalnej witrynie FBI. http://vault.fbi.gov/adolf-hitler/adolf-hitler-part-01-of-04/view

Na dole tej strony jest także link, z którego można załadować cały ten dokument, który zawiera ponad 200 stron! Oto link do oryginalnego dokumentu. http://vault.fbi.gov/adolf-hitler/adolf-hitler-part-01-of-04/at_download/file

Ten plik pdf posiada 213 stron w językach angielskim i niemieckim. Różni agenci FBI, z różnych okresów czasu raportują, że widzieli tak Hitlera jak i Ewę Braun w wielu różnych lokacjach. Materiał jest niezwykle bogaty i pokrywa się z doniesieniem wcześniej cytowanego linku z The Telegraph, gdzie mamy taki tekst:

"Zaskarżony fragment czaszki znaleziono później, w 1946 roku, kiedy Rosjanie zaczęli dochodzenie w związku z pogłoskami, że Hitler żyje."

Jest także książka Williama Lyne'a - Pentagon Aliens ("Obcy Pentagonu.")  w którym William Lyne pisze, że był osobiście na obiedzie, na którym był także obecny Hitler i Ewa Braun! William R. Lyne jest emerytowanym pracownikiem Air Force Intelligence, który posiadał dostęp do najtajniejszych archiwów wywiadu USA.

Skąd wiemy że Hitler się zastrzelił? Od sowieckich stalinowskich propagandzistów. Oni także twierdzili, że mord w Katyniu był dziełem hitlerowców!

Po co się uczyć historii, skoro to wszystko kłamstwa!? Niemal cała historia świata jest sfałszowana. Po raz kolejny widzimy wyraźnie, że wrogowie nie są wrogami i cała owa szatańska machina ma rzeczywiste kłamliwe pochodzenie szatańskie, a kłamstwo - (ojcem kłamstwa jest szatan) - jest głównym atrybutem naszych satanistycznych władz. Trudno o bardziej oddanych i lojalnych słuch szatana, jakimi są ZAWSZE kłamiący politycy!

 

 

Napisano: 12 Czerwca 2011

Ostatnie uaktualnienie: 12 Czerwca 2011

 

powrót
 
powrót na górę